Дробь

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вчора отримав своє замовлення (брав 10 кг №4 собі та товаришам) якість дробу відмінна, я вчора порівнював з раніше купленою 5кою на іншому ресурсі, то ніякого порівняння. Дякую Вам велике!
 

dubb

Новачок
Получил, заказ 10 кг дроби № 7, дробь круглая. Отстреляюсь и поделюсь впечатлениями касательно твердости.
Продавец порядочный, рекомендую.
 

bigus66

Новачок
Получил заказ дробь 4, как всегда на высоте, и по твердости , и по качеству, и по весу. Перед этим от стрелял 6кг дроби 5, просто супер, спасибо мастеру.
Продавец порядочный, и ответственный, рекомендую.
 

КДН

Слідопит
Не знаю на рахунок "порядочный и рекомендую". 31 БЕРЕЗНЯ (!!!) зізвонилися. На початку квітня(здається третього числа) заплатив гроші. Продавець " відправляє мені посилки кожного тижня по телефону",а я їх так і не можу отримати! Більше з даним продавцем справи мати не хочу.Дякую.
 

NIKO4ART

Новачок
Така ж історія(((
22 лютого оплатив, мав забрати дріб через 1 - 1,5 місяці, але в автора завжди знаходилась "вагома" причина для відтермінування відправки(((
Надіюсь все ж таки отримати своє замовлення після 10 числа, як обіцяв Аист
Можливо в автора дійсно виникають форс-мажорні обставини, але обіцянок потрібно дотримуватись
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
Специально открыл эту тему, чтобы могли с претензиями отписываться и здесь.
 

Nazi

Мисливець
Этот не хороший человек! Просто кинул! По началу отвечал! Говорил все будит в порядки очереди! Потом вообще телефон выключил!
Заказал у него 5 кг дроби №1! Переслал деньги на карту и писец!
 

Nazi

Мисливець
Кто знает как на него выйти!? Буду признателен!
Спс.! С ув.!
 

turenko

Мисливець
Чекаю на свої 10 кг ще з лютого місяця, а це майже пів рокуo_O Будем і далі чекати, і надіятись на краще:rolleyes: Можливо у людини дійсно виникли якісь проблеми, через які він не може дотримати свого слова. Але чим далі... тим менше в це віриться, і складається думка, що ця "хороша" людина просто всіх киданула. Вже всім, напевно, стало ясно, що до відкриття ніхто нічого не отримає. Дай Бог, щоб після відкриття хоть щось отримати.
 
Останнє редагування:

YuraMYA

Новачок
Nazi,вчера он мне звонил,опять кормил завтраками.
Звонил с номера 0672932072
 

YuraMYA

Новачок
он всем говорит после 15 августа,а до этого мне говорил до 9 мая,потом еще раз или два обещал,а потом связь с ним пропала.
 
Статус
Закрита.
Зверху