Savage Axis ll 20" в 308к

Adnriy12314

Мисливець
Добрий день.Savege Axis ll 20" з матчевим стволом.Таких моделей в продажі немає вже майже рік.Якщо хтось розкаже про данний болтовик,про мисливські патрони,які краще летять з нього.Буду дуже вдячний.
 

Вкладення

Palomnik

Новачок
https://ibis.net.ua/products/detail...-opticheskim-pricelom-bushnell-banner-3-9x40/
Мужики подскажите, стоит брать или всё-таки нужно подорожевыбираиь? Стрелять буду мало, лиса,максимум коза.
Возьми лучше Рем или Моссберг. Совсем чуть-чуть дороже, но качество получше будет. Пластик на Савадже вообще хлипкий.
 

Adnriy12314

Мисливець
https://ibis.net.ua/products/detail...-opticheskim-pricelom-bushnell-banner-3-9x40/
Мужики подскажите, стоит брать или всё-таки нужно подорожевыбираиь? Стрелять буду мало, лиса,максимум коза.
. Я думаю вартує,за такі гроші, супер карабін, в мене знйомий з братом у Львові в "Ібісі" тиждень назад проплатили за два таких карабіни ,поки чекають на зеленку,там рзпродаж старої моделі 18100гр. Відрізняється тільки формою ложе. Якби я не знайшов "Savage Axis ll 20" який мене цікавив,то придбавби такий самий. Проблему з пустотою ложе ,я вирішив, заливши його ебокидним клеєм з тирсою ,вибрав патрон "GECO EXPRES".Прострілював на 100м. за розмір 5копійок не вийшов. Думаю для полювання т
ого більше ніж достатньо!
 

Северный

Мисливець
Спасибо! Повторю,в этой модели пластик совсем другой. Чмотр. Ещё в сторону Хантера, но уже буду выбирать на месте.
 

Adnriy12314

Мисливець
Пустое ложе в пластике делается для облегчения веса винтовки, чтобы легче было таскать на охоту. Вы просто утяжелили его и все.
Зараз карабін важить 3.800.Добавилось 500гр .Карабін став більш збалансованим .Я купляв його в основному ,для полювання з вишки. Хоча більшість карабінів важать від 3.5 до 4кг. Тим більше з матчевим стволом .
 

Северный

Мисливець
Добрий день.Savege Axis ll 20" з матчевим стволом.Таких моделей в продажі немає вже майже рік.Якщо хтось розкаже про данний болтовик,про мисливські патрони,які краще летять з нього.Буду дуже вдячний.
А подскажите, цевье в этой модели играет сильно? Имею ввиду, мягкое? В городе нет именно этой модели, но у других пластик как живой. Смотрю в сторону рема 700 адл
 

Adnriy12314

Мисливець
А подскажите, цевье в этой модели играет сильно? Имею ввиду, мягкое? В городе нет именно этой модели, но у других пластик как живой. Смотрю в сторону рема 700 адл
Думаю менше, тому що ребер жорсткості більше ніж у Axis 22,і розміщені вони по іншому .
IMG_20180919_155653.jpg
 

Adnriy12314

Мисливець
Savage Axis II 20 був розроблений ,як бюджетна зброя для високоточної стрільби ,через недостатню жосткість цивя,з погляду снайпінгістів,його перестали завозити в Україну. А для полювання його достатньо.
 

Северный

Мисливець
Я на реме 700 остановился. Покрутил саважи, пластик как живой. Единственное что именно саваж 2 20 не трогал,его нет в наличии
 

Adnriy12314

Мисливець
Розглядав Рем. 700 ADL
Screenshot_2018-11-20-23-48-10-384_com.miui.gallery.png
потримав в руках ,перехотів відразу,ствол тяжилезний,при вскидуванні тягне до низу(і без глушника ) балансу ніякого,це тільки для тактичної стрільби ,або з упора .Хоча люди купляють для полювання .(не в обіду РЕМА.)
 

Elisei2

Новачок
Розглядав Рем. 700 ADL Переглянути вкладення 424196 потримав в руках ,перехотів відразу,ствол тяжилезний,при вскидуванні тягне до низу(і без глушника ) балансу ніякого,це тільки для тактичної стрільби ,або з упора .Хоча люди купляють для полювання .(не в обіду РЕМА.)
Теж про це думая, тяжкий для ходово11 хiба вишка, засiдка.
 

Северный

Мисливець
Вот и я такой смотрю, для ходовой...
Вроде все рекомендуют именно его в отличии от саважа.
 

Adnriy12314

Мисливець
Апарат хороший ADL.
-вага ствола
-відсутність магазину
+пластик кращий
Як на мене, не найкращий вибір для ходової охоти .
 
Зверху