Target 15-87 Classic 12/76

Morozyaka

Мисливець
Там, кто-то писал за короткий и длинный ствол.. Если я не ошибаюсь то target x-2 combo с 2 стволами.
15-87 не встречал с 2 стволами. И коротким тоже.....
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
2016р.
Такий : http://stvol.ua/catalog/poluavtomaticheskoe/330085/
Брав в Лютому 2017 - 12400грн. маг Сапсан м. Луцьк. Дерево зняв і замінив на пластик. Додатково комбо версія іде в пластиковому кейсі. Стволи ідуть без номерні, можна без проблем докупити.
 

vadymmm

Слідопит
Сезон відкрито! Результат 23 лиски на двох мисливців за два дні. Таргет попадає!!!
 

Вкладення

Сергийко

Слідопит
Сезон відкрито! Результат 23 лиски на двох мисливців за два дні. Таргет попадає!!!
З полем!Точніше з водоймою,з якими номерами дробі починали і чи ставили коліматор,бо бачу кріплення стоїть,як він себе виправдав?
 

vadymmm

Слідопит
:D:D
Ну по лисусі я з рогатки попаду... качки не було?
Бачили тільки три качки за два дні, дуже далеко, там глибока річка без ряски з течією, качки напевне їсти не можуть знайти. Попасти в листу не важко але більшість брали на великій відстані так як ховається в очерет. В очерет теж брали якщо було її видно, Таргет прошивав очерет на ура. Всіх лисух Стріляли дробом #7.
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Бачили тільки три качки за два дні, дуже далеко, там глибока річка без ряски з течією, качки напевне їсти не можуть знайти. Попасти в листу не важко але більшість брали на великій відстані так як ховається в очерет. В очерет теж брали якщо було її видно, Таргет проживав очерет на ура. Всіх лисух Стріляли дробом #7.
Юшку також з лисухи? Шкода що качки нема. У нас теж не густо. За те вяхіря уйма.
 

vadymmm

Слідопит
З полем!Точніше з водоймою,з якими номерами дробі починали і чи ставили коліматор,бо бачу кріплення стоїть,як він себе виправдав?
Спочатку Стріляли #5 і получок, потім перейшли на #7 і чок, так як відстань пострілу була 30-70м. І чок краще очерет прошивав. Лисуха ще на крило не стає, всіх брали або в очереті або на воді.
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
Юшку також з лисухи? Шкода що качки нема. У нас теж не густо. За те вяхіря уйма.
Качки у нас повно тільки на інших водоймах, навіть ліміт в 2.5рази збільшили тепер на день 5качок і 6лисух. Вяхера теж як мух, взяли 1го, сам попався спеціально на Вяхера не ходили. На наступні вихідні їдемо на іншу водойму там качок більше.
 

vadymmm

Слідопит
З полем!Точніше з водоймою,з якими номерами дробі починали і чи ставили коліматор,бо бачу кріплення стоїть,як він себе виправдав?
Каліматор не ставив, так попадає. Полювали з лодки по черзі то я на весла то напарник. Його беретта а300 взагалі бомба але і Таргет задніх не пас! Поки що рушницею задоволений на всі 100%
 

vadymmm

Слідопит
Юшку також з лисухи? Шкода що качки нема. У нас теж не густо. За те вяхіря уйма.
Юшки не варили, шашликами вечеряли. А в неділю дружина Лисок 4шт приготувала то можна і пальці повідгризати, дуже смачно вийшло! Ще запас в Морозилці є!
 

vadymmm

Слідопит
Дуже добре себе показала бандольєра, при заплаві на лодці взагалі не мішала, легко доствати патрони, запас 50 патронів це поки що най зручніший варіант який я використовував.
 

Сергийко

Слідопит
Я від такої відмовився на користь тієї,що закривається на замочок-молнію,на24 набої,можна чіпляти до ременя,або шлєйкі.Не боїться занурення у воду і не губиться патрон,але буває збирає бруд.
 
Зверху