Маю дуже гарну рушницю, хочу продати, допоможіть визначити вартість

sn_Dreamer

Новачок
DSC_0680(зм).JPG
DSC_0682(зм).JPG
DSC_0683(зм).JPG
DSC_0684(зм).JPG
DSC_0667(зм).JPG
DSC_0672(зм).JPG
DSC_0674(зм).JPG

Я прочитав усі клейма, і ось яка історія - стволи англійські, виготовлення бельгійське і ще присутні клейма і написи угорські. і також є вензель з ініціалами. стволи дзеркальні, але я щось не вмію їх фотати.
Прочитані клейма:
belge-perron100x100.jpg
Бельгийские испытательные клейма. Клеймо осмотра
Клеймо осмотра (inspection) готового ружья в целом
Применяется с 1853 г. по наши дни.
belge-pv100x100.jpg
бельгийское клеймо испытаний бездымным порохом ("P.V." — от "Poudres Vives")
Применяется с 1924 г. по настоящее время.

belge-controleur-p100x100.jpg
бельгийское Клеймо контролера. Применялось с 1877 по 1968 гг.
belge-date-f100x100.jpg
бельгийское Клеймо обозначения года отстрела (испытаний) – 1927 год.
belge-elg100x100.jpg
бельгийское клеймо Используется в качестве приемного клейма с 30 июня 1924 года по настоящее время.
belgium_gun_kleimo3.jpg
Бельгийское Клеймо предварительного отстрела на стволах гладкоствольных ружей, заряжаемых с казенной части, гладкоствольных пистолетов, заряжаемых с дульной и казенной частей, и оружия центрального боя. Служило также знаком предварительной приемки оружия с одним или двумя гладкими стволами, заряжаемого с дульной части (с 1853).
DSC_0591.png
- венгерское клеймо после отстрела ружей бездымным порохом Корона Святого Стивена и ВР (для Будапешта) по кругу [Венгерский знак признания невоенной службы]. «FN» означает Fust Nelkuli [бездымный], а не Fabrique Nationale, Herstal, Бельгия.
DSC_0592.png
Неизвесный мне вензель, возможно инициалы первого владельца

А також написи:

NEM GLYONAK - "Не для пуль" - венгерская надпись сообщает о дульном сужении
18.4 - Диаметр канала ствола
18.3 - сужение дульное обоих стволов
12-65 - размер патронника
1 kg 410 - вес стволов
2809/27 - номер протокола и год испытаний
-JNC.HY.ANDREW s Q2 LTD.TOLEDO STEEL WORKS SHEFFIELD.N- - надпись снизу стволов (Andrew Toledo Steel Works Sheffield: type of steel used for the guns. Steel aviation originating in Sheffield in England. See publicity and repertory of steels of Sheffield.)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дайте фото написів на ствольній парі,а також фото ложі і тильника.Рушничка супер!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ще присутні клейма і написи угорські.
Вірніше рушниця виготовлена на замовлення і частково переповірена з переклеймленням в Венгрії(по місцю відправки замовлення) в 1927 році і кінцево в 1929 році (після деякого переобладнання чи часткового ремонту,або без таких,хоча різниця в кінцевому випробуванні в 2 роки суттєва, а це значить що таки якась зміна початкової конструкції мала місце).В той час такий закон існував в Венгрії.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сама головна фішка-це закрита нижня частина колодки і в той же час не дроплок.Бомба!!Таку бачив один раз в виконанні Людвіга Шиві.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Гравіювання просто безподобне!!! Як називається ? По моєму лєнти, рози, бутони. Тріумфальне.
Рози ,ленточки , бутончики кажете ;). , "Багата" гравіровка "Тріумфальна". Дійсно гравірування варте уваги ,як і сама рушниця.:oops::rolleyes: Якщо проаналізувати усі схожі теми ,то це стовідсоткова рушниця під замовлення "торгової мережі" власника з Угорщини. З додатковим клеймуванням. Так би мовити -фірма гарантує;)
 

sn_Dreamer

Новачок
Дуже дякую вам усім за доречні коментарі, зараз зроблю і викладу фото, яких не вистачає...
 

sn_Dreamer

Новачок
Поїхали:
Але зразу кажу, затильник не рідний очевидно попередній власник його замінив, цей просто наклеєний.
І стволи я півгодини фоткав, не знаю як ті люди то роблять в мене вийшло так...
І ще одне: я вистелив з нього кілька разів патронами 12х70, бо не знав на той час, що вони бувають різні... лопух, що скажеш...але хоч навіска мінімальна була - 21 грам.
DSC_0660(зм).JPG
DSC_0662(зм).JPG
DSC_0665(зм).JPG
DSC_0667(зм).JPG
DSC_0669(зм).JPG
DSC_0671(зм).JPG
DSC_0673(зм).JPG
DSC_0674(зм).JPG
DSC_0676(зм).JPG
DSC_0677(зм).JPG
DSC_0678(зм).JPG
DSC_0679(зм).JPG
DSC_0680(зм).JPG
DSC_0681(зм).JPG
DSC_0682(зм).JPG
DSC_0683(зм).JPG
DSC_0684(зм).JPG
DSC_06859(зм).JPG
DSC_06869зм0.JPG
DSC_0687(зм).JPG
DSC_0688(зм).JPG
DSC_0689(зм).JPG


стволи я не дер пружиною, бо відверто боюсь пошкодити, я взагалі зайвий раз боюсь її брати...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
бо відверто боюсь пошкодити, я взагалі зайвий раз боюсь її брати...
А ви не бійтейся.Вона вже бачила достатньо,а особливо "криворуких майстрів".Таку рушницю повинні оглядати,ремонтувати і обслуговувати дійсні професіонали,а не ті які робили ці операції до цього.Повинен використовуватись спецінструмент,а головне щоб руки в них росли з правильного місця.Тут не треба забувати,що ця рушниця повнозамкова,а не "підкладна",а тому майстерність в її обслуговуванні тут має особливий статус!
 
Останнє редагування:

sn_Dreamer

Новачок
А ви не бійтейся.Вона вже бачила достатньо,а особливо "криворуких майстрів".Таку рушницю повинні оглядати,ремонтувати і обслуговувати дійсні професіонали,а не ті які робили ці операції до цього.Повинен використовуватись спецінструмент,а головне щоб руки в них росли з правильного місця.Тут не треба забувати,що ця рушниця повнозамкова,а не "підкладна",а тому майстерність в її обслуговуванні тут має особливий статус!
Того і не хочу лізти, щоб не зробити гірше
 
Зверху