Target 15-87 Classic 12/76

vadymmm

Слідопит
Стреляли "хлопунцов"....:(:(:(:(:eek::eek::eek::eek::eek: ?
Копатичу як завжди шось не так :( . А яких ще лисок в серпні можна стріляти? Лиска на крило стає в кінці вересня. Дозвіл на добування офіційно наданий даржавними органами в нормі 6шт. на мислиця на день. Ми могли і більше настріляти але норми треба дотримуватися та і полювання це не тільки стрільба ще і відпочити за столом потрібно 4-лиски - відпочинок +50 грам, потім знов 4 лиски і так до заходу сонця, потім комарі так напали що ледве ноги винесли, жоден спрей не помагав. Зранку наступного дня в 4.00 уже були на місці, ритм тойже 4-лиски - відпочинок +50 грам. Приємна розмова з колегами по полюванню зайняла більше часу ніж фактично стрільба по лисках. До того ж Лиски в тих місцях просто не перерахувати ми зайняли заплаву розміром менше гектара то там іх було сотні, плавали стайками по 10-15 шт.
 

vadymmm

Слідопит
ось координати місця полювання, межете подивитись на карті. 50.450484, 25.157743
 

Вкладення

Копатыч

Зброяр
Копатичу як завжди шось не так :( . А яких ще лисок в серпні можна стріляти? Лиска на крило стає в кінці вересня.
У меня есть СОВЕСТЬ, и таких "хлопунцов" я НЕ СТРЕЛЯЮ, а тем более, НЕ ХВАЛЮСЬ .....
Это не охота, это "расстрел"......
У нас еще нет Приказа, на открытие охоты, но как видите, ни в одной из тем, я не стонал, не плакал и не канючил ......., не задалбывал всех вопросом "ну когда же открытие" , сижу жду, понимая, что так как вы, охотится не буду, не буду стрелять поршков перепела, "хлопунцов" уток или лысух ....
Охоттесь, наверно не доедаете ..., мне вас жалко ....
 

vadymmm

Слідопит
У меня есть СОВЕСТЬ, и таких "хлопунцов" я НЕ СТРЕЛЯЮ, а тем более, НЕ ХВАЛЮСЬ .....
Это не охота, это "расстрел"......
У нас еще нет Приказа, на открытие охоты, но как видите, ни в одной из тем, я не стонал, не плакал и не канючил ......., не задалбывал всех вопросом "ну когда же открытие" , сижу жду, понимая, что так как вы, охотится не буду, не буду стрелять поршков перепела, "хлопунцов" уток или лысух ....
Охоттесь, наверно не доедаете ..., мне вас жалко ....
То Вам тоді фото-рушницю треба купляти! Ви взагалі хто такий мене судити, тим більше за що судити я дотримуюсь встановлених дат та норм відстрілу. Жаліти мене не треба я прекрасно живу, якби ще йолупів навколо було менше взагалі було б супер. Хвалитись буду і далі, в супереч всім ФЕ про таргета він виконує свою функцію, стріляє, перезаряджає, попадає і бє чисто жодного підранка не було!
 

vadymmm

Слідопит
А ось Ваш постик де Ви тіпа не хвалитесь:
Надо было снять видео, как я таким патроном валил уток, вот была бы хохма .... у кого, чего не долетает ....., мои товарищи рты раскрыли и смотрели, кум пришел взял 2 патрона, дуплет - 2 шилохвоста .... Начитался здесь на Форуме "знатоков", на следующий год зарядил 1.6/30, одни подранки - разочаровался ....., только не в порохе, а советах и патронах ......
 

vadymmm

Слідопит
Валил, дуплет, жаль видео не снял - пипец який совісний мисливець зайшов на тему!
 

vadymmm

Слідопит
А ось ще наш совісний мисливець валтьнув 7штук з катера, тут напевне совість заснула і забула що полювання з моторного плавзасобу заборонено, дресерована у Вас совість :) підбігає тільки коли її кличуть.
Лет 10 назад, было открытие на Косе (Бердянской), пошли 2-я катерами на Остапиху (район, на Косе), как поперла эта "нечисть", пипец ........, табуны по 100-150 штук, позвонили знакомому (он держит норных собак и у него была лиса, для притравки), говорит везите (лису, надо кормить ...), стрельнули штук 7 ...., пока дошли, на катере до берега, минут 20, кум сказал ...., что б, я еще раз сел с этой паскудой в катер, ни за что .... воняет, зверски ......
Бакланий помет, уничтожает все живое, деревья - сгорают .....http://www.ochakiv.info/articles/5707356218327040
ще й стріляли те що незнали куди потім подіти, виходить просто для розваги тваринок набили?
 

vadymmm

Слідопит
А ось Ваша відповідь на те що мене жалко бо я не доїдаю:
Ну и "жаргончик", то "убивают", то "жрут" :eek::eek::eek::eek::eek:
Да будет вам известно, что дичь - употребляют в пищу, а жрут - биг мак, хот-дог, чизбургер и другую гадость, которая, в народе, именуется не иначе как "фаст фуд", короче гадость редкая ......
я як і Ви "употребляю в пищу". Копатич перед тим як лічити когось спробуйте самолікування!
 

