Target 15-87 Classic 12/76

ATIS

Снайпер
За 10000 купите нового Хатсана, буде краще ніж Таргет. Таргет придбав товариш, не скажу що не стріляє, але постійно якісь косякі вилазять.
 

Сергийко

Слідопит
Ціни на нові п/а від 200$. За 8500грн. можна взяти Core в варіанті Комбо.А за три роки дасть бог і на Беню накопите.А б/у взяти за 500-600$ і трястись над ним,при умові і наявності бюджетнішого таргета,до якого чутка докласти грошей і буде хатсан,а там ще чутка і буде алтай,а там ще чутка і буде ата і ще чуток і вже буде італієць.Але то все час і гроші.
Принаймні я брав першою не переломку,а п/а таргет,відстріляв ним три роки до кінця терміну дозволу,тепер перед сезоном спокійно можу обирати що хочу.А таргет він і досі є,і нічого з ним не сталось за ці роки і з настрілом в 3000.А на МР і запчастин на три роки вперед і не знайти буде.
Вдалого вибору!
 

TOZ БМ

Мисливець
На рахунок м-р нiчого поганого не вiдповiм. Але цiна на неi в половину бiльша. Володiю таргетом 1587 в пластику вже 2 роки. Були неподачi з магазину. Виявив в магазинi завусеницю яку зрiзав ножем. Пiсля того все працюе. При виборi потрiбно ретельно оглядати та бажано вiдстрiляти хочаб пачку набоiв. Якщо виберете хорошу рушницю, не пожалкуете. За такi грошi якiсть непогана. Рекомендую. З повагою..!
Володію Таргетом і я! За 2роки лопнув флажок затвора і це з тим учотом що вона настенді працює в міжсезонні і настріл вже більше 3000 і все працює як часики! Так що рекомендую. Тільки до вибора підійди серйозно! Я коли вибирав то з 5 рушниць вибрав 1 і це в різних магазинах
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Сьогодні заходив в магазин Хантер в Вінниці, дивився на таргет ніби все сподобалось, тільки в місці паяння прицільної планки видно припой жовтого Коліру, Може це вже ржавчина? У власників таргета як пропаяна планка?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...заходив в магазин Хантер в Вінниці, дивився на таргет...
Кращє зайдіть у "Сапсан" на Хмельницькому шосе до Олега!Чувак дуже добре знаєтся на зброї і добре підкаже що брати на ту суму грошей що ви розраховуєте!Також у нього добре"працює"система знижок!Вдалого придбання!
Ось так зараз виглядає магазин "Сапсан"...
На першому поверсі сейфи та інше спорядження для зберігання зброї,а на другому знаходиться сама зброярня...

Фото-0001.jpg
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Кращє зайдіть у "Сапсан" на Хмельницькому шосе до Олега!Чувак дуже добре знаєтся на зброї і добре підкаже що брати на ту суму грошей що ви розраховуєте!Також у нього добре"працює"система знижок!Вдалого придбання!
Ось так зараз виглядає магазин "Сапсан"...
На першому поверсі сейфи та інше спорядження для зберігання зброї,а на другому знаходиться сама зброярня...

Переглянути вкладення 385303
Дякую,обов'язково зайду. Поки чекаю дозволу може щось підберу. Я 5 років полюю з иж 54 хороша рушниця, але дуже важка, тому і хочу щось легеньке на ходові охоти.
 

ATIS

Снайпер
В нас в Рівне, можна взяти за 14500. В мене трохи була застаріла інфа. Не так давно брали таку батьку то була 13500 включно з знижкою. Я думаю що в любому магазині вам гарно скинуть, в ціну знижки там заложені сто %.
 

