FERLACH

Olexandr

Мисливець
На прохання товариша виставляю на продаж його комбіновану рушницю FERLACH.
Дісталась йому у спадок рік випуску орієнтовно 1901, стволи prima krupp stahl в стволах помітні раковини, нарізний ствол в кращому стані нарізи чіткі 6 шт.
Все робоче та стріляє, бій кучний різкий, звуження на обох стволах повний чок, шат люфт відсутній, усе в оригіналі нічого не реставрувалось.
Калібр 12/70 гладкий, нарізний в дозволі записано 7,63x57R але не факт треба переміряти (нарізним стволом не користувались), запобіжник працює. Прогари та коцки стан на фото.
Територіально Київ, ціна еквівалент 700 у.о., торг. 066-752-78-98 Валентин Іванович, 093-77-00-263 Олександр
Більше фото скину на пошту, вайбер.
3 (1).jpg
3 (2).jpg
3 (23).jpg
3 (24).jpg
3 (29).jpg
3 (28).jpg
3 (32).jpg
3 (45).jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
З такими зміщеннями ви ще хочете з нього стріляти??!!Комікадзе і то не ризикнув би!!Жах і годі.



 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зробіть нормально хоч те,що залишилось!
 
Останнє редагування:

Андрій78

Мисливець
Подскажите а что это за калибр такой? Ни когда не встречал! Может ошиблись разрешители)))!
 

Olexandr

Мисливець
думаю так то їх помилка, з приводу калібру питання до власника Валентин Іванович телефон в оголошенні
 

Андрій78

Мисливець
Я с ним общался но внятного ответа про калибр нарезного ствола не получил. Просто если патронник тронули оно вообще ни чего не стоит!!!
 

Olexandr

Мисливець
Я с ним общался но внятного ответа про калибр нарезного ствола не получил. Просто если патронник тронули оно вообще ни чего не стоит!!!
Всі питання до власника я лише на його прохання виставив на продаж!
 

alter74

Мисливець
Созвонился с владельцем.
Оказалось, что цена,указанная в обьявлении, не актуальна.
Владелец хочет отталкиваться от цены 1000$

Спешите успеть))))

П.С. по патрону к нарезному стволу после разговора с владельцем ясности не добавилось...
 

Olexandr

Мисливець
+38 066 725 78 98 Валентин Іванович власник, в основному повідомленні опечатка, питання торгу і огляд до власника.
 
Зверху