Продам нову Ata Arms NEO 20. Ціна 14500 грн.

Статус
Закрита.

mykolashka

Новачок
Рушниця придбана на початку грудня 2018 року! Гарантія.
Було кілька виходів на зайця і лиса.
Ідеальний стан.
Продаю, бо хочу іншу.
Наголошую, що рушниця технічно справна, без жодних проблем. Просто я зрозумів, що все ж таки, 20 калібр - не для мене.
Ціна 14500 грн. Лише через дозвільну систему.
З приводу покупки краще пишіть у Вайбер.
Територіально - м. Львів.
Тел. 0673010107
 

Вкладення

mykolashka

Новачок
Друзі, підкажіть, щоне так з оголошенням (крім фото - рушниця 1,5 місяці від поаупуп. нема нічого цікавого фоткати)?
Ціна?
Калібр не популярний?
 

Fedos

Мисливець
Друзі, підкажіть, щоне так з оголошенням (крім фото - рушниця 1,5 місяці від поаупуп. нема нічого цікавого фоткати)?
Ціна?
Калібр не популярний?
Моя думка -калібр, ну і свісно що кожен порівнює ціник з магазином для когось 2000грн різниці це гроші а комусь краще вже дозбирати,виставте за 50%від вартості з магазину і Вас "порвуть"навіть ті що хотіли 12калібр:D
 

Bakardi

Новачок
Калібр спицифічний на любителя і ціна, різниця в 2000т більшість захоче взяти з магазину з повагою
 

Fonex

Снайпер
Калібр спицифічний на любителя і ціна, різниця в 2000т більшість захоче взяти з магазину з повагою
Магазин должен еще скидку дать, вот цена и получится почти как Ваша в разнице пару сотен гривень. Вот здесь же на форуме тож такую продают, но в пластике за 11500, пока не уходит...Хотя, Аты Нео - хорошие ружья...Калибр и везения наверное не хватает, так как помню пару месяцев назад человек в 12 калибре в пластике продавал, скинул до 11 или даже 10 тыс., не брали, он снял вроде с продажи вовсе
 
Останнє редагування:

mykolashka

Новачок
Магазин должен еще скидку дать, вот цена и получится почти как Ваша в разнице пару сотен гривень. Вот здесь же на форуме тож такую продают, но в пластике за 11500, пока не уходит...Хотя, Аты Нео - хорошие ружья...Калибр и везения наверное не хватает, так как помню пару месяцев назад человек в 12 калибре в пластике продавал, скинул до 11 или даже 10 тыс., не брали, он снял вроде с продажи вовсе
Є у Ваших словах правда.
Але:
1. Ніхто не заважає торгуватися.
2. В магазині з неї ніхто не стріляв і не дають пробувати. А все ж це зброя турецька і бюджетна. Всяке буває. Мав досвід.
3. В магазині знижку в 10% дадуть коли просити, за 15% вже треба мати певні заслуги :) 20% на такій ціновій категорії - вважаю майже неймовірним.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
А Вы если не хотите терять деньги на продаже ружья, учитесь стрелять с двадцатки, те кто умет стрелять с 20-го калибра на 12-й не переходят. Тем более, что ваше ружье, под магнум, а там навески дроби как 12-м калибре.
 

Fonex

Снайпер
Є у Ваших словах правда.
Але:
1. Ніхто не заважає торгуватися.
2. В магазині з неї ніхто не стріляв і не дають пробувати. А все ж це зброя турецька і бюджетна. Всяке буває. Мав досвід.
3. В магазині знижку в 10% дадуть коли просити, за 15% вже треба мати певні заслуги :) 20% на такій ціновій категорії - вважаю майже неймовірним.
Доброго дня!Просто Ви питали чи шось не так, шо не беруть рушницю - я і написав свої думки. Рушниця то добра, сам маю Ату, лиш вертикалку. Удачі Вам у продажу!
 

mykolashka

Новачок
А Вы если не хотите терять деньги на продаже ружья, учитесь стрелять с двадцатки, те кто умет стрелять с 20-го калибра на 12-й не переходят. Тем более, что ваше ружье, под магнум, а там навески дроби как 12-м калибре.
Вчора відчув дію 50 грамового 00 в 12 калібрі. Чуть носа не розбив :)
Але цілі дісталося більше.
20ка і 12ка - два різних світи.
Не знаю, можливо Ви праві, треба звикати і тренуватися.
 
Статус
Закрита.
Зверху