сито для дробі

оскар

Мисливець
Шановні форумчани ! стало питання про виготовлення сита для откалібровки дробу по номерам,так як в продажі ніде не можу знайти! питання таке -які потрібно сверлити отвори для дробі :
№5
№4
№3
№2
№1
№0
№00
діаметр дробу відомий, але десь чув таку інформацію що потрібно свердлити трішки більший отвір ніж діаметр дробу а ось на скільки більший незнаю! Прошу ваших коментарів! заздалегідь вдячний!
 

SAB

Мисливець
Я насвердлював на 0,2 мм більше. Якщо насвердлити один в один то дріб просіюється менший.
 

oleg 1979

Мисливець
Шановні форумчани ! стало питання про виготовлення сита для откалібровки дробу по номерам,так як в продажі ніде не можу знайти! питання таке -які потрібно сверлити отвори для дробі :
№5
№4
№3
№2
№1
№0
№00
діаметр дробу відомий, але десь чув таку інформацію що потрібно свердлити трішки більший отвір ніж діаметр дробу а ось на скільки більший незнаю! Прошу ваших коментарів! заздалегідь вдячний!
Добрий вечір! Для кожного номера дробу отвір має бути на 0.25мм в плюсі (відносно розміру дробу який номер треба просіяти) все дуже просто!
 
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: SAB

baa

Мисливець
Зачем сверлить? На рынке, там где торгуют железными сетками есть решетки для круп разного диаметра и режут их на месте любого размера. Мне нарезали под любую дробь. На листах 1х1.5 метра написан размер отверстия. Если надо могу у нашего продавца взять телефон.
 

Вкладення

кей

Мисливець
а хіба існують сверла розміром 4.25 3.75 3.25
Існують і дуже давно. Решета випускає завод " Фрунзе" в м. Київ. Можна знайти і інші виробники решет. Є практично любі розміри отворів, а розмір решета можна заказать.
 

baa

Мисливець
Якщо нікуди не спішити то дешевше.
Не поленился, посчитал на сите для 5-ки размером 30х30 в ряду 52 отверстия. 52 х 52=2809 отверстий и все надо разметить, накернить и наконец просверлить! НАконец тут будет имя существительное. P.S. А для 8-ки даже считать не буду.
 
Зверху