Ozkan arms fx015

AND

Новачок
есть ли владельцы данного ружья? какие впечатления и отзывы?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Тримав його в руках в "Світ мисливця" в Житомирі. Гарна,елегантна,лягла в руки... Відпускати не хотів! Вигляд має шикарний,як не як, а копія бенеллі рафаело. Правда з деякими конструктивними відмінностями у ствольній коробці.
 

AND

Новачок
тоже был в этом магазине, очень хорошее ружье и намерен все же его взять, но хотелось бы перед покупкой услышать отзывы владельцев.
 

HDC

Мисливець
А в тому то й справа, що відгуки власників не знаходяться. як і власники. Тому я б сказав що краще брати перевірений роками варіант Ata Arms Neo 12, дитячі болячки після анонсу поправили. Про нього хоч все зрозуміло, та й по ціні цей Ozkan не є дешевший за Neo. Принаймі на Ібісі.
 

AND

Новачок
А в тому то й справа, що відгуки власників не знаходяться. як і власники. Тому я б сказав що краще брати перевірений роками варіант Ata Arms Neo 12, дитячі болячки після анонсу поправили. Про нього хоч все зрозуміло, та й по ціні цей Ozkan не є дешевший за Neo. Принаймі на Ібісі.
Може ви і праві, але якось одразу до душі припала ця рушниця, та й естетично виглядає краще ніж Нео 12. Я взагалі вибирав між інерційною fx 015 та гозовідводом Ата arms venza, та ні про одну ні про іншу відгуків нема. очевидно мій відгук буде перший)))
 

HDC

Мисливець
Може ви і праві, але якось одразу до душі припала ця рушниця, та й естетично виглядає краще ніж Нео 12. Я взагалі вибирав між інерційною fx 015 та гозовідводом Ата arms venza, та ні про одну ні про іншу відгуків нема. очевидно мій відгук буде перший)))
Про Ata Vensu вистачає відгуків, це якісний варіант, я б сказав по надійності це норм варіант. Взагалі по турках в надійності буде саме краще це Armsan 612, Phenoma, Ata arms Venza, Neo12, Khan Matrix, Ata Arms Cy (якщо із затвором повезе).
А от про Ozkan Arms FX15 взагалі нічого нема ні на укр. форумах, ні на рос. ганзі. Взагалі 0 інформації, тільки огляд Ібіса де розхвалюють наскільки схожа на Бенеллі, навіть затворна група підходить. Ще є турецьких 2-3 відео, та жаль турецької мови не знаю.
 

HDC

Мисливець
Ще забув сказати про цей Ozkan Arms: візуально він хоч і виглядає красиво, та за підгонкою елементів Neo 12 якось покраще. Цей FX015 в Ібісі скидував, в нього планка ствола йде чуть нижче за верх корпусу рушниці. У Neo 12 все чітко на одній лінії. Як на мене то враховуючи те що про цей Ozkan нема жодної інформації ні реальних відгуків ( відеоогляд Ібісу де відстріляли 1-2 десятки патронів не в рахунок, кожна свиня своє болото хвалить) брати його не варто, є більш достойні варіанти в цій категорії перевірені часом ( Neo 12, Khan Matrix). Якщо б цей Ozkan по ціні був скежемо так на 15-20% хоча б дешевший за вище вказаних конкурентів то його можна було б розглядати, а на практиці він ще й дорощий чуть, не багато вже докласти щоб взяти Benelli Bellmonte.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
враховуючи те що про цей Ozkan нема жодної інформації ні реальних відгуків
А де ж їм взятись,якщо кожен хто хотів би його купити думає що
відеоогляд Ібісу де відстріляли 1-2 десятки патронів не в рахунок, кожна свиня своє болото хвалить) брати його не варто
Згадайте появу на нашому ринку тих же Neo 12, Khan Matrix. Були відгуки про них? Ні. Люди купували і пробували,а потім з'явились відгуки,вилізли деякі болячки і їх рішення!
 

