Target 15-87 Classic 12/76

Сергийко

Слідопит
Новый таргет с одним стволом около 9000грн,голд астра около 6000грн,помпа 5000грн.За любую б/ушку не более 50%.А например,нарезной ,даже если и один день был на руках,вообще бы подумал,во-первых не известно,кого из него "за просекой зарыли",а во-вторых,его могли неправильно обкатать или деформировать при чистке пульный вход и дульный срез,тогда это уже плевачка,а при наличии в магазинах новых с гарантией,вся бушка "не вартуэ уваги".ИМХО.
 

Сергийко

Слідопит
Хотя отдельно ствол за 5000,не делая зеленку под новое ружжо,может и плюс,а два ружья с зеленкой-это два плюса!
 

vadymmm

Слідопит
Я почти за эту цену свой таргет покупал.
Аргументи:
Таргет 15-87 з одним стволом коштує 8700.
Таргет комбо коштує 13200.
Різниця 4500.
Зеленка з постановкою у нас 500грн. Тобто тих самих 5000.
Тепер про практичність- краще мати одну записи в дозволі і два ствола, на полюванні з двома рушницями ходити важче ніж з дод.стволом 51см в рюкзаку, чи хтось з Вас ризикне залишити одну рушницю в машині і піти з іншою, а от безномерний ствол залишити можна, жалко якщо вкрадуть але хоч відповідальності не буде. І щоб мати Таргет 15-87 з коротким стволом то потрібно купити комбо версію за 13200. А ви називаєте абсолютно не сумісні рушниці, хто зможе ствол від помпи поставити на Таргет та ще й на одну запись в дозволі. Чомусь самі стволи до иж 27 який коштує 450$ легко можна продати за 300$ але що робити з номерами???
 

Сергийко

Слідопит
Мова за інше.Два стволи без номера це супер!Але при ціні нової рушниці,а саме астра голд або помпа,ціна яких 5-6 тис.,навіть з доками,і окремого ствола,який на самому полюванні таскати ніхто не буде,а завчасно вибере довжину,або за тіж гроші (5000 грн),візьме бушного 15-87,то ціна 4500-5000 за сам ствол зовсім не приваблює.
Пробувати продавати можна,але потенційний покупець вже має володіти таргетом,щоб докупити ствол,але за цю ціну навряд.
Вот я маю бажання до короткого,проте зважу,що брати,чи голий ствол,чи повністю готову комплектацію,за умови приблизно однакової ціни.Та й доцільність короткого,як бачимо з дій продавця,а саме його прагнення продати ствол,теж смушує задуматись доцільності такої покупки за ціною готової нової рушниці.Питання тільки в ціноутворенні.
 

vadymmm

Слідопит
Мова за інше.Два стволи без номера це супер!Але при ціні нової рушниці,а саме астра голд або помпа,ціна яких 5-6 тис.,навіть з доками,і окремого ствола,який на самому полюванні таскати ніхто не буде,а завчасно вибере довжину,або за тіж гроші (5000 грн),візьме бушного 15-87,то ціна 4500-5000 за сам ствол зовсім не приваблює.
Пробувати продавати можна,але потенційний покупець вже має володіти таргетом,щоб докупити ствол,але за цю ціну навряд.
Вот я маю бажання до короткого,проте зважу,що брати,чи голий ствол,чи повністю готову комплектацію,за умови приблизно однакової ціни.Та й доцільність короткого,як бачимо з дій продавця,а саме його прагнення продати ствол,теж смушує задуматись доцільності такої покупки за ціною готової нової рушниці.Питання тільки в ціноутворенні.
Ок тема обговорення, а не продажу.
 

Сергийко

Слідопит
Про то і говорим,чи доцільно робити покупку за озвучену суму,яка однакова з магазинною.Доцільність короткого ствола інша тема.Я б не відмовився,але і при купівлі свого комбо не взяв,а зараз би зважував:доцільність-ціна-друга рушниця.
 

vadymmm

Слідопит
По обговоренню коротиша. У мене є короткий, дуже зручно на ходовій охоті особливо в лісі, цих -21см додають рухливості. По відстрілу вище по темі я викладав фото результатів, на 35 м результати не відрізняються від того ж довгого ствола з цилінром, а осип я би сказав навіть більш рівномірна. Короткий ствол на полюванні точно має право жити.
 

vadymmm

Слідопит
Земляк взяв собі астру голод, він дуже задоволений результатами, рушниця варта своїх грошей. Він підпилював вхід в магазин бо не хотіли самокрути влазити і встановив кік-чок. Каже що різкості і кучності суттєво добавилось, тепер його тоз34 відпочиває в сейфі, а на полювання тільки з астра голдом.
 

vadymmm

Слідопит
І кажуть що голд астри уже закінчились, очікують нової партії.
 

Сергийко

Слідопит
Та вот сам подумував за короткий ствол,бачив як з короткою помпою зайця добували,і через хащі з нею легше пройти,і ваги менше.
 