Адвокат1987

Мисливець
Володію Таргет 15-87 в дереві. Якщо хочеш першу рушницю і немає особливо багато грошей можеш брати таргета, да планки не на всіх паяні добре, в мене теж з під планки після дождя у випадку якщо після полювання відразу не протерти маселком проступає ржавщина, ну від цього рушниця хуже нестріляє, зверніть увагу у мене наприклад Таргет іде таким чином що з нього потрібно стріляти з відкритим прицілом, потрібно трошки приловчитись, але повірте відкрита планка це добре, обзор мішені на 30 процентів кращий. Щодо надійності хтось ту на форумі написав, механізм простий, у випадку поломки люба запчастина випилюється з допомогою напилка і чиєїсь матері в тому числі ричаг затвора який час від часу лопає після десь 1000 пострілів. Моя порада не стісняйся і бери, через два роки якщо не твоє тисячу другу спустиш заберуть з руками, доложиш купиш щось інше. Якщо ти людина яка молиться і трясеться над своїми речами, типу мого сусіда який після того, як пташечка какне на авто іде в магазин купує пачечку одноразових серветок, щоб каку витерти, то мабуть тоді таргет не для Вас, краще покопіть років з 10 і купіть щось дуже дуже дороге, і щоб з ним на полювання не виходили, бо ж там дощ може бути, або в гіляках чагарника можна поцарапати захисний слой ствола, щоб як поламається зразу в сейфі закрити і не відчиняти його. Будь-те простіше Ви ще зробите в своєму житті кучу правильних і неправильних кроків, але менше над цим заморачуйтесь, це всього рушниця і вона не всі гроші Вашого життя коштує. Крім того скажу Вам поки Ви вагаєтесь у виборі минає час Вашого життя, який за гроші не купити і назад не повернути. Рушниця це річ, як носки і штани подобається бери. Свої 6 чи 8 тисяч Вона вистріляє, незнаю скільки Вона точно зараз коштує, Скажу по правді я купив Таргета в дереві з рук з добротним чохлом з настрілом до 100 патронів за 4000 гривень, бо власник не міг призвичаїтись до відкритої планки, як він сказав ну ніяк в ту качку попасти неможу, а часу в грошей іти крутити патрони для пострілух небуло, от і остався з іж.27 :))
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Володію Таргет 15-87 в дереві. Якщо хочеш першу рушницю і немає особливо багато грошей можеш брати таргета, да планки не на всіх паяні добре, в мене теж з під планки після дождя у випадку якщо після полювання відразу не протерти маселком проступає ржавщина, ну від цього рушниця хуже нестріляє, зверніть увагу у мене наприклад Таргет іде таким чином що з нього потрібно стріляти з відкритим прицілом, потрібно трошки приловчитись, але повірте відкрита планка це добре, обзор мішені на 30 процентів кращий. Щодо надійності хтось ту на форумі написав, механізм простий, у випадку поломки люба запчастина випилюється з допомогою напилка і чиєїсь матері в тому числі ричаг затвора який час від часу лопає після десь 1000 пострілів. Моя порада не стісняйся і бери, через два роки якщо не твоє тисячу другу спустиш заберуть з руками, доложиш купиш щось інше. Якщо ти людина яка молиться і трясеться над своїми речами, типу мого сусіда який після того, як пташечка какне на авто іде в магазин купує пачечку одноразових серветок, щоб каку витерти, то мабуть тоді таргет не для Вас, краще покопіть років з 10 і купіть щось дуже дуже дороге, і щоб з ним на полювання не виходили, бо ж там дощ може бути, або в гіляках чагарника можна поцарапати захисний слой ствола, щоб як поламається зразу в сейфі закрити і не відчиняти його. Будь-те простіше Ви ще зробите в своєму житті кучу правильних і неправильних кроків, але менше над цим заморачуйтесь, це всього рушниця і вона не всі гроші Вашого життя коштує. Крім того скажу Вам поки Ви вагаєтесь у виборі минає час Вашого життя, який за гроші не купити і назад не повернути. Рушниця це річ, як носки і штани подобається бери. Свої 6 чи 8 тисяч Вона вистріляє, незнаю скільки Вона точно зараз коштує, Скажу по правді я купив Таргета в дереві з рук з добротним чохлом з настрілом до 100 патронів за 4000 гривень, бо власник не міг призвичаїтись до відкритої планки, як він сказав ну ніяк в ту качку попасти неможу, а часу в грошей іти крутити патрони для пострілух небуло, от і остався з іж.27 :))
дякую за поради, я вирішив що візьму таргет. Мені потрібна лигка рушниця . щоб була всеядна і небуло жалко ні в сніг,дощ і по кущвх потягати.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Можливо і так, але брати б у не дуже хочеться , мені здається якщо продають то є на то причини. З моїх знайомих ще ніхто не продав зброї Якаб його влаштовувала! А був випадок коли товариш купив як нову з рук мр( не буду називати модель) проходив сезон і тільки стриг зайців, так і ні одного не добув. Подарив його старому мисливцю і той за два роки все теж саме, зараз знов ходить з тоз б м. Я це до того що б у страшновато брати.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
проходив сезон і тільки стриг зайців, так і ні одного не добув.
Я чомусь більш ніж переконанний що то проблема не в рушниці. А зброю люди продають не тільки через якийсь брак, я наприклад продавав гарні рушниці тільки із - за того що тягне до чогось нового.
 

Сергийко

Слідопит
Змінете кут приклада проставкою і будете влучати.Щоправда,не всі рушниці,у тч і Таргет ними доукомплектовані,але вийти з положення можна.Тоді і не постане питання про "відкриту та закриту" планку і про те,що рушниця "живить".
Рекомендую в пластику-практичніша і легша,вага 3146 гр.Патрони після релоуду треба пробувати прогнати через магазин на вільний вихід з нього-були неподачі.До речі,з цього року вже планки на Таргеті високі.
 
Зверху