HDC

Мисливець
Згадайте появу на нашому ринку тих же Neo 12, Khan Matrix. Були відгуки про них? Ні. Люди купували і пробували,а потім з'явились відгуки,вилізли деякі болячки і їх рішення!
Коли Нео 12 появлялась то я ще про полювання нічого не знав. Та виробництво Neo 12 і Khan Matrix принаймі було більш прозорим (інформація про завод виробник відома). В Україні Ozkan Arms назвиваєтья, а в Турції це Ozkanlar. І виготовляє їх досить дрібна контора по масштабах. І, один відгук в інтернеті є, на сайті ібісу є один відгук зразу після покупки з жалобою що стріляє пульою на 25 чи то 30 см в сторону, коментар ібісу з просьбою звернутись в сервіс, через деякий час коментар задоволеного власника якому поміняли рушницю...
 

AND

Новачок
покрутивши в ібісі Neo 12, Venza, та Ozkan arms fx015, все ж таки купив останню. якось зразу душа лягла. Рушниця прикладиста, бій хороший. багато ще не стріляв. Відстріляв в тирі з десяток куль та дробових, поки нарікань нема, а там час покаже.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Сам стою также сейчас перед выбором Neo 12 и Ozkan arms fx015.Держал оба варианта два нравится прикладистые но не знаю какое взять.Как у вас там дела с Ozkan arms fx015 какой уже настрел как пулю ложит. Скидку замутили в ибисе или нет.Как после тоз-34.
 
Останнє редагування:

Donaldhunter

Новачок
На соседнем форуме человек выложил фото в разборе - качество печальное. Раковины на затворе и курке, затвор лупит по ствольной коробке...
 

Dimastiy

Мисливець
Пробував 015 на тесті, дуже не погано він себе веде. Колега купив нещодавно, перші стрільби на стенді були, 24 не захотів їсти.
 

AND

Новачок
стрелял пока что немного, жду открытия охоты. после тоз 34 впечатление отличные. сначала при вскидке ружья плака ложилась немного в сторону, поменял проставку которая шла в комлекте и теперь закрываю глаза, вскидываю ружье и вижу четко мушку, без планки как полагается. нео 12 тоже вертел в руках, хорошо ложится, но не взял чисто из-за внешнего вида. ибис делает скидку 5% если сумма покупки 20 тыс и выше. к стати ружье покупал в магазине поул. Вадима Гетьмана, там сразу есть тир где и отстрелял ружье. очень удобно. можешь стрельнуть из двух или трех выбраных ружей, но за те с которых стрелял и не купил просто заплатишь за чистку.пули разные ложатся тоже по разному. у меня хорошо лягли бренекке и монолит.
 

ПГА

Новачок
Был в ибисе держал FX 015 в пластике в дереве тогда не было, то понравилось прикладистое,легкое,смотрел последнее видео про 015 расказ об отстреле 70 патронов наклепов металла нет качество хорошее оказывается ствол и ствольная коробка не единое целое а разборное винтик открутил и снял для чистки более удобно
 

Руслан Михалич

Мисливець
Сейчас в ибисе нет нео 12.Говорят до 9 числа должны появится.Буду в магазине там наверное и решу а пока есть время для раздумий и сбора информации
 

Dimastiy

Мисливець
Пробували переставляти ствол з Бенелі Монтефелтро, стає чітко, і затвор закривається, цівка стає, але є не великий люфт при затягуванні гайки.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Пробували переставляти ствол з Бенелі Монтефелтро, стає чітко, і затвор закривається, цівка стає, але є не великий люфт при затягуванні гайки.
З Бенелі Монтефелтро на Ата Армс нео 12 и на оборот все детали идентичны.Вопрос только с какой стали и сколько оно послужит на турке.Есть владельцы Ата Армс нео12 которые уже 6000 выстрелов прошли и все супер.Как по мне с таким настрелом можно для охоты брать и не думать .Да и цена 17000 за новое в пластике супер
 
Зверху