FABARM L4S или FRANCHI AFFINITI

китай

Слідопит
Дуже важко вибрати , не охота промахнутись , знаю лише одне, це має бути енерційка, мц мені дісталась в спадок від батька , там вибору небуло , а тепер потрібно вирішувати , непогано відношусь до турків , но до італійців ближче душа лежить .
 

ATIS

Снайпер
Дуже важко вибрати , не охота промахнутись , знаю лише одне, це має бути енерційка, мц мені дісталась в спадок від батька , там вибору небуло , а тепер потрібно вирішувати , непогано відношусь до турків , но до італійців ближче душа лежить .
Беріть аффініті, більш ніж впевнений що не розчаруєтесь.;)
 

китай

Слідопит
Мабуть так і зроблю , ще так раз переплачувати за бренд неохота , дякую за пораду , поставив ціль до відкриття придбати , ось і зараз поїду в ібіс ще раз дивитись хоч і зеленки на руках ще немаю.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Мабуть так і зроблю , ще так раз переплачувати за бренд неохота , дякую за пораду , поставив ціль до відкриття придбати , ось і зараз поїду в ібіс ще раз дивитись хоч і зеленки на руках ще немаю.
Глупо сделаете!!! Если позволяют средства, надо брать Бенелли!!! В этом ружье есть уже всё, что надо охотнику. Огромный вариант выбора этого ружья и аксессуаров к нему, для настройки ружья под своё телосложение, но главная фишка - это надежность его, проверенная многими десятилетиями!!! А все Аты, Франчи, стойжеры - это всего лишь более-менее удачные копии!
 

Bronzin

Мисливець
М2ES то прекрасний варіант бюджетних Бенеллі,але мене цікавить чи буде комфортна віддача, наприклад набоями з спорядженням 36 грм. шроту?Всі інерційки добре лягаються, тим більше що в М2 ствол вузький ,як і у всіх Бенеллі.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
М2 то прекрасний варіант бюджетних Бенеллі,але мене цікавить чи буде комфортна віддача, наприклад набоями з спорядженням 36 грм. шроту?Всі інерційки добре лягаються, тим більше що в М2 ствол вузький ,як і у всіх Бенеллі.
Лягаються не більше ніж дводулки. Плюс поставити чок - компенсатор взагалі буде ля - ля.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

китай

Слідопит
На рахунок віддачі , то досить комфортно що 34 чи 36 грам дробі , це буде відчутно як що збільшити навіску пороху , як говорить пан ATIS поставити портативний чок або компен чок і все буде гуд.
 

Bronzin

Мисливець
В двохстволці я використовую навіски 24-32 грм.,а напівавтомат мае значно більші можливості, іх потрібно реалізувати.Також згоден дульний компенсатор буде зменшувати віддачу,але це потрібно перевірити на практиці,стосовно моеі можливості.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
В двохстволці я використовую навіски 24-32 грм.,а напівавтомат мае значно більші можливості, іх потрібно реалізувати.
На інерції я до 32 грам віддачі майже взагалі не відчуваю. 36 грам доволі комфортий постріл, дводулка буде човптись сильніше.
 

китай

Слідопит
За останні дні я перелопатив дуже багато інформації про франкі , і зрозумів що своїх коштів вона вартує , не є вершиною шедевру , але це є бюджетний варіант доступний для середнього споживача мисливця , можливо дещо поступається Бенеллі зовнішній обробці деталей , вчастності покриття ствола , а внутрішні механізми і деталі , на мій погляд нічим не поступаються , як що взяти в комуфляжі , то і цю погрішність у франкі можна дещо вирішити , думаю що і у знаменитих брендів інколи попадаються косяки , рідко но буває , чоловік з Волині купив в ібісі горизонталку меркель , після декількох пострілів столи почали покриватись ржавчиною , а зброя ця вартувала 5 тисяч євро , було і є відео власника зброї в інтернеті , як він вирішив свою проблему з і бісом незнаю , але крові вони йьому попили достатньо .
 

ATIS

Снайпер
чоловік з Волині купив в ібісі горизонталку меркель , після декількох пострілів столи почали покриватись ржавчиною , а зброя ця вартувала 5 тисяч євро , було і є відео власника зброї в інтернеті ,
Мені здається що він не з Волині, а з Одеси.
 

китай

Слідопит
Можливо , я помилився , але суть не втому , суть в іншому, що ніхто не застрахований від подібних випадків , не дай Бог.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Можливо , я помилився , але суть не втому , суть в іншому, що ніхто не застрахований від подібних випадків , не дай Бог.
Там случай сложный и неординарный. Но и в ББИ процент брака присутствует!!!
 

Сергий мих

Новачок
Добрый день.Имею в своем арсенале франки инфинити камо4 ствол 76, за 4 ре года владения ним не имею ни каких проблем.Ружьем очень доволен ,все прикладывается все стреляется.Стреляю всеми навесками от спортивных на перепела 27 грам до 38 грам гусь, больше не вижу смысла, нужно уметь попадатьХожу с ним постоянно :поля ,вода и плавни .Хотел ружьё именно в камуфляже цена качество чтоб была на уровне.Смотрел и турков и бенелли, беретту нет ,так как газоотвод.Выбрал франки все ок.Да как есть ребята говорят что беннели можно, конечно можно ну и нужно, но цена совсем другая.М2 тот же франки, у моих 2х товарищей м2 один ствол в камуфляже другой пластик черный, один в один франки разница в чоках и в м2 пружина в прикладе. В общем ружье достойное внимания, рекомендую.
На уа хантере я писал тоже отзыв.
С ув.Сергей
 

китай

Слідопит
Доброго дня, якої довжини чокові звуження в вашої зброї , я також маю намір таку придбати , лише camo max 5 .
 
Зверху