Фермер - браконьєр чи ні !?

senya 2011

Мисливець
Далека ви людина від цих питань, але уперта:D
Якщо егер не знає меж своїх угідь, то він не не своему місті:D:D:D Кожне мисливське господарство робить проект мисливського погоджження, де чітко вказано межі цього господарства! А ділянки, призначені для ведення сільськогосподарського виробництва, які знаходяться на території сільської ради, але за межами населеного пункту і не є людскими паями, являються власністю держави. І не сільська рада їх надає, а держава, і кожна така ділянка має технічну документацію, а послідні навіть в цифровому виді , де чітко указані межові знаки!

Ще і як потрібно! Я не знаю кожного аграрія особисто, але я знаю точно, що висовуючи свої безглузді звинувачення нам у браконьєрстві, ви гарненько наїлися продукції, яку вирощують аграрії України!!!
Я прекрасно понімаю вас, як мисливця, вершиною для якого є добуття дикого кабана, але їх нажаль не така велика кількість, як нам хочиться. Причина цьому я знаю, ви, нажаль ні.
Аграріїв звинувачувати безглуздо, але вони вносять свої корективи іноді надто відчутні для угідь. Дикий кабан не вершина, вершина це улюблене хобі до якого звик і з яким відпочиваєш, на рахунок кабана - полювання досить цікаве так як трофей досить цікавий та хитрий. Щодо єгерів, то н.... вони не знають, ні розділ угідь , ні масштабів, ні меж. На рахунок організацій полювання, то це навіть ганебно, що неможуть виставити ні загоничів ні номерів, цим займаються мисливці а єгеря для контролю. Ну от якось так, але як є :)
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Але ведення монокультури, краще мене знаєте, виснажує землю, і вимагає цієї хімії значно більше, ніж під час застосування сівозмін...
Тут ви не праві! По радянській науці, ой, а яка вона була відстала, правда есть, а по сучасним, трохи по іншому. По соняшнику, буряку і ріпаку, тут понятно, а от кукурудза найбільше споживає тільки азату, а соя навпаки, поповнює землю азотом, і на третій рік дає найбільший урожай. На виставці АГРОЕКСПО, ми зустрічалися з французами, вони кукурудзу сіють 20 років на одному місті. Після кожного збору врожаю, приїздить лабороторія, бере проби грунту і на основі аналізів, рекомендує норму внесення добрив, в основному азотних. Норма внесення гербіцидів стала мінімальна, так як насіння бур'яну на цій ділянці майже не залишилось.
По поводу продажу землі і як це вплине на мисливський фонд, можна довго дискутувати, а можна подивитись на сусідню Польшу. Ми маємо в районі 30 тисячі фермерських і одноосібних господарств, а поляки близько одного мільйона таких господарств при значно меншій території. В них на кожному полі можна побачити зайця, а в нас і декількох можна навіть не знайти. Від якого агрегату лекше втекти мисливському звіру? Від невеликого фермера, захват якого 3 -5 метрів, чи агрохолдінгового, захват якого 9-12 метрів і швидкість більша в два-три рази? Відповідь очевидна, а ви фермерів, від холдінгів не відрізняєте:D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну можливо до кінця весни, але вони розраховують на щось, на якусь виходу і цілком прораховують нюанси. А ось недавно завдяки кукурудзі зайшли вовки і буквально за добу знешкодили 5 кіз, в природніх умовах таку кількість на такій території незнайти та і взяти тяжко.
Їдемо у рейді. Рано в ранці. уперед дорогою йдуть сліди двох вовків. Раптом бачимо - поскакали сліди ліворуч!. Зупинилися, пішли слідом - знаходимо через кроків 10 лише "мокре місце" та дві ратиці від козулі! Так що все - справа випадків!..
Окрім того, якщо із вовками не боротися, шанси збільшуються у вовків. ІЄ до речі, у кукурудзі збільшуються шанси й у браконьєрів, якщо із ними не боротися!
Питання?..
Лише додам, що поле кукурудзи бачать всі, а якусь "ничку" браконьєра - лише він! Знайди її, хіба що випадково...
До речі, я за своє якесь життя бачив вовків наживо разів чотири-п'ять, голів - на дві більше. А ви, хлопці, скільки їх бачили?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
По-перше, в мене теща була головним агрономом у колгоспі.
По-друге, я навчався у Укрсільгоспакадемії. По-третє, працював старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища України, і багато поїздив державою...
Але. безумовно, Вам більше відомо! ;)
 

