FABARM L4S или FRANCHI AFFINITI

китай

Слідопит
Є інформація що camо max5 76 ствол чоки 70мм. так звані кріо чоки, бачив огляд цієї моделі, а то що відсутній хвостовим в прикладі це дійсно плюс , зменшує підкидання ствола після першого вистрілу , а як що ще поставити портовані чоки .
 
  • Like
Reactions: crp

ATIS

Снайпер
Є інформація що camо max5 76 ствол чоки 70мм. так звані кріо чоки, бачив огляд цієї моделі, а то що відсутній хвостовим в прикладі це дійсно плюс , зменшує підкидання ствола після першого вистрілу , а як що ще поставити портовані чоки .
7см чоки йши в стволах з низькою планкою. По інфі переважно завозили ст до "рассєї", до нас в дуже малих кількостях.
 

китай

Слідопит
Це в чорному пластику з високою планкою стоять чоки 5 мм. в камо планка низька і чоки 7 см. а можливо і не в всіх 7см. можу помилятись поки що вивчаю цю тему , сьогодні телефонував в магазин , під заказ в три робочих дня привезуть таку camo max 5 , внаявності стоїть лише чорний пластик , висока прицільна планка , 71 ствол , мобіл Чоки .
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Bronzin

Мисливець
Втемі звучить тільки Аффініті,а про фабарм можно,що небуть почути,наприклад про Fabarm XLR5?
 
  • Like
Reactions: crp

quad

Мисливець
Про Fabarm XLR5 не скажу, а про H368 можу. Рушниця куплена в кінці 2009 року, сріляв самокрутом Тахо 32-34 грамма. Пробовав на B&P F2-28 28 грамм. Все перезаряджає, ствол не дуло. Окрім циліндра нічого не вкручував, особої різниці з получоком не відчув. Дуже красиві дальні постріли. Добре збалансована. Після покупки 20-го калібра майже 5 років стоїть у сейфі на всякий випадок.
 
  • Like
Reactions: crp

Skriptonit

Новачок
Не знаю де вони взяли такі дані, але моя аффініті важить 3,060. Юзаю другий сезон, один позитив. Правда бувають випадки що 24 грами не хоче перезаряджати, але мені вони і не потрібні. 28 грам жує на ура. Мають данний апарат і пару моїх друзів, всі дуже задоволені, і взагалі поганого відгуку ще за них не чув. Я раджу. ;)
У мене в палстику франки, і є один мінус цівка трошки люфтить(( а так супер, важить 3090
 

Aleks-nk

Новачок
Думал также о покупке франчи афинити в дереве, вес 2.8 кг. , стрелял с него неоднократно. Хороший руж но как заметил чуток бадается даже уже на 34грм. и не понравилось покрытие ствола-быстро ржавеет. А так ружье очень надежное и неприхотливое, самокрут кушает на ура. В итоге взял Бельмонте 2 МКФ (последняя модификация) в котором по сравнению с франчи все указаные недостатки отсутствуют и в руках как игрушка (очень нравится).
 

Bronzin

Мисливець
Думал также о покупке франчи афинити в дереве, вес 2.8 кг. , стрелял с него неоднократно. Хороший руж но как заметил чуток бадается даже уже на 34грм. и не понравилось покрытие ствола-быстро ржавеет. А так ружье очень надежное и неприхотливое, самокрут кушает на ура. В итоге взял Бельмонте 2 МКФ (последняя модификация) в котором по сравнению с франчи все указаные недостатки отсутствуют и в руках как игрушка (очень нравится).
А как отдача в Бельмонте?
 

Aleks-nk

Новачок
Отдача минимальная. Очень комфортно. На последней охоте отстрелял 50 патронов, а плечо как и не стрелял.
 

Черниговский

Слідопит
Если будете покупать афинити смотрите пайку ствола!!! Я прое.ался и недосмотрел, счас пару мостиков не пропаяны до конца. счас стреляю посмотрю что будет к концу сезона,ружье на гарантии пока.
 
  • Like
Reactions: crp

hunterZP77

Новачок
Прочитал ваши коменты.Я тоже в раздумьях уже месяц.Франки или бельмонте 1 или 2..Уже неколько раз смотрел скидывал-не могу определиться(Вроде Франки ложиться лучше,но верю больше бельмонте почему то.переживаю за отдачу,до этого пользовал 11 лет мр 153.Отдача устраивала,как сейчас будет не знаю?Не подскажите ?
 

Aleks-nk

Новачок
Добрый день всем! Я уже писал здесь в теме одному комраду с ссылками на авторитетные источники что по конструктивной особенности у бельмонте отдача существенно меньше чем у франчи. Франчи очень хорошее ружье и может даже прикладестей чем его однокласники и имеет высокую планку- один минус это покрытие, отдача не критичная, нужно просто взять и стрельнуть. Но есть еще один вопрос- можно ли сейчас купить итальянский франчи? У бельмонте качество на высоте и если его брать то рекомендую в последней модификации "МК" с коричневой ствольной коробкой там модернизирован усм.
 

Aleks-nk

Новачок
Добавлена кнопка принудительного переброса патрона с магазина в патронник, как на всех бенелях. До этого на всех бельмонте 1-2 как и на beretta es 100 прородителем которого оно является, патрон с магазина извлекался очень своеобразно.
 
Зверху