Target Kral Over & Under

saga

Новачок
upload_2016-3-20_16-19-18.jpeg
доброго дня форумчани !!!!ось отримав дозвіл хочу купити зброю нову(не першу)їздив по магазинах і рекомендують цього турка що на фото кл12*76 взяв в руки просто бомба і недогого ціна до 13000грн"от і думаю може хтось мае досвід володіння такою зброею поділіться будьласка бо перший раз з таким стикнувся боюся чесно кажучи)Дякую
 

nikson-2

Мисливець
Дуже потужна колодка та глибока посадка стволів в колодку. А якщо врахувати, що стволи повертаються на напівцапфах, які розташовані на рівні середини нижнього ствола, то можна вважати, що рушниця має досить "солідний" запас міцності. В принципі, така конструкція бокфлінта є типовою для більшості турецьких збройових фірмочок, тому для порівняння візьміть іншого виробника, наприклад "АТА", що вважається "флагманом". При купівлі уважно перевірте геометрію стволів, пайку з'єднувальних та прицільної планок (частенько трапляється брак-то стволи сильно поведені, то планки або не пропаяні, або криво припаяна прицільна планка). Заодно зважте рушницю-очікувана вага 3,6 кг-чи підходить вона для Ваших полювань при Ваших антропометричних даних. Не сильно сподівайтесь на видатний бій на дальні відстані. Попросіть продавця "прогнати" увесь комплект чокових вкруток по обох стволах-буває,що одна і таж сама не підходить або до верхнього або до нижнього ствола. Плавного спуску курків немає, тому потрібно не забувати після закінчення робити холості спуски, використовувати фальш-патрони.Бажано йти до магазину не самому і в "процесі" не поспішати. Вцілому рушниця виглядає дещо грубуватою, шийка прикладу затовста, пітч, як на мене-прийнятний, але амортизатор не дуже якісний. Якось так... Удачі Вам у придбанні.
П.С. Рушниця, як я вважаю "на убой", така яку "не жалко". Але доглядати все-одно потрібно, хоча корозія не з'являється і досить добре тримається захисне покриття. Якщо є питання-пишіть в ЛС.
 

Дмитро М.

Новачок
На счет колодки, сомневаюсь - обычные легкий сплав. Но само ружье сделано добротно. Выбирал из трех, взял, где получше стволы. Сразу пристрелял на схождение стволов в тире пулей, на 35м отлично, расхождение 15-20см. До этого хотел взять Hatsan вертикалку, она на пристрелке дала разброс 0,5-0,6м. Настрел на сегодня больше 1100 спортивным патроном на стенде. Покупал для тренировок на круглом стенде, понятно, что не спортивное ружье, но держится пока отлично, сдвоек и осечек не было по вине ружья, капсюль бьется четко и по центру. При должном уходе будет служить долго. Из особенностей: баланс на стволы, это исправляется грузом в прикладе около 400гр. приклад имеет большую полость, тонкие стволы быстро нагреваются после серии в 24 выстрела. С товарищем давали сериями настрел за раз по 150 патронов - выдержало, знаю Blaser F3 которые разваливались от такого (можно купить в Ибисе со скидкой, пайка стволов). Подойдет людям с ростом 170-175см, без переделок, это по опыту тренировок, кому давал стрелять.
 

Andr_133

Новачок
Дуже потужна колодка та глибока посадка стволів в колодку. А якщо врахувати, що стволи повертаються на напівцапфах, які розташовані на рівні середини нижнього ствола, то можна вважати, що рушниця має досить "солідний" запас міцності. В принципі, така конструкція бокфлінта є типовою для більшості турецьких збройових фірмочок, тому для порівняння візьміть іншого виробника, наприклад "АТА", що вважається "флагманом". При купівлі уважно перевірте геометрію стволів, пайку з'єднувальних та прицільної планок (частенько трапляється брак-то стволи сильно поведені, то планки або не пропаяні, або криво припаяна прицільна планка). Заодно зважте рушницю-очікувана вага 3,6 кг-чи підходить вона для Ваших полювань при Ваших антропометричних даних. Не сильно сподівайтесь на видатний бій на дальні відстані. Попросіть продавця "прогнати" увесь комплект чокових вкруток по обох стволах-буває,що одна і таж сама не підходить або до верхнього або до нижнього ствола. Плавного спуску курків немає, тому потрібно не забувати після закінчення робити холості спуски, використовувати фальш-патрони.Бажано йти до магазину не самому і в "процесі" не поспішати. Вцілому рушниця виглядає дещо грубуватою, шийка прикладу затовста, пітч, як на мене-прийнятний, але амортизатор не дуже якісний. Якось так... Удачі Вам у придбанні.
П.С. Рушниця, як я вважаю "на убой", така яку "не жалко". Але доглядати все-одно потрібно, хоча корозія не з'являється і досить добре тримається захисне покриття. Якщо є питання-пишіть в ЛС.[/QUO


