Zeiss duralyt 3-12x50 (сетка 60 с подсветкой)

Игорь 111

Новачок
Продам данный прицел в связи с переходом на загонник(под 30-06). Состоянее нового абсолютно. Простоял на манлихере 20-25 патронов. Цена: 990 дол. Небольшой торг. Прекрасный прицел для ходовых охот и поля. Очень удачная серия от цейс. В сумерках прекрасный обзор. Тел: 096-111-91-31.
Характеристики
Артикул: 525425-9960
Производитель: Zeiss
Модель: Duralyt
Кратность (увеличение): 3-12
Диаметр объектива, мм: 50
Диаметр выходного зрачка, мм: от 16,3 до 4,2 мм
Удаление выходного зрачка, мм: 90
Сумеречное число: от 8,5 до 24,5
Поле зрения на 100 м: от 11 до 3,2 метра
Цена поправки (1 клика) на 100 м: 1 см (0,1 mrad)
Запас поправок на 100 м (верт./гор.): 110/ 110 см
Регулировка параллакса/ Фокусировка: Нет
Коррекция диоптрий: +2/ -3
Тип прицельной сетки: 60
Подсветка прицельной сетки: Есть
Диаметр колец/ Посадочное место: 30 мм
Длина/ Габариты: 347 мм
Вес: 580 гр
Дополнительная информация:
Прицельная сетка во 2-й фокальной плоскости – прицельная сетка не изменяется во всём диапазоне увеличения.
 

Вкладення

Игорь 111

Новачок
1.я отримаю приціл назад сам із задоволенняи подивлюся. коли відправляв і знімав нічого такого не бачив. 2. я приціл купував разом із карабіном і кріпленням. функціонал прицілу не порушений це 100%. + нічого не знімав тому таких професорів які відписують всім підряд людям які продають оптику на форумі-не стану слухати. і це я вам мягко сказав своє відношення до вас. якби я щось там не так виставив чи казав то не відправив би наложкою без предоплати і тепер платити 450грн за доставку сам. тему прошу закрити поки не огляну сам або не подивиться трубу кваліфікований спеціаліст.
 

Саша30

Слідопит
1.я отримаю приціл назад сам із задоволенняи подивлюся. коли відправляв і знімав нічого такого не бачив. 2. я приціл купував разом із карабіном і кріпленням. функціонал прицілу не порушений це 100%. + нічого не знімав тому таких професорів які відписують всім підряд людям які продають оптику на форумі-не стану слухати. і це я вам мягко сказав своє відношення до вас. якби я щось там не так виставив чи казав то не відправив би наложкою без предоплати і тепер платити 450грн за доставку сам. тему прошу закрити поки не огляну сам або не подивиться трубу кваліфікований спеціаліст.
Если отправляете на посмотреть, берите хотя бы за дорогу в две стороны.
 

Игорь 111

Новачок
Саша, ти ж розуміэш тут справа не в тих гривнях. Не підійшло людині по якийсь причині то це є норма. тільки от навіщо це всім в топи писати я просто не розумію. країна бідних розумом. я обовязково виставлю 5 фотографій під великим зумом всього прицілу. мені самому вже цікаво. сам факт відправки 2 прицілів(свар хабіт 3-12) в аналогічний період без предоплати( представляє собою варіант вибору полюбому 1 з 2) є як мінімум я незнаю як назвати. я якби знав про якийсь дефект не вислав би ніколи. тим паче приціл робочий повністю. я так розумію там є якісь 0.2мм ввігнутість де були кільця які на точність і всі властивості не грають ролі, просто рано чи пізно можуть вийти із строю. не майстер, не знаю але експерт дасть цьому оцінку обовязково і відпишу.
 

Boris76

Мисливець
Саша, ти ж розуміэш тут справа не в тих гривнях. Не підійшло людині по якийсь причині то це є норма. тільки от навіщо це всім в топи писати я просто не розумію. країна бідних розумом. я обовязково виставлю 5 фотографій під великим зумом всього прицілу. мені самому вже цікаво. сам факт відправки 2 прицілів(свар хабіт 3-12) в аналогічний період без предоплати( представляє собою варіант вибору полюбому 1 з 2) є як мінімум я незнаю як назвати. я якби знав про якийсь дефект не вислав би ніколи. тим паче приціл робочий повністю. я так розумію там є якісь 0.2мм ввігнутість де були кільця які на точність і всі властивості не грають ролі, просто рано чи пізно можуть вийти із строю. не майстер, не знаю але експерт дасть цьому оцінку обовязково і відпишу.
прошу не ображатись, сваровскі дивились на місті, по містю проживання.дійсно таке буває рідко щоб так нещастило.приціл потрібен і тут нічого ніхто не видумує, кошти готові заплатити за справний приціл хоч завтра,сума не маленька на обох прицілах і щоб вони посипались через 10-50 пострілів ніхто не хоче!вам написав з єдиною метою, поки зняти з продажу,і все добре перевірити!!!щоб другі покупці не строїли планів... може він ще прожеве 100років,і прослужить вірою і правдою!!!
 

Игорь 111

Новачок
я не ображаюся. все добре. просто прицыл робочий,сытка чудова. серія взагалі супер. я ті 0.2мм і в очі не бачив. мабуть бо функціонал мене уж точно не підводив. я незнаю чому він повинен посипатися. а ставив його дійсно не я. я лише знімав з кілець коли відправляв.
 

Boris76

Мисливець
я не ображаюся. все добре. просто прицыл робочий,сытка чудова. серія взагалі супер. я ті 0.2мм і в очі не бачив. мабуть бо функціонал мене уж точно не підводив. я незнаю чому він повинен посипатися. а ставив його дійсно не я. я лише знімав з кілець коли відправляв.
я минулої осені на даному сайті купив такий приціл собі,повезло хороший,тому товаришеві рекомендував сміливо ваш.напевно коли ваш був у кільцях зажатий,його зажимало і він працював.а ви зняли кільця напруга зникла,і як він себе поведе надалі ніхто не знає. а у сваровски пережато на двох кільцях і спереді і з заді,а всередені як пилюка блискуча,думаю що то клей посипався.
 
Зверху