Mykola STARyy

Снайпер
попадає і бє чисто жодного підранка не було!
Сидячу стріляти гріх.
Дуплет - гордість кожного мисливця.
Якщо мисливська птиця не може літати, значить вона терпить лихо, і полювання на неї заборонене. Ст 20, якщо правильно пам'ятаю. Браконьєри ви з вашим товаришем.

В тій цитаті Копатича що ви навели мова йшла про бакланів
ще й стріляли те що незнали куди потім подіти, виходить просто для розваги тваринок набили?
Я коли сорок-ворон стріляю, то також їх не їм. А ви?
А ось ще наш совісний мисливець валтьнув 7штук з катера, тут напевне совість заснула і забула що полювання з моторного плавзасобу заборонено
Якщо бути точним, заборонено з включеним двигуном. А крім того я не бачив де там написано що стріляли з катера.
, пошли 2-я катерами на Остапиху (район, на Косе),
пока дошли, на катере до берега, минут 20, кум сказал ...., что б, я еще раз сел с этой паскудой в катер, ни за что .... воняет, зверски ......
 

vadymmm

Слідопит
Сидячу стріляти гріх.
Дуплет - гордість кожного мисливця.
Якщо мисливська птиця не може літати, значить вона терпить лихо, і полювання на неї заборонене. Ст 20, якщо правильно пам'ятаю. Браконьєри ви з вашим товаришем.

В тій цитаті Копатича що ви навели мова йшла про бакланів

Я коли сорок-ворон стріляю, то також їх не їм. А ви?

Якщо бути точним, заборонено з включеним двигуном. А крім того я не бачив де там написано що стріляли з катера.
Офігені пояснення. А може це, а може це. Ви чого за когось відповідаєте, хай копатич підтведить що плив на моторному катері з вимкненим двигуном але на веслах :) і бакланів стріляв для "не просто так" ! Сорок мисливець зобовязаний відстрілювати - про бакланів такого правила немає - отже валив для розваги! Стріляти сидячу птицю не забороняється. А от з моторного човна точно заборонено. Не Вам вирішувати браконьєр я чи ні для цього є правила і я їх дотримуюсь!
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Стріляти сидячу птицю не забороняється.
Мисливець стріляє по воді тільки щоб добрати підранка.
А якщо бити по очерету, то звідти можуть і відстрілюватися.
Лисуха ще на крило не стає, всіх брали або в очереті або на воді.
Ви чого за когось відповідаєте
Тому що я мисливець, а не заготівельник м'яса.
Ще запас в Морозилці є!
Я от не можу зрозуміти, чи то Таргет спонукає до такого рівня культури, чи носії такого рівня купують Таргети.
Треба добре роздивитись як він виглядає, бо часом можна попасти в компанію таргетоносця.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Стріляти сидячу птицю не забороняється.
Для прикладу правила техніки безпеки на полюванні по Волинській обл
Особливої обережності мисливець повинен дотримуватись при стрільбі в заростях. Забороняється стріляти по птахам, що злітають нижче 3 м на відстані 10 м.
http://www.nmc-volyn.gov.ua/abcView/92/
 

vadymmm

Слідопит
Мисливець стріляє по воді тільки щоб добрати підранка.
А якщо бити по очерету, то звідти можуть і відстрілюватися.


Тому що я мисливець, а не заготівельник м'яса.

