Safari T2 Латек

vadymmm

Слідопит
Сьогодні став власником рушниці Safari T2 виробництва Латек Україна. Чи є ще власникики такої рушниці, пропоную обговорити в цій темі.
http://zbroia.safari.ua/odnostvolnoe-ruzhyo-safari-t2-12-kal-l710-mm-plastik
Производитель: ЛАТЭК
Калибр, мм: 12/76
Длина ствола, мм: 710
Общая длина, мм: 1110
Масса, кг: 2,4
Материал: Сталь, пластик
Гарантия, мес: 24
Вместимость (патронов), шт: 1
Страна производства: Украина
Вартість 2600грн. НОВА
 

vadymmm

Слідопит
Польові випробовування заплановані в наступну неділю. Планую збільшити вагу рушниці до 3.2 кг (залити суміш дробі і буксітки в приклад), встановити мягкий тильник та оптоволоконну мушку.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А зачем утяжелять? Уменьшить отдачу?
 

vadymmm

Слідопит
Так, 12к з вагою 2,4 кг не годиться. на форумах читав що співвідношення ваги заряду до ваги рушниці 12к має бути 1/100. У мене ще ПА Таргет і всі патрони кручу для нього на 32гр. не хочеться окремо крутити для однодулки.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так, 12к з вагою 2,4 кг не годиться. на форумах читав що співвідношення ваги заряду до ваги рушниці 12к має бути 1/100. У мене ще ПА Таргет і всі патрони кручу для нього на 32гр. не хочеться окремо крутити для однодулки.
Я так и думал. Хозяин - барин, но если для охоты, то на одностволку никогда много патронов не нужно. А если для пострелушек чтобы пострелять много, то тогда само-собой просятся "легкие" патроны, 24-28 грам. Может для начала попробовать пострелять разными навесками, а потом принимать кардинальные решения?
 

vadymmm

Слідопит
Може і ровер, але відачу вона доє конкретну.... важко полювати коли перед вистрілом скручуєшся в очікувані удару.
 

tyrist 1945

Тигр
Вадим, за своє життя я перестріляв багато патронів з багатьох рушниць... Недавно я тримав в руках і стріляв з цих турків українського виробництва. у них там ще черчіль є непоганий. Який ресурс в латека я не знаю, але ця однодулка показала непоганий результат. Ну і ціна в сотню приваблює:)
 

vadymmm

Слідопит
Вибирав з двох, стволи були рівні, в одніє була царапина на колодці, ще здивувало як Латек вставляє мушки, вона вилізаа десь на 1мм в середину ствола прийшлось спилювати. конструкція проста до смішного, як в іграшки. по іншому ніби не погана обробка, ніяких зусиниць не помітив все відполірованою
 

vadymmm

Слідопит
Вадим, за своє життя я перестріляв багато патронів з багатьох рушниць... Недавно я тримав в руках і стріляв з цих турків українського виробництва. у них там ще черчіль є непоганий. Який ресурс в латека я не знаю, але ця однодулка показала непоганий результат. Ну і ціна в сотню приваблює:)
Так ціна і перемогла всі мої сумніви, довго шукав однодулку, попадались або майже в знищеному стані або ціна 250$. а тут потримав в руках і зацепила, вкладується доречі прекрасно!
 

tyrist 1945

Тигр
Так ціна і перемогла всі мої сумніви, довго шукав однодулку, попадались або майже в знищеному стані або ціна 250$. а тут потримав в руках і зацепила, вкладується доречі прекрасно!
Ну і нема чого з неї гирю робити. Удачі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Может кто смотрел обзор. Как-то не особо хвалебные отзывы о самой сборке и о конструкции.
 

vadymmm

Слідопит
ресурс в латека я не знаю
теж не знаю, гарантію виписали на 24міс, та і не планую з неї багато стріляти, буде друг поки з нею ходити як з учбовою, потім і син підросте. думаю 100 патронів в сезон максимум, а 1000 як би на 10 сезонів та і ломатися там немає чому труба із спуковим крючком :). берегти умію, чистка, тех-огляд все як положено.
 

vadymmm

Слідопит
Может кто смотрел обзор. Как-то не особо хвалебные отзывы о самой сборке и о конструкции.
у мене до зборки питань немає окрім встановлення мушки. недовіру визиває тільки пласмасовий курок зведення хоча по констркції він простий, 20хв болгарка+напильник і буде такий самий металевий. тримав в руках нову МР18 то їм ще треба повчитися напильником працювати, все шершаве, приклад сліпий напевне підганяв, планка крива, єдине що ствол в МР товстенний, а тут як і в Таргета.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вадим, никто с вами не собирается спорить :) Я в тему про Таргет заглядывал и скажем так - уже все про всех знаем :) Видео выложил для общего развития.
А утяжеление приклада может и смягчит отдачу, но никак не скажется на подбросе и колебании легкого ствола. Это правда мои догадки. Удачи!
 

vadymmm

Слідопит
Вадим, никто с вами не собирается спорить :) Я в тему про Таргет заглядывал и скажем так - уже все про всех знаем :) Видео выложил для общего развития.
А утяжеление приклада может и смягчит отдачу, но никак не скажется на подбросе и колебании легкого ствола. Это правда мои догадки. Удачи!
Та все ок, я ж тему створив для обговорення! В неділю все стане ясно!
 
Зверху