Беретта а-300

Статус
Закрита.

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Игорь 760 или 710 мм? По фото трудно разобрать.
 

vadymmm

Слідопит
Я перепрошую а це точно Італійська??? чи всеж таки USA?
Італія 100%. Хороші рушниці, механізм простий і безвідмовний, чистити одне задоволення розбирається все як дитячий конструктор. Віддача як з 20к.
 

Skriptonit

Новачок
Ні. Точно Італія. І на коробці і на стволі вказано.
Коли купував Франки Афинити то стояв вибір між А300 але всі вони були з 71 стволом та зроблені в USA. Якщоб були італійські та з 76 стволом я ще раз подумав би. А так гарна рушничка вдалого продажу. Доречі це був магазин Ствол в Києві.
 

dorofik

Мисливець
Коли купував Франки Афинити то стояв вибір між А300 але всі вони були з 71 стволом та зроблені в USA. Якщоб були італійські та з 76 стволом я ще раз подумав би. А так гарна рушничка вдалого продажу. Доречі це був магазин Ствол в Києві.
Яка різниця між рушницею а300 usa і а300 Italian?
 

Varjag229

Слідопит
На відео Stvol за 2016 рік комплектація А300 скромніша, ніж у Ігора (без антабок, проставок для регулювання прикладу та кейсу).
Гарна пропозиція.
П.С. Пане Ігоре, яка вага цієї А 300?
 

tyrist 1945

Тигр
Нагадаю що в комплекті йде пластиковий приклад і цівка(нові). Також тоньший фірменний тильник і змінні два чоки 0.5, 1.0.
 

vadymmm

Слідопит
Яка різниця між рушницею а300 usa і а300 Italian?
По ттх різниця тільки в довжині ствола, технології одинакові, по якості зборки різниці немає. У мене Італія у товариша США, в обох працює без нарікань. Різниці в якості пострілу через довжину ствола не помічено. У нього комплектація мінімальна рушниця, три чоки, картонна коробка. Моя була з одним чоком, пластиковим кейсом, антабки.
 
Статус
Закрита.
Зверху