Target 15-87 Classic 12/76

bulldog0447

Новачок
Двудулки до 400 у.е. смотреть не на что. Крайне редко бывают в продаже недорого и хорошая. Я сейчас нашел тоз 34 в неплохом состоянии, но Таргет вчера реально порадовал. Посмотрим что будет показывать на охоте.
 

ATIS

Снайпер
По ціні хороша дводулку бу уже коштує як два таргета нових, потім з двох можна зібрати третього таргета от і я кажу що ціни на дводулки перебільшені. І я думаю що при стрільбі великими навісками дводулка розшатаєиься швидше за таргета.
Моєму Іжику 60 років, і він у відмінному стані і стріляли з нього дуже багато. Особисто я, по моїм підрахункам,відстріляв з нього біля шести тисяч. Побачимо з часом як себе зарекомендують Таргети.
 

vadymmm

Слідопит
Можливо ви і праві.
Моєму Іжику 60 років, і він у відмінному стані і стріляли з нього дуже багато. Особисто я, по моїм підрахункам,відстріляв з нього біля шести тисяч. Побачимо з часом як себе зарекомендують Таргети.
Те що рушниці СССР крепкі я і не спорю, питання було як вони витримають навіски більше 40гр - думаю що шат появиться дуже швидко, вини не розраховані на великі навіски. Друге питання що за хороші рушниці СССР просять від 500$ вважаю що це перебор. Нові рушниці російського виробництва взагалі утопія як по виконанню (зазори не рівні все в заусиницях, планки криві) так і по перспективі використання 20+ років. Можливо я не стану заперечувати що тоз 34 якому 30 років витримає більше ніж мій таргет (при умові бережного ставлення) а от за довговічність МР155 по ціні двох таргетів я думаю точно виграють два таргета! У мене був Иж 26 71.р.в рушниця класна але не відповідала моїм потребам - важка, занадто кучна, не змінні чоки, сильна віддача і підкидання ствола, боявся стріляти кулею через ті ж не змінні чоки. Иж 26 це більше для звірової охоти де потрібна кучна стрільба на великі відстані це максимум 2-3 моїх охот в сезон, інші 99% охот це пернаті і заєць - а на них мені підходить більше п.а. На звірову охоту краще мати карабін, але знову ж таки на 2-3 охоти в рік?????
 

bulldog0447

Новачок
Вчера был в частных угодиях в Киевской области (пригласили друзья) где охота на фазана открыта круглый год. Правда отсрелочная 200 грн петушок. Охота мне не понравилась - 4 выстрела - 4 пети. С чока брал Петю с 60-70 метров. На расстоянии 25-40 метров отлично показывает себя цилиндр. Птицы в угодиях очень много, но если бы не приглашали - сам бы не поехал (дорого).
 

hantersvirid

Мисливець
Друзі, особиста моя думка така, що кожен мисливець проходить різні стадії захоплення зброєю. Хтось з переломок доходить до П/А , інші навпаки з п/а на переломки і в кожного своя думка, і до речі обгрунтована. Один мій знайомий, якому я розповідав як я полюю з п/а і тільки і нехочу більше двустволки мені відповів: " Ти ще не вилазив на два грабчаки товщиною з руку коли на тебе біжить підранений кабан 2 центнера вагою."у знайомого заклинив п/а.
Тому два мисливці, - три думки, і всі правильні.
Я при підборі рушниці користуюсь принципом: не важливо дорога вона чи дешева, для мене головне, чи продам я її за гроші за які купив, коли награюсь.
 

ATIS

Снайпер
За кабана і грабчака це ехо "совдепії",коли крім МЦ 21 - 12 нічого не бачили і за відсутності гарного боєприпаса вони клинили у всіх підряд. Я колись був противником П/А , а пострілявши змінив думку.
 

Seruy.ukr

Новачок
Купив сьогодні target 15_87 в дереві в франківську був тільки 1 екземпляр но вроді норм,з новим поршнем з двома кольцами, в комплекті 3 сужения,ціна порадувала 9 тис,хочу докупити запасний поршень з резинкою,хто підскаже де мож заказати?
 

vadymmm

Слідопит
Вчера был в частных угодиях в Киевской области (пригласили друзья) где охота на фазана открыта круглый год. Правда отсрелочная 200 грн петушок. Охота мне не понравилась - 4 выстрела - 4 пети. С чока брал Петю с 60-70 метров. На расстоянии 25-40 метров отлично показывает себя цилиндр. Птицы в угодиях очень много, но если бы не приглашали - сам бы не поехал (дорого).
Так це охота без кайфу, як в зоопарку:) але таргет зробив те що від нього залежало, і щоб не казали противники цього бренду - ці рушниці стріляють !!! 32гр для мене в самий раз по комфорту і таргет на цій навісів працює як часи. Якщо можна контакти угіддя в лічку.
 

