Target 15-87 Classic 12/76

Pavel1988

Снайпер
Що таке матриця Geap#2 ?
Матриця для звальцовки гільзи італійського виробника за допомогою якої підкручують буртики патронів закритих зіркою і утворюють конус такий необхідний для напівавтоматів
 

Сергийко

Слідопит
Зрозуміло,дякую.Я для цього використовую нову японську матрицю "рыбальський колокольчик":D
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Ще питання, хтось з власників таргета по жалкував про притбання цієї зброї ? Не прийміть за образу. Бо хочу купити, а всі знайомі вмовляють краща під збирай і візьми ата армс.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ще питання, хтось з власників таргета по жалкував про притбання цієї зброї ? Не прийміть за образу. Бо хочу купити, а всі знайомі вмовляють краща під збирай і візьми ата армс.
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/target-15-87-combo.67314/
Якраз є змога поспілкуватися с безпосереднім власником, дуже добрим хлопцем на ім'я Вадим :)
 

Сергийко

Слідопит
Маю його три роки,настріляв 3000.
Одразу всі міняють ущільнюючу резинку передньої частини між поршнем і гайкою цівки(не плутати з поршньовим кільцем),купляється в автомагазині за три гривні.Були невиходи патрона з патронника,причина-після релоуда рант гільзи завеликий,на переломках це не суттєво,а з маоазина півавтомата не подасть.Нічого більше не міняв,тільки доставив прокладку приклада для зміни кута(пітча).Можу зараз дозволити собі щось і дорожче,але наразі влаштовує,хоч і користувався ним реально як веслом-гріб в болоті,топив,роняв,кидав-за ті гроші не трясешся.Зараз шукаю в 20кал.,якщо не знайду,що хочу, то знов візьму таргет м20 в пластику.
Остання модель 15-87 в магазині трошки видозмінена-вже висока планка,кріплення під цівкою,поршень може бути іншим,але зараз понадійніше,поршньова краща ніж в Голд Астро.Хром в стволі і чорний хром зверху не потерлись,є можливість встановлювати прицільні на короб,але всеж краще буде на ствол.Було таке що де-які деталі іржавіли від конденсату-це зовнішня частина хвостовика ствола,внутрішня поверхня труби магазину та задня антабка потребує кращого зажимання в птастмассі-ну я просто в гайку довернув.
Ствол в коробці має люфт,при чому це зустрічається на всіх п/а,бо ствол кріпеться гайкою цівки,вот тут у таргета якраз є величезний плюс-у нього ця гайка цівки тримає тільки саму цівку,тому затискати сильно не потрібно(тріщини дерев'яних цівок саме від цього),а власне ствол затискається ще одною гайкою,яка під цівкию і тут можна затиснути сильніше-люфт сщезне і цівка не напружена.
На нових чоках будуть завусениці від фрези-зрізаються на всіх чоках канцелярським лезом.
Ну,якось так.Зрештою,мені все одно хто і з чим буде полювати.Наразі маю таргет і натхнення міняти не маю,у знайомих і Алтай,і Хатсан і всяка всячина-всі довольні.Вот хоча Хатсан Єскорт мені не сподобався(це той,що з подвійним лотком).
 

Mazaj 2018

Слідопит
В залежностi вiд вашого фiнансового становища. Скажу наступне. Маю цю рушницю 2 роки. Кожного року настрiл в середньому близко 500 набоiв. Тiльки на полюваннi. Cтендом не займаюсь. Рушницею цiлком задоволений, набоi споряджаю сам. За 2 роки був недостаток неподачi з магазину. Але виявив завусеницю яку зрiзав. Бiльше проблем з ним не мав. Ата армс звicно класом вищще, але дивiться по фiнансам. Вцiлому бойова надiйна рушниця на цi грошi. Едине потрiбно ретельно чистити та перевiряти механiзми перioдично. Але це до всiеi зброi. Вважаю берiть, тiльки добре оглянте з досвiдченим в цьому дiлi чоловiком.
 

vadymmm

Слідопит
Ще питання, хтось з власників таргета по жалкував про притбання цієї зброї ? Не прийміть за образу. Бо хочу купити, а всі знайомі вмовляють краща під збирай і візьми ата армс.
Користуюсь два роки, настріл уже більше 3тис. Ніяких дефектів не виявлено хоча доглядаю за нею дуже ретельно, чистка змазка після кожної стрільби. Стріляю тільки самокрутом але з новими гільзами, затиків чи клинів не було. Поршень з двома кільцями. Резинове кільце ще рідне. У мене комбо версія з двома стволами, коротким не користуюсь. Відразу переодів в пластик. Рушницю раджу хоча сам перехожу на беретту але до таргета жодних зауважень як робоча рушниця підійде на 100%.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Був в магазині дивився на таргет там в комплекті іде газовий поршень Магнум нового образця а звичайний старого. Непідскажите це всіх така комплектація?
 

Сергийко

Слідопит
Ще бачив фото поршня,такого як на фото лівий нижній,але в нього кільце в розрізі кругле,як проволока,можливо хтось скулібничав.Такого,як правий нижній ніколи не бачив.
 

Сергийко

Слідопит
Нижній лівий-це рідний Таргетівський.Все решта-окремо замовлені з/ч.В цій темі на 2ій сторінці про поршень можете почитати.В мене стоїть рідний,за три роки з ним все ок.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Нижній лівий-це рідний Таргетівський.Все решта-окремо замовлені з/ч.В цій темі на 2ій сторінці про поршень можете почитати.В мене стоїть рідний,за три роки з ним все ок.
У мене теж з одним кільцем. Теж працює нормально. А де можна придбати цей ребристий якщо знаєте? Хотів би замовити.
 

голандец

Новачок
Добрий день. Всі пишуть про заміну резинового кільця між поршнем і гайкою цівки на Таргет 15-87. Не можу зрозуміти де воно знаходиться. В кого є можливість-киньте фото,буду вдячний.
 

Сергийко

Слідопит
В цій темі на другій сторінці пост #40.
Якщо її змащувати густішою змазкою,тільки не WD,то буде ходити.
 
Зверху