Target 15-87 Classic 12/76

Адвокат1987

Мисливець
Скажіть будь-ласка, що за кнопка (флажок) біля курка знаходиться з другої сторони від затвора в цій рушниці? я Не про запобіжник мову веду, а про той флажок, що спереді від курка стоїть?
Як я помітив коли він включений затвор не фіксується. І до Цього флажка в корпусі підходить якийсь штирьок, але в цій рушниці він якось наіскосок підходить до цього флажка, так має бути ? чи він має прямо (перпендикулярно) підходити?
 

1010940

Новачок
Скажіть будь-ласка, що за кнопка (флажок) біля курка знаходиться з другої сторони від затвора в цій рушниці? я Не про запобіжник мову веду, а про той флажок, що спереді від курка стоїть?
Як я помітив коли він включений затвор не фіксується. І до Цього флажка в корпусі підходить якийсь штирьок, але в цій рушниці він якось наіскосок підходить до цього флажка, так має бути ? чи він має прямо (перпендикулярно) підходити?[/QUO Цей флажок потрібен для подачі патрона з магазину до патронніка.
 

Адвокат1987

Мисливець
Тобто, якщо цей флажок буде включений, то при пострілі, патрон з патронника не подастся, і щоб зробити наступний потріл, що треба буде зробити ? його потрібно буде виключити і передьоргнути затвор ? бо я пробував при включеному передьоргнути то затвор не фіксувався, відразу закривався. Наперід вдячний розумію, що мої питання трохи туповаті для власників рушниці, я просто її ще не придбав, їздив дивився на неї пробував стріляти зараз дозвіл роблю. через місяць можливо стану влаником.
 

1010940

Новачок
Тобто, якщо цей флажок буде включений, то при пострілі, патрон з патронника не подастся, і щоб зробити наступний потріл, що треба буде зробити ? його потрібно буде виключити і передьоргнути затвор ? бо я пробував при включеному передьоргнути то затвор не фіксувався, відразу закривався. Наперід вдячний розумію, що мої питання трохи туповаті для власників рушниці, я просто її ще не придбав, їздив дивився на неї пробував стріляти зараз дозвіл роблю. через місяць можливо стану влаником.
включений чи не включений флажок патрон з патронника все одно подасться,флажок потрібен лише для розряджання рушниці.
 

1010940

Новачок
Если "убрать" Вашу фразу " ... в том же (или рядом) ценовом диапазоне ..", то могу назвать А 612, Фенома, Нэо 12, Стойджер 2000 - эти ружья будут стрелять с "коробки" и настреляли уже, много больше, чем 1000 шт и стреляют дальше .......
К сожалению, в нашей "нищей" стране, все упирается в "наличность", а ее нет и не будет, это конечно прискорбно, но " маємо те, що маємо ......"
Вы поймите, марка оружия, которая на рынке Украины 3 года, НЕ может считаться - надежным оружием, не прошло достаточно времени, что бы получить этот "статус".
Но и нельзя считать его не надежным по той же причине.
 

Адвокат1987

Мисливець
включений чи не включений флажок патрон з патронника все одно подасться,флажок потрібен лише для розряджання рушниці.
Скажіть будь-ласка яким чином через цей флажок розряджати зброю ? Я так зрозумів, що флажок включив і затвор дьоргай 4 рази і всі набої вилетять через затвор ? це мається наувазі флажок для того щоб затвором можна було дьоргнути декілька разів ? Адже якщо я непомиляюсь цю рушницю можна розрядити і через вікно подачі набоїв, там тільки пальцем потрібно піджати штуцер який фіксує задню частину гільзи? Я все правильно зрозумів ?
 

Dimastiy

Мисливець
Скажіть будь-ласка яким чином через цей флажок розряджати зброю ? Я так зрозумів, що флажок включив і затвор дьоргай 4 рази і всі набої вилетять через затвор ? це мається наувазі флажок для того щоб затвором можна було дьоргнути декілька разів ? Адже якщо я непомиляюсь цю рушницю можна розрядити і через вікно подачі набоїв, там тільки пальцем потрібно піджати штуцер який фіксує задню частину гільзи? правильно зрозумів ?
Правильно. У вас патрон подається на лоток при спрацюванні усм (пострілі) Той флажок дає можливість подати патрон на лоток без постріла.
 

ATIS

Снайпер
Після нажиму цього флажка патрон з магазину має податись на лоток, як ви тоді будете перезаряджати, щось я не зрозумів вас?
 

Адвокат1987

Мисливець
скажіть де крім Ствол.ЮА та 5.мм.ком.юа можна придбати пластіковий приклад і цівку на Таргет 15-87. Дякую.
 

Адвокат1987

Мисливець
Дзвонив до них сказали прийшла партія прикладів з цівками і вони не підходять до таргета 15-87 :(
 

vadymmm

Слідопит
Маю комплект дерева для таргет 15-87. В роботі не був оброблений мастикою з оліфи+віск+каніфоль, я зразу на пластик замінив. Мож кому треба пишіть в лічку, домовимось.
 

Адвокат1987

Мисливець
Якщо пластик хтось дасть то я свій поміняю один до один :)) Хоча дерево на гивень 800 тіпа дорожче :)
 

Адвокат1987

Мисливець
Дякую за ссилку, але я актичний користувач інтернету і всі силки які можна було найти в інтернеті в Україні я промоніторив скрізь обдзвонився, проте у всіх вони чомусь закінчились, але мені здається їх всіх купують у Стволі і тільки перепродають, бо я впевнений тільки в стволі вони появляться нормальні і відразу у всіх магазинах вони появляться :))
 

vadymmm

Слідопит
Дякую за ссилку, але я актичний користувач інтернету і всі силки які можна було найти в інтернеті в Україні я промоніторив скрізь обдзвонився, проте у всіх вони чомусь закінчились, але мені здається їх всіх купують у Стволі і тільки перепродають, бо я впевнений тільки в стволі вони появляться нормальні і відразу у всіх магазинах вони появляться :))
Можливо, якщо не знайдете то доробляйте дерево, обробіть маслами, турок на обробці зекономив, дерево каплю води впитує моментально.
 
Зверху