Target 15-87 Classic 12/76

Адвокат1987

Мисливець
а скажіть будь ласка де таке замовити можна? і скільки воно коштує ? Ще правда своє впоряді, але на майбутнє, бо ж всерівно відвалиться.
 

Сергийко

Слідопит
а скажіть будь ласка де таке замовити можна? і скільки воно коштує ? Ще правда своє впоряді, але на майбутнє, бо ж всерівно відвалиться.
Сломать её не просто,разве молотком,или потерять,если не плотно посадить.Продается в сети Ствол,цена 385грн.
https://stvol.ua/catalog/tyuning/filter/proizvoditel-is-dc6a382e-43c1-11e4-8d6a-1cc1de282c58/apply/
 

Адвокат1987

Мисливець
Про ствол я знаю, нажаль рано чи піздно на таргеті флажок затвора чомусь лопає, мабуть не розрахували інерцію і міцність металу. Допає не від того, що по ньому хтось чимось бє, а від пострілів, і в 90% випадків лопає з задньої сторони.
 

vadymmm

Слідопит
а скажіть будь ласка де таке замовити можна? і скільки воно коштує ? Ще правда своє впоряді, але на майбутнє, бо ж всерівно відвалиться.
мені hantersvirid (форумчанин) зробив на халявку, скільки коштує не скажу, спробуйте самі з ним звязатись.
у мене флажок зломався в лодці сам винен. але новий ще кращий заводського :) :) тому все на краще!
 

vadymmm

Слідопит
Підрахував настріл, рахував веду статистику використаних патронів, уже настріляв 1384 патрони це з березня 2017, більшість на стрільбищі - поки політ нормальний, зауважень немає, єдина поломка це флажок затвора але і то з моєї вини. Поки абсолютно не розчарований рушницею. Щоб не казали противники турків, воно стріляє і трофеї добуває! По стану деталей точно скажу що наступні декілька тисяч сюрпризів не чекаю, все в чудовому стані.
 

Сергийко

Слідопит
Деталь простая,можно и самому болгаркой выпилять.У меня настрел ок.2500,навески 28-34,рукоятка плотно вставлена усм и намёков на поломку нет.А у кого на Таргете оно ломалось даже и не знаю ,и не слышал,Вадим не всчёт-он его "кувалдой" вбивал,правда не признается.
 

vadymmm

Слідопит
У меня настрел ок.2500
Якщо тільки полювання то 2500 це як мінімум років 5-ть стріляти! Теж по стрільюищах шастаєте :)
всчёт-он его "кувалдой" вбивал,правда не признается
Не кувалдою, але удар був саме в кінчик флажка.
 

Сергийко

Слідопит
Менял только резинку на цилиндре поршня,ее все меняют,она не резиновая,а больше на какуюто резинопластмассу похожа,антабку в прикладе контрил-шурупом разшарошило, и ещё пришлось смазывать все металлические детали смазкой,особенно напрягла несмазанная внутренняя поверхность магазина,вернее смазывал маслом для чистки,а не для смазки.
 

TOZ БМ

Мисливець
Доброго дня власникам Таргета! Вчора при чисткі свого П/А помітив сіру стружку яка зібралася в кінці ствольной коробки, при детальнішом огдяі було виявлино вироботку метала при перезаряжанні затвора задня частина сильно відходе назад при цьом утворилося рвання митала! як можна убрати цей дифект?
 

Сергийко

Слідопит
Маєте наувазі деформацію(сліди) ствольної коробки всередині в задній частині біля прикладу від ударів затвору?
 

TOZ БМ

Мисливець
щас нема можливост сфотографувать! вечером зроблю фото і добавлю!
 

TOZ БМ

Мисливець
що характерно зброю придбав перед відкриттям на качку і два раза на стенд брав настріл приблизно 150 патронів і така вилізла проблема
 

Адвокат1987

Мисливець
Ну як кажуть слідаки, якщо хочеш когось знайти постав себе на місце того кого шукаєш :)
 

Producer

Мисливець
Доброго дня власникам Таргета! Вчора при чисткі свого П/А помітив сіру стружку яка зібралася в кінці ствольной коробки, при детальнішом огдяі було виявлино вироботку метала при перезаряжанні затвора задня частина сильно відходе назад при цьом утворилося рвання митала! як можна убрати цей дифект?
Мне кажется что этот дефект можно устранить заменой!
 

Сергийко

Слідопит
Зробив фото цієї "проблеми",пізніше викладу ,думаю і без пояснень буде зрозуміло.
 
Зверху