Василийохотец

Мисливець
Здравствуйте!!! Я, так скажу, что в деревне, кукурузу может и оставляют, и очень часто, но её нужно сторожить... А фермеры сейчас используют очень много химикатов и очень дешовых. Сажают много рапса, который нужно опрыскивать, много всяких гербицидов( прибыль превыше всего). И никто не о чем не думает( не питайте иллюзий). У нас например фермеры уже вспахали всё, даже то что не-когда, небыло использовано, луга балки, под самую речку в 1 метр.
 

ТАР

Снайпер
Интересно, а в Европе используют такие же химикаты как и наши фермеры?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Интересно, а в Европе используют такие же химикаты как и наши фермеры?
Ну, те, что работают на НАШИХ землях - точно используют! Ведь они соблюдают законы и правила там, где за несоблюдение наказывают...
 

ТАР

Снайпер
Вообщем слышал такую байку. В Китае настроили заводов по производству удобрений , значит Европа когда попробовала эти удобрения сразу же от них отказалась и запретила их использовать якобы наносят большой вред. Но заводы работают дальше и Украина покупает эти химикаты. Правда это или нет, не знаю.
 
Останнє редагування:

Respekto

Мисливець
Кроплять поля день, ныхто вже не сапаэ, тыльки гербыциди. Про якого зайця може йтися пысля такого. З одного поля на інше переїзжають і вперед. Бджоли цілими пасіками дохнуть.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Кроплять поля день, ныхто вже не сапаэ, тыльки гербыциди. Про якого зайця може йтися пысля такого.
А вы багато насапали? Стільки треба чоловік, щоб просапати 100 га. соняшника і декілька раз? Язиком махать - це не сапою сапать! Америка, Європа теж вносять гербіциди і більше ніж в Україні, але заїць там є.

Бджоли цілими пасіками дохнуть.
Бжоли дохнуть в основному на ріпаку, у дурних і жадібних пасічників. Рапак зацвітає першим з с/г культур і всі пасічники стараються поставить рядом свої пасіки, щоб ухватить свіженького медку і заробить хорошу копійку, але не всі шукають власника поля, і домовляються, щоб їх попередили перед обробкою ріпака від шкідників. Даже ті пасічники, яких попередили про обробку поля, не спішать попередити своїх колег-конкурентів:(:(:(
 

Respekto

Мисливець
А вы багато насапали? Стільки треба чоловік, щоб просапати 100 га. соняшника і декілька раз? Язиком махать - це не сапою сапать! Америка, Європа теж вносять гербіциди і більше ніж в Україні, але заїць там є.



Бжоли дохнуть в основному на ріпаку, у дурних і жадібних пасічників. Рапак зацвітає першим з с/г культур і всі пасічники стараються поставить рядом свої пасіки, щоб ухватить свіженького медку і заробить хорошу копійку, але не всі шукають власника поля, і домовляються, щоб їх попередили перед обробкою ріпака від шкідників. Даже ті пасічники, яких попередили про обробку поля, не спішать попередити своїх колег-конкурентів:(:(:(
При чому і яким боком тут я? Я не фермер і якої сраки я маю сапати? І де я казав шо хтось має сапати? Шо вам є? Йдіть собі пане лісом . Бджолярі вже йому жадібні. Ага. Вундер-знайко мабуть. Навіть пояснювати і дискутувати не буду, не чіпайте мене особисто.
 
Зверху