Browning Double Automatic 12 калібр

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Винахід сина Джона Мозеса Браунінга-Вела Браунінга...Модель Dragon Black(Чорний Дракон,завдяки своїй металевій ствольній коробці)Рік випуску 1956,пів/автомат на 2 набої,70 мм(2-3/4 інча)один в патроннику і один під ним у ствольній коробці,заряджається з лівої сторони збоку через конусоподібний отвір,довжина ствола 26-3/4 інча(66,04 см),чокове звуження 0,25(циліндр ,,з напором,,improved cylinder,,)країна-виробник Бельгія(Льєж)...Антабок немає-викручені,підшуковую подібні під ,,старину,,
Стан,як по фото-ствол всередині чистий(думаю не хромований,але на 100% невпевнений),коробка металева,деякі моделі йшли з ствольною коробкою з алюмінію,все працює бездоганно,як і личить Браунінгу,цікава і оригінальна рушничка,нечаста на Укр теренах,випущено було приблизно 67000 штук...
Хто що скаже?
Ціна,обговорення і тд?
Ссилка з ютюба,правда Англійською мовою...
 

Вкладення

Sashok Hunter

Мисливець

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Хмм,може й так,а може ще бути пару причин-помилка при клеймуванні,всі ми люди,всім присуще помилятися(на кшталт помилок при штампуванні монет,там і ціна на них злітає в гору)по якимось причинам почали робити ружбай у 54му,а закінчили у 56му і поставили 2 клейма???
Може в цьому і є якась своя унікальність?
Треба попробувати вияснити...
Хтось з камрадів може пояснити це?
Якби там не було,агрегат гарно працює,поки що в мене нарікань немає..а
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
по якимось причинам почали робити ружбай у 54му,а закінчили у 56му і поставили 2 клейма???
Это не бестган, чтобы его два года делать, В 54 году насверлили стволов, и в 56 он(ствол) воссоединился с ресивером. Вся история.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Что Вы хотите услышать? То что в штатах он стоит 1000 долларов, а можно найти и за 500-600?
Что обговаривать..?
То,скільки такого плану ружб коштує в Америці,я і сам знаю
Я ж не виставив його на ПівнічноАмериканському форумі для оцінки,а в неньці-Україні,мене тут пропозиціі і попит цікавить-то,Діма,й обговорюємо...
 
Зверху