Я от не можу зрозуміти, чи то Таргет спонукає до такого рівня культури, чи носії такого рівня купують Таргети.
Треба добре роздивитись як він виглядає, бо часом можна попасти в компанію таргетоносця.
Микола, по Ваших постах я хочаби не побабачив двозничних повідомлень, Ви дотримуєтесь своєї лінії, це Ваше право. не подобається тільки те що навязуєте свої правила як єдині правильні хоча це теж Ваше право кому не подобається може включити ігнорування в профілі і не читати Ваших постів. Я людина віткрита і готовий обговорювати. Бісять люди які просто від скуки напевне пишуть аби що і їхня думка і правила міняються залежно від теми. У мене є офіційний документ виданий держ органом на відстріл лисок в нормі 6шт. на день і на мій пост вони відписують ахінею, хоча самі в інших постах показують аморальну поведінку. Хто браконьєр той хто веде полювання згідно правил наданих держорганом чи той який сам придумав собі правила і впихує їх іншим, прошу копатича показати документ який дозволяє відстріл бакланів і полювання з моторним човном - чи баклан потрапив в перелік мисливських трофеїв чи все таки він їх просто так стріляв . нічого поганого в відстрілі бакланів я не бачу але як же тоді мораль про совісного мисливця? Коля я поважаю Вашу думку вона хочаби стабільно одинакова на всіх постах робити і думати так як Ви я не зобовязаний. А от флудерів прошу замовкнути і дотримуватись правил полювання встановлених законом.
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
Для прикладу правила техніки безпеки на полюванні по Волинській обл

http://www.nmc-volyn.gov.ua/abcView/92/
Я це правило знаю і дотримуюсь, ближще ніж 10м по сидячій або низько летячій дичі не стріляю - це небезпечно рекошетом, жодна лиска нас на таку відстані навіть не підпускала мініму що виходило це за 30м в іншому випадку вона втікала в очерет. та і попадання №7 з 10м зробить з тушки фарш перемішаний із свинцем.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Вадя, дитинко, я щиро зворушений тою ніжністю з якою ви до мене звертаєтесь. :D:D:D
Так от, крихітко, правила техніки безпеки створені для безпеки людей, а не для збереження тушок дичини. Відстань 10м і висота 3м подана для того щоб мисливець міг визначити кут для безпечного пострілу.
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
Перечитав закон про фонд мисливських тварин. Копатич це жахливо!!! Баклан туди не входить і відстрілювати його заборонено (крім санітарного відбору) Ви не те що БРАКОНЬЄР який полює з моторного човна Ви ще порушник закону і вбивця простих "не мисливських" тварин. Саме вбивця тому що баклан не є мисливським трофеєм чи шкідником і Ви відстрілювали його для задоволення. Ай-яй-яй як Вам не соромно!
 

vadymmm

Слідопит
Вадя, дитинко, я щиро зворушений тою ніжністю з якою ви до мене звертаєтесь. :D:D:D
Так от, крихітко, правила техніки безпеки створені для безпеки людей, а не для збереження тушок дичини. Відстань 10м і висота 3м подана для того щоб мисливець міг визначити кут для безпечного пострілу.
Я ж кажу що цього правила я не порушую, не стріляю нижче 3-х м не відстані 10м. А Колею у нас усіх Микол називають, це територіальний діалект.
 

Копатыч

Зброяр
А ось ще наш совісний мисливець валтьнув 7штук з катера, тут напевне совість заснула і забула що полювання з моторного плавзасобу заборонено, дресерована у Вас совість :) підбігає тільки коли її кличуть.
В данном случае "катер", был использован, как средство для доставки охотников, к месту охоты ..., не более, где я написал, что стрелял бакланов, с катера, на ходу или при включенном моторе?
Валил, дуплет, жаль видео не снял - пипец який совісний мисливець зайшов на тему!
Честная охота, я их стрелял в ЛЕТ !!!!!!, и валились (падали) они с высоты на воду .......
вы действительно не понимаете, что вам говорят, а ищите голимые отмазки, специально для вас ...
Правила безопасности при охоте на водоплавающую птицу
Запрещается:


Стрелять по летящей птице, если она на расстоянии 30 м летит ниже 10 м.
Стрелять по птице на воде, за исключением достреливания раненой птицы, что разрешается, если в направлении выстрела территория обозрима и на ней нет других охотников.
За 20 ст. Закона, написал Mykola STARyy
И еще, охота в состоянии "алкогольного" опьянения
Ми могли і більше настріляти але норми треба дотримуватися та і полювання це не тільки стрільба ще і відпочити за столом потрібно 4-лиски - відпочинок +50 грам, потім знов 4 лиски і так до заходу сонця, потім комарі так напали що ледве ноги винесли, жоден спрей не помагав. Зранку наступного дня в 4.00 уже були на місці, ритм тойже 4-лиски - відпочинок +50 грам.
Ни есть "гуд" ......
 

Копатыч

Зброяр
Перечитав закон про фонд мисливських тварин. Копатич це жахливо!!! Баклан туди не входить і відстрілювати його заборонено (крім санітарного відбору) Ви не те що БРАКОНЬЄР який полює з моторного човна Ви ще порушник закону і вбивця простих "не мисливських" тварин.
мне очень вас жаль, вы тупее, чем я думал ....., это было лет 10 назад (может больше), мне не о чем с вами разговаривать .........
 
Зверху