Target 15-87 Classic 12/76

Копатыч

Зброяр
Так, на охоту буду використовувати саме його.
А как Вы туда "запхаете" ограничитель, если не можете разобрать подствольный магазин?
Охота, с Вашей "пяти - зарядкой" - ЗАПРЕЩЕНА.
Вот только, не надо меня грузить фразами, типа буду закладывать по три патрона и т.д., по Закону, Вы - нарушитель.
 

vadymmm

Слідопит
На стрільбищі тренуємося+ експеременти з патронами. Патрони використовую тільки самокрут, багато часу потратили щоб підібрати комплектуючі та рецептури.
 

vadymmm

Слідопит
А как Вы туда "запхаете" ограничитель, если не можете разобрать подствольный магазин?
Охота, с Вашей "пяти - зарядкой" - ЗАПРЕЩЕНА.
Вот только, не надо меня грузить фразами, типа буду закладывать по три патрона и т.д., по Закону, Вы - нарушитель.
Обмежувач вставляється без розбору магазину, подивіться відео про таргет там все видно. Порушувати закон не збираюсь, та і колеги в моїй бригаді цього не дозволять.
 

vadymmm

Слідопит
Обмежувач вставляється без розбору магазину, подивіться відео про таргет там все видно. Порушувати закон не збираюсь, та і колеги в моїй бригаді цього не дозволять.
Дивіться 3.10хв відео там видно як вставляється обмежувач.
 

vadymmm

Слідопит
У кого є запитання по таргету пишіть в лічку, я з теми вихожу. Це не обговорення а хер...Я.
 

vadymmm

Слідопит
100 баксів на патрони за 1 день? При тім що кілька сотень на зброю нема...

Мішені покажете? Якого осипу ви досягли. Дощечку для демонстраціі різкості.
Може і справді варто таргета купити.
Хто сказав що нема! Я добре заробляють, можу купити і дорожче, але вирішив купити таргет поки не шкодую. Ще підбираю собі карабін. Патрон самокрут виходить у мене 8.80грн.шт. куплені мені не подобаються. Відстріл з проникненням та кучність покажу обов'язково. Цього разу вітер був жахливий знімати щось не реально все гуде і тріщить.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все,закінчуємо флуд і словесний пронос!!Тема про Таргет,а тому кому не інтересна ця рушниця прошу сюди не заходити і в обговоренні участі не приймати.Тут не місце для дуелі.На всякий продукт є свій поціновувач,а тому ви всеодно одне одного не зрозумієте,а якщо і зрозумієте,то частково.Своя сорочка завжди ближча до тіла,а тому лишнє видалив і прошу в полеміку більше не вступати.Дякую за розуміння ситуації!!
 

KFoR

Зброяр
У нас є хороший постачальник, якщо потрібно дам контакт . Дроб тільки в іншого беремо уже перевірена. Прох в 1кг банках виходить 220 грн кг. Беремо багато комплектуючих на всю бригаду.
Дякую, але не треба. Вже все є.
 

vadymmm

Слідопит
Все,закінчуємо флуд і словесний пронос!!Тема про Таргет,а тому кому не інтересна ця рушниця прошу сюди не заходити і в обговоренні участі не приймати.Тут не місце для дуелі.На всякий продукт є свій поціновувач,а тому ви всеодно одне одного не зрозумієте,а якщо і зрозумієте,то частково.Своя сорочка завжди ближча до тіла,а тому лишнє видалив і прошу в полеміку більше не вступати.Дякую за розуміння ситуації!!
Дякую
 

Сергийко

Слідопит
Все,закінчуємо флуд і словесний пронос!!Тема про Таргет,а тому кому не інтересна ця рушниця прошу сюди не заходити і в обговоренні участі не приймати.Тут не місце для дуелі.На всякий продукт є свій поціновувач,а тому ви всеодно одне одного не зрозумієте,а якщо і зрозумієте,то частково.Своя сорочка завжди ближча до тіла,а тому лишнє видалив і прошу в полеміку більше не вступати.Дякую за розуміння ситуації!!
Дякую
 

vadymmm

Слідопит
Сьогодні отримав посилку, комплект пластику на таргет, дерево зняв мажу ляною оліфою. Пластик сподобався підігнаний добре. Дерево скоріше всього продам.
 

Вкладення

Зверху