Target 15-87 Classic 12/76

Mazaj 2018

Слідопит
Було в мене те саме.Причому тільки на самокручених.Перевіряйте всі самокручені патрони прогоном через магазин,бо входять туди легко,а виходять з зацепом ранта за зацеп труби магазина.Рант(ободок)юбки гільзи не відкалібровується кільцем,тільки кільцем станка Lee підрівнюється з двох сторін,але не по ширині.
Всі патрони самокрути проганяю через магазин. Всі легко входять та вилітають.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Було в мене те саме.Причому тільки на самокручених.Перевіряйте всі самокручені патрони прогоном через магазин,бо входять туди легко,а виходять з зацепом ранта за зацеп труби магазина.Рант(ободок)юбки гільзи не відкалібровується кільцем,тільки кільцем станка Lee підрівнюється з двох сторін,але не по ширині.
У мене таке було зрізав у магазині завусеницю яка чіплялась за рант набою.
 

Goga.драт

Новачок
Доброго дня.Маю даний екземпляр тільки під назвою Gold astro.Що виявив і робив:1- після500-600 набоїв ослабла пружина яка стоїть на трубці магазина почались неперезаряди,поставив від мр153 все стало працювати.2-через 200-300 набоїв знов почались неперезаряди виявив що відкручується трубка магазину посадив на герметік .Після ціх моніпуляцій все працює добре.Може стане вам у пригоді.
 

oleksandr_9393

Новачок
Доброго дня! У липні цього року придбав рушницю Таргет 15-87 в дереві, встиг вже пополювати з нею на качку, що сказати, апаратом задоволений, механізм працює безвідмовно, перезаряджає чудово, в цьому проблем немає, трохи насторожує тонке дерево на цівкі, але так як ствол кріпиться гайкою додатковою, то думаю з ним все добре буде, так як навантаження на нього немає, хочу покрити дерево шафтолом, тому що пропитка дерева скажемо так не дуже, тому хочу захистити його, ствол звісно покритий не воронінням а матовою фарбою, яка дуже дуже ніжна і швидко з'являються подряпини, тому поводитись треба обережно, якщо хочете зберегти гарний стан, а в цілому рушниця подобається, в арсеналі маю ще ТОЗ бм 63 року випуску.
 

Сергийко

Слідопит
Так,дійсно,гайка під цівкою розвантажує навантажееня на цівку.Щодо фврби,то це т.з.чорний хром(не плутати з хрома-ефектом та 3D зромаефектом фарб),це покриття за чотири роки в мене не стерлось,хіба тільки від цівки вздовш ствола,а ті "подряпини" чомусь легко зникали від протирання промасляною ганчіркою.
Вдалихпострілів!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сегодня на райберте поднял старую тему по неперезарядам таргета. Россверлил отверстие пружни и толкателя лотка подачи все смазал. Начал лучше ходить. Но пока еще не пробовал проверять на перезаряди.
 

TOZ БМ

Мисливець
Доброй ночі колеги та власники цих Екземплярів!
прошу поради! Хочу докупити Comp-N-Choke виносний 0.15 дюйма(0,38мм)
і 0,30 дюйм(0,76мм) мож хто стикався з цим або хто підскаже з якой зброї підійде аналог!
на форумі до майстра дзвонив то сказав шо з Жовтня будуть починать виготовлять!
но хотєлка просить зараз:D
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
Доброй ночі колеги та власники цих Екземплярів!
прошу поради! Хочу докупити Comp-N-Choke виносний 0.15 дюйма(0,38мм)
і 0,30 дюйм(0,76мм) мож хто стикався з цим або хто підскаже з якой зброї підійде аналог!
на форумі до майстра дзвонив то сказав шо з Жовтня будуть починать виготовлять!
но хотєлка просить зараз:D
Чоки одинакові по розмірах в Таргет, стоеджер, армсан 612, Беретта а 300. Перевіряв особисто ( зараз Беретта ходить з чоками від Таргета), також вкручуються від хатсан але сідають глибше на 1мм нижче зрізу ствола. Одним словом стандартний мобілчок
 

