Remington 700 SPS кал. 308 Win

Статус
Закрита.

johnni8819

Мисливець
Продам Remington 700 SPS кал. 308 Win, довжина ствола 24 дюйма.
Встановлено приціл Leupold Rifleman 3-9*40 Mate Wide Duplex, відповідно кільца й планка Leupold.
Сошки Tip Top модель s5 ez Pivot з качалкою.
Чохол, шомпол Dewey приспособи, хімія й патчі.
Продаю все що на фото, бажано комплектом, настріл 29 пострілів, гільзи в наявності.
Щодо ціноутворення, всі чеки й коробки збережені, після підрахунку суму зменшив на 20%. Бонус Black Hills, Mesko, Sellier Bellot. Усі бонуси не фотографував будут подарунком майбутньому власнику і їх не мало.
Ціна 1900 дол

Можливий продаж комплектуючих окремо після продажу карабіну. Щодо ціни в роздріб в особисте листування.
Територіально Київ.
Продаж через особисті обставини.
Ще можу віддати сейф фірми Паритет 260К на три ствола, додатково до штатного замка встановлено замок сейфовий з ригельною системою яка розпирає двері в різні сторони, відповідно 4 ключі. Ціна 100дол
Комплект дійсно хороший, довго збирав, встановлював, притирав. Ех!
 

Вкладення

johnni8819

Мисливець
Доречі не написав, твіст десятий, контур тонкий, на зрізі ствола зовнішній діаметр 16,2мм.
Тел. 0971140795
 

Паша SV

Мисливець
Добрый вечер. Какая цена карабина отдельно.
Или комплекта -крайняя..
Спс. С ув.
 

johnni8819

Мисливець
Після підрахунку загальної суми, а саме виходить 2275$ хочу отримати 1800$.
Думаю ціна непогана й карабін вартий цього.
 

johnni8819

Мисливець
Щодо розукомплектування, можливе обговорення в особистому листуванні, комплект разом однозначно дешеаше й гарний торг.
 

johnni8819

Мисливець
Ціну зменшено 1510$ за комплект.
Після підрахунку ціну зменшив на 10% від нового й ще на10% оскільки не із магазина. Нижче вже нікуди і думаю не буде
 

Kalyasik

Новачок
Добрий день, можу забрати комплект з сейфом за 1500 дозвіл на руках.
 
Статус
Закрита.
Зверху