Winchester Select Energy Sporting

rosbak

Мисливець
Доброго дня. Хочу подбати таку рушницю Winchester Select Energy Sporting 12/76, 5 змінних чоків, Бельгійського виробництва. Хто що може сказати . Наперід вдячний
 

D211082

Новачок
Доброго дня. Хочу подбати таку рушницю Winchester Select Energy Sporting 12/76, 5 змінних чоків, Бельгійського виробництва. Хто що може сказати . Наперід вдячний
На каком то сайте видел фото винчестера со стволами сделано в италии. Держал в руках в маг сафари неплохое ружье для охоты думаю как раз для стенда надо поработать с погибом.
 

rosbak

Мисливець
Держав теж в руках. Хочу для стенду ну і по полювати теж можна. Найкраще лягло з BERETTA, Fabarm, Brawning плюс щока регульована, 5 змінних чоків, широка планка, збалансоване теж не погано як на мене, ну і виробництво як сказали на заводі BROWNING
 

D211082

Новачок
Если хорошо лягло то нужно брать я после первого года занятий на стенде (упражнение skeet) тоже очень хотел именно вин енерджи но цена в сафари поднялась к моменту покупки и в итоге купил фабарм елос а. На данный момент о покупке не жалею заработал с ним 1р. настрел 6500. Итог таков регулируемая щека это плюс но погиб под руку важнее намного. Если в руке пистолетная рукоять лежит плотно и удобно остальное дело настрела. Есши этот пункт выполнен дальше на стенде подрегулируються остальные.
 

rosbak

Мисливець
Если хорошо лягло то нужно брать я после первого года занятий на стенде (упражнение skeet) тоже очень хотел именно вин енерджи но цена в сафари поднялась к моменту покупки и в итоге купил фабарм елос а. На данный момент о покупке не жалею заработал с ним 1р. настрел 6500. Итог таков регулируемая щека это плюс но погиб под руку важнее намного. Если в руке пистолетная рукоять лежит плотно и удобно остальное дело настрела. Есши этот пункт выполнен дальше на стенде подрегулируються остальные.
Дякую за підтримку. Ніде не має відгуків по цій зброї і тому хотів почути думку. Пістолетна ручка лягає чудово, на відмуну від Beretta
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Хочу подбати таку рушницю Winchester Select Energy Sporting 12/76, 5 змінних чоків, Бельгійського виробництва. Хто що може сказати . Наперід вдячний
ТТХ та ціна вашої рушниці
Winchester Select Energy Sporting Adjustable 76cm
€ 1.949,00
Cal.: 12/76
barrel length: 76cm
interchangeable chokes: 5 Invector Plus
stock length: 372mm
drop at comb: 32-40mm
drop at heel: 57mm
weight: approx. 3,4kg


 

Dimastiy

Мисливець
А який діаметр канала ствола у Вінчестера? На Сафарі зараз акція не погана
 

Ukrop_KH

Новачок
Если хорошо лягло то нужно брать я после первого года занятий на стенде (упражнение skeet) тоже очень хотел именно вин енерджи но цена в сафари поднялась к моменту покупки и в итоге купил фабарм елос а. На данный момент о покупке не жалею заработал с ним 1р. настрел 6500. Итог таков регулируемая щека это плюс но погиб под руку важнее намного. Если в руке пистолетная рукоять лежит плотно и удобно остальное дело настрела. Есши этот пункт выполнен дальше на стенде подрегулируються остальные.
Если хорошо лягло то нужно брать я после первого года занятий на стенде (упражнение skeet) тоже очень хотел именно вин енерджи но цена в сафари поднялась к моменту покупки и в итоге купил фабарм елос а. На данный момент о покупке не жалею заработал с ним 1р. настрел 6500. Итог таков регулируемая щека это плюс но погиб под руку важнее намного. Если в руке пистолетная рукоять лежит плотно и удобно остальное дело настрела. Есши этот пункт выполнен дальше на стенде подрегулируються остальные.
Скажите при эксплуатации возникали осечки или другие неисправности?
 
Зверху