vadymmm

Слідопит
Мій Таргет їде до нового власника, як я і казав раніше рушницею лишився задоволений! Настріл уже більше 3тис, з механізмом ніяких проблем резинове кільце досі стоїть рідне! Стволи в ідеальному стані. За весь час тільки одна поломка - флажок затвора, все інше рідне. Стріляю тільки самокрутом але новими гільзами, споряджаю на Лі лоад + geap 2. порох нобель 206с 35грам. За весь час були неперезаряди але все через мої експерименти. Таргет не любить довгих гільз під закрутку, якщо закручувати то треба зрізати 5мм гільзи, не любить дерево-волокнистих пижів зимою. Не любить патронів без конусу. За два роки залишився задоволеним, добуто багато трофеїв тепер передаю в руки своєму хорошому товаришу початківцю в полюванні, а сам придбав беретту а 300.
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
Всім власникам таргетів і тим хто планує ними стати раджу не лінуватися і чистити рушницю після кожного полювання, трубка магазину сильно накопичує нагар який потім важко відчистити, краще по свіжому, отвори газовідвідних каналів теж швидко засалюються. Усм я чистив раз в місяць промивав в керосині, там багато пилу та незгорівшого пороху. Далі все по ходу поршень, пружина, затвор, ствол. При такому догляді мій таргет досі виглядає як новий. І головне не пхайте патронів із смітника!!! різниця б.у і нової гільзи в 0,70 - 1 грн на патроні це не економія а плата за геморой з калібруванням та майбутніми затиками.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Скажите пожалуйста, какую навеску НС 206 С сыпали на 35 грам дроби для Таргета 12 калибра? Если можно рецепт патрона с комплектухой.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Всім власникам таргетів і тим хто планує ними стати раджу не лінуватися і чистити рушницю після кожного полювання, трубка магазину сильно накопичує нагар який потім важко відчистити, краще по свіжому, отвори газовідвідних каналів теж швидко засалюються. Усм я чистив раз в місяць промивав в керосині, там багато пилу та незгорівшого пороху. Далі все по ходу поршень, пружина, затвор, ствол. При такому догляді мій таргет досі виглядає як новий. І головне не пхайте патронів із смітника!!! різниця б.у і нової гільзи в 0,70 - 1 грн на патроні це не економія а плата за геморой з калібруванням та майбутніми затиками.
Дадите ответ по патрону?
 

vadymmm

Слідопит
Скажите пожалуйста, какую навеску НС 206 С сыпали на 35 грам дроби для Таргета 12 калибра? Если можно рецепт патрона с комплектухой.
1,65 (1,7зима) на 35гр. Куля картеч 1,5гр. Гільза нобель прозора або чедіт, пиж-конт сільвер (пелюстки розрізати).
 

Mazaj 2018

Слідопит
Так,дійсно,гайка під цівкою розвантажує навантажееня на цівку.Щодо фврби,то це т.з.чорний хром(не плутати з хрома-ефектом та 3D зромаефектом фарб),це покриття за чотири роки в мене не стерлось,хіба тільки від цівки вздовш ствола,а ті "подряпини" чомусь легко зникали від протирання промасляною ганчіркою.
Вдалихпострілів!
До вас питання якщо можна? Який діаметр каналу ствола на Таргет 1587?
 

Сергийко

Слідопит
Не знаю як заміряти.Але думаю,що розмір буде а-ля "євростандарт".
Щодо дешевизни турків і відсутність їх в країнах євросоюзу та америкосоюзу(принаймні мова за ціну).Отже,фактором такої дешевої ціни є не ствольна сталь,чи сплав коробки,не візерункове оформлення чи підгонка деталей-це і так все робить станок(тільки у виготовленні двудулки виготовляють метод ручної пайки) а вимоги стандарту RoHS,а саме:відсутність у виробі 6-валентного хрому,яким хромовано ствол всередині всіх "бюджетних" рушниць(інший метод хромування ну дуже дорогий).
От і вся різниця.До речі,російська зброя так само покрита 6-валентним хромом.Щоб її продавати в європі,то її хіба не хромувати взагалі.
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Не знаю як заміряти.Але думаю,що розмір буде а-ля "євростандарт".
Щодо дешевизни турків і відсутність їх в країнах євросоюзу та америкосоюзу(принаймні мова за ціну).Отже,фактором такої дешевої ціни є не ствольна сталь,чи сплав коробки,не візерункове оформлення чи підгонка деталей-це і так все робить станок(тільки у виготовленні двудулки виготовляють метод ручної пайки) а вимоги стандарту RoHS,а саме:відсутність у виробі 6-валентного хрому,яким хромовано ствол всередині всіх "бюджетних" рушниць(інший метод хромування ну дуже дорогий).
От і вся різниця.До речі,російська зброя так само покрита 6-валентним хромом.Щоб її продавати в європі,то її хіба не хромувати взагалі.
На сколько это качественное хромирование? Я далёк от таких тонкостей. А диаметр канала ствола вроде 18,4.
 
Зверху