Добрий Вам день. У мене є така іграшка, і є питання. Ежектор. Зіткнувся з питанням після того, як почав використовувати свої набої, клин механізму. Бачив, як переводять на ИЖах, підкажіть, мохливо і тут є якась гайка( покрутиь))))). ????? Дякую.
 

Andr_133

Новачок
Прошу Вашей помощи, имею клин с эжектором. можно, ли перевести безболезнено на простой экстрактор???? А ружьё, и в правду хорошее, не ожидал. Цена/качество+++. Стволы, да греются, но их на 20-24 выстрела хватает. У друга Турецкое(непомню), инерционное на 5 патронов, так там уж после 12-го., можно руку обжечь. Спасибо за ответ.
 

colo

Мисливець
посмотрите еще ружье тудорс .я брал мне оно больше понравилось
 

vasyok12

Слідопит
У Тернополі перемацав в одному магазині 3 тудорси. Нажаль без браку не було жодного. До того ж не сподобалось покриття стволів. Це не хром, воно ідентичне до покриття турецьких рушниць в пластику. Швидко царапається...
Прикладисте зараза дуже. Але дуже великий процент браку... і покриття для мене мінус.
До речі в одному стволі вже були проблеми з хромом, а воно ще й не стріляло...
 

vasyok12

Слідопит
До речі ще один мінус для вертикалок тих які використовуються для полювання (ІМХО ) це вентилюючі планки між стволами. Бо вони в основному такої конструкції яка не дозволяє вичистити весь непотріб який потрапив туди (між стволи) в процесі бродіння по угіддях. Потім воно там успішно ржавіє...
Зустрічав таке також на хуглу, та інших...
 

Артур_

Новачок
Кроме одного владельца этого ружья еще хочется услышать отзыв другого собственника этого ружья. Есть такие?
Сам посматриваю на это ружьё с целью приобретения. Но в интернете очень мало информации и нет обзоров.
 

ТАР

Снайпер
Не берите, держишь в руках дешевого турка начинаешь понимать что Иж и тоз очень хорошие и очень крепкие ружья "АТА армс" можно брать.
 

Артур_

Новачок
В руках держал, и ощущения приятней чем от тоза или ижа. Но держать и пользоваться этим ружьем разные вещи. По этому и спрашиваю отзывы от владельцев.
 

ТАР

Снайпер
В руках держал, и ощущения приятней чем от тоза или ижа. Но держать и пользоваться этим ружьем разные вещи. По этому и спрашиваю отзывы от владельцев.
Ну Вы сами подумайте что может быть хорошего в новом ружье за 13000 грн. с Ув.
 

Артур_

Новачок
так новые ижы стоят по 16500 грн. А с ижами ходит каждый третий. Разница в цене не большая.
 

Артур_

Новачок
А что скажут владельцы Tudors? Что понравилось а что нет? Стоит покупать э
то ружье?
 

4818

Новачок
TARGET Kral Over & Under 12/76/71 Уже 2 года как использую.
На рост 182 приклад коротковат. При взвешивании оказалось 2890 г.
Продаваны не рекомендуют стрелять магнумами и на навеску 36 г кривят лица.
1вый год периодически ездил стрелял по тарелкам, после того как вкрутил цилиндр 3/25 на чоках 17/25 - стрелять я учусь.
2ой год познакомился с охотниками - взял зайца, попал по фазану, 2жды думал что на охоту больше не ходок но через месяц снова тянет.
Охотники из охот.коллектива постоянно интересуются что за ружье, говорят что красивое( я хз почему ружье как ружье).
Отстреляно около 1000 патронов - изменений не замечено.
 

saga

Новачок
Сезон рушниця відпрацювала супер це я про таргета))немав ні разу проблем,патронів пішло багато і добував від качки до кабана.зовсім нежалію що купив цю модель)))
 

saga

Новачок
Так що хто говорить що дешева і що ненадійна скажу що турки різні бувають як і Італія чи тому подібне,рушниця заслуговує уваги
 
Зверху