Merkel

bvmkapitan

Мисливець
Доброго дня! Допоможіть будь ласка визначити модель даної рушниці... і як узнати які звуження чоків..
тай взагалі цікавить Ваша думка про дану рушницю... а також для яких видів полювання підійде.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Меркель 47!!Чокові звуження переміряйте самі.Там в принципі повинні бути чок і підсилений чок.Модель рідка,але така ж як і всі інші моделі Меркель,а це -ПРЕКРАСНА!!Примінення цієї рушниці залежить від заміру чокових звужень.
 
Останнє редагування:

kolya55

Мисливець
в основному чоки у німців до 1 це 0-8 0-9 . тож це під мілку дріб. але треба міряти . в цілому непогана . а яка довжина стволів?
 

Oleghunt

Мисливець
Пане Арго ! Я вважав що різниця між merkel 47 та 40 у фасонній врізці колодки, на мій погляд тут всі признаки 40-го, я не Гуру в даному питанні ,але хотілося б знати(як власнику аналогічного ,по доках 40-го)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане Арго ! Я вважав що різниця між merkel 47 та 40 у фасонній врізці колодки, на мій погляд тут всі признаки 40-го, я не Гуру в даному питанні ,але хотілося б знати(як власнику аналогічного ,по доках 40-го)
Власне в фасонній врізці.Ось Меркель 40!!



і опис до нього:

Основные модели Merkel 40 и Merkel 40Е представляют собой традиционные горизонталки с замками системы Anson-Deeley. На них присутствуют все характерные конструкционные элементы германских горизонталок, например:

  • тройное запирание – верхнее болтом системы Greener, нижнее – двойной рамкой;
  • боковые штифты – указатели взведения курков;
  • полукруглые вырезы на задней части колодки;
  • рычажок-педалька на цевье;
  • ореховая ложа с шейкой пистолетной формы и выступом под щеку.
Стоит обратить внимание на прямые узкие шлицы на головках винтов, для которых требовались специальные отвертки.
 
Останнє редагування:

bvmkapitan

Мисливець
Шановний модератор та форумчани, всім щиро дякую за інформацію!!! Ось на кінець то появилося трохи вільного часу і зробив нові фото... З чоковими звуженнями, поки що не розібрався... Думаю дійду десь і до того... шкода, якщо виявиться чок і чок з напором... мені би більше підійшов чок і напівчок...)))
 

Вкладення

kef

Зброяр
Гляньте на клеймо з боку підствольного гака подушок ...там 1...може це підніме Вам настрій....:D Ато складається враження що Ви переживаєте за ціну по якій придбали дану рушницю.....
 

bvmkapitan

Мисливець
Гляньте на клеймо з боку підствольного гака подушок ...там 1...може це підніме Вам настрій....:D Ато складається враження що Ви переживаєте за ціну по якій придбали дану рушницю.....
А що означає це клеймо 1? Ні за ціну не переживаю, мені здається я взяв іі по досить хорошій ціні. Просто для мого полювання краще були б трохи інші звуження... А сама рушниця мені дуже подобається...))
 
Зверху