vadymmm

Слідопит
Купив сьогодні target 15_87 в дереві в франківську був тільки 1 екземпляр но вроді норм,з новим поршнем з двома кольцами, в комплекті 3 сужения,ціна порадувала 9 тис,хочу докупити запасний поршень з резинкою,хто підскаже де мож заказати?
Інтернет магазин Ствол, там є контакти сервісного центру, ціни на зіп таргета дуже привабливі наприклад затвор в зборі 470грн. Я купував у них комплект пластику приклад і цевьо 1600грн. Дерево зняв лежить про запас. Я хотів в пластику але брав комбо версію а вона тільки в дереві.
 

vadymmm

Слідопит
За кабана і грабчака це ехо "совдепії",коли крім МЦ 21 - 12 нічого не бачили і за відсутності гарного боєприпаса вони клинили у всіх підряд. Я колись був противником П/А , а пострілявши змінив думку.
Ударив по болючому :) хантерсвирид завжди хвалиться своєю Бенеллі а реально полює з 21-12 :). Ключове слово "гарний боєприпас" ми використовуємо тільки самокрут на нових гільзах, і його 21-12 не зробила жодного затику!!!
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
Купив сьогодні target 15_87 в дереві в франківську був тільки 1 екземпляр но вроді норм,з новим поршнем з двома кольцами, в комплекті 3 сужения,ціна порадувала 9 тис,хочу докупити запасний поршень з резинкою,хто підскаже де мож заказати?
Та і для чого поршень купувати, що з ним може статись. Інший поршень купували власники моделей 2015р.в від був з одним кільцем яке могло вискакувати з паза, з новими поршнями як у Вас таких проблем немає, резинку можна купити в магазині автозапчастин згідно розміру ціна від 2-6грн шт.
 

Сергийко

Слідопит
Да у нас Калаш 7.62 стоит ок.1000у.оДак чего же он в Америке 100у.о.?Так же и Таргет.Владельцы довольны,а это главное.
 

Сергийко

Слідопит
Vadymmm,а откуда инфа про выскакивание кольца?У меня настрел больше 2 тыс.,и как новое.
 

vadymmm

Слідопит
Vadymmm,а откуда инфа про выскакивание кольца?У меня настрел больше 2 тыс.,и как новое.
По форумах читав, сам виробник це визнав і був випущений проміжний пошень без кілець. Навіть при зіскакувані кільця таргет не прествав сиріляти і перезаряджатися. на 2й сторінці цієї теми є фото пршня з 1м кільцем і пршня без кілець, зараз ідуть всі з двома кільцями. Читав що через те що зіскочило кільце і пішли надлишкові гази тріснуло дерев'яне цевьо. В пластику є отвори для виводу газів а в дереві немає та і як я казав дерев'яне дуже делікатне і нижній частині товщина його 2-3мм. Пластикове цевьо нове коштує всього 479грн :) дерев'яне дорожче 962грн.
 
Останнє редагування:

Сергийко

Слідопит
По форумах читав, сам виробник це визнав і був випущений проміжний пошень без кілець. Навіть при зіскакувані кільця таргет не прествав сиріляти і перезаряджатися.
Может от магнумнавески?Он же обжат подствольным кольцом,а вне кольца давление спадает.Ну буду к нему повнимательней,спасибо.
 

Сергийко

Слідопит
Дак там то і поршень не повністю стиснутий,є щілина бл.2мм.А другий поршень явно важчий,певно до магнума дотягує.
 
Останнє редагування:

bulldog0447

Новачок
Так це охота без кайфу, як в зоопарку:) але таргет зробив те що від нього залежало, і щоб не казали противники цього бренду - ці рушниці стріляють !!! 32гр для мене в самий раз по комфорту і таргет на цій навісів працює як часи. Якщо можна контакти угіддя в лічку.
 

hantersvirid

Мисливець
Я думаю не варто набирати запчастини прозапас, Виж не в тайгу на промислове полювання зібрались. Ніколи не знаєш наперед що зламається. Я відмовляв Вадиммма купувати запасний пластиковий приклад поки не змалав деревяного. Також не бачуи резону купувати запасний поршень, там і штатний непогано буде служити. З настроєм що в рушниці щось колись поламається то необхідно купити запчастини на запасну і носити їх із собою в рюкзаку на всі полювання, авось пригодяться.
 
Зверху