Сергийко

Слідопит
Голд Астра і не було багато,але з виду той самий 15-87,який в свою чергу той самий М13.Тільки ціни різні,можливо і якість.В мене 1587 '14року,без нарікань,тільки мастити треба там все,що можна.
 

vadymmm

Слідопит
Голд Астра і не було багато,але з виду той самий 15-87,який в свою чергу той самий М13.Тільки ціни різні,можливо і якість.В мене 1587 '14року,без нарікань,тільки мастити треба там все,що можна.
Голд астра це перероблена помпова рушниця, там навіть пластикову виставку залишили замість втулки цевья помпи, додали поршень просверлили дирки і вставили лапку затвора. Головне що роботу вона робить звір падає.
 

vadymmm

Слідопит
Та вот сам подумував за короткий ствол,бачив як з короткою помпою зайця добували,і через хащі з нею легше пройти,і ваги менше.
Теж таке бачив, мц 21-12 з веорочним стволом взяла зайця дробю #7, ворону з висоти 40-50м на землю спустила, і по проникненню дробі в доску перевершила імениту бенеллі. І мц і бенеллі власність однієї людини.
 

Alex30

Новачок
Теж таке бачив, мц 21-12 з веорочним стволом взяла зайця дробю #7, ворону з висоти 40-50м на землю спустила
Ну да, инерционки будут иметь небольшое преимущество в резкости перед газоотводом. Оно совсем небольшое, но есть!

---

А у меня в этом сезоне с охотой совсем не задалось. Стрелял только по тарелкам и в тире по мишеням. Всё чаще подумываю об укорачивании ствола сантиметров так до 55 - 60, и установке удлинителя магазина.Чисто под тактику передалать ружьё.
К стати может кто подскажет, какая у Таргета резьба на гайке магазина? Это "бенелли совместимая" или что то другое? А то удлинителей именно под Таргет я в продаже не видел, зато есть много предложений для ремов, для бенелли и других более именитых брендов.

Кто то уже делал такое с Таргетом?
 

vadymmm

Слідопит
Ну да, инерционки будут иметь небольшое преимущество в резкости перед газоотводом. Оно совсем небольшое, но есть!

---

А у меня в этом сезоне с охотой совсем не задалось. Стрелял только по тарелкам и в тире по мишеням. Всё чаще подумываю об укорачивании ствола сантиметров так до 55 - 60, и установке удлинителя магазина.Чисто под тактику передалать ружьё.
К стати может кто подскажет, какая у Таргета резьба на гайке магазина? Это "бенелли совместимая" или что то другое? А то удлинителей именно под Таргет я в продаже не видел, зато есть много предложений для ремов, для бенелли и других более именитых брендов.

Кто то уже делал такое с Таргетом?
Більша різкість інерційок це міф перевірений мною особисто, я в порівнянні до мц вказав саме бенеллі- вона теж інерційка!!!
По подовжувачу не скажу, а от чокові звуження підходять від хатсан, мені одна добра людина подарувала цілий комплект хатсановських чоків і все підійшло, десь на 0.5мм глибше ніж рідні закручуються. Тепер і 0.25 і 0.75 маю :)
 

vadymmm

Слідопит
Ну да, инерционки будут иметь небольшое преимущество в резкости перед газоотводом. Оно совсем небольшое, но есть!

---

А у меня в этом сезоне с охотой совсем не задалось. Стрелял только по тарелкам и в тире по мишеням. Всё чаще подумываю об укорачивании ствола сантиметров так до 55 - 60, и установке удлинителя магазина.Чисто под тактику передалать ружьё.
К стати может кто подскажет, какая у Таргета резьба на гайке магазина? Это "бенелли совместимая" или что то другое? А то удлинителей именно под Таргет я в продаже не видел, зато есть много предложений для ремов, для бенелли и других более именитых брендов.

Кто то уже делал такое с Таргетом?
Так може вам обміняти на короткий свого довгого і не різати?
 

Сергийко

Слідопит
Олег Олейник с Александром выкладывали видео отстрела инерции и газоотвода,скорость одинаковая,т.е. "в пределах погрешности" навески,а вот разрица между звездой и закруткой уже. на 15-25 метров.
Магазин "по заводу" не удлиняется,Ствол возможно есть.короткие стволы с резьбой,видел такое у других производителей.
 

vadymmm

Слідопит
Олег Олейник с Александром выкладывали видео отстрела инерции и газоотвода,скорость одинаковая,т.е. "в пределах погрешности" навески,а вот разрица между звездой и закруткой уже. на 15-25 метров.
Магазин "по заводу" не удлиняется,Ствол возможно есть.короткие стволы с резьбой,видел такое у других производителей.
А Ярик Хантер заміряв швидкість з 72 і 61 стволом, теж рвзниці не виявлено. В теорії довгі стволи були важливими для димного або повільно згораючого пороху, сучасні нітро пороха розганяють заряд швидше і довжина ствола уже не робить переваг.
 
Зверху