Simson: визначити модель та вартість

Алік70

Новачок
Доброго всім часу доби, шановні форумчани, прошу допомогти у визначенні моделі та вартості данного екземпляра. Товариш вирішив виставити данну рушницю на оцінку в зв'язку з тимчасовими фінансовими труднощами. Він придбав її на початку 80-х, два роки полював, з тих пір зброя сумує в сейфі J. Дві пари стволів під одним номером: 16кал; 12кал; патронник 70мм. Змоги перевірити «звуження» штангенциркулем не було , при потребі виміряємо та визначимо вагу. Пара 12-го воронилася до нього, 16-ий стволи чисті, 12-ий має значний сип, фото краще не вдалось зробити. При ньому нічього не робилось. Біля компютера буваю рідко, але буду вдячний якщо ви допоможете моєму товаришу розібратись з цим.
 

Вкладення

Вік71

Снайпер
SIMSON 76 моделі ! Виготовлений в листопаді 1950р. По ціні : якщо стволи в 16 кал. дійсно чисті- на даний час в межах 1300-1700 дол. Але це моє ІМХО :) На форумі є люди,що скажуть більш конкретну ціну!
Скажіть товаришу,нехай терміново почистить колодку від іржі!
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Классическое т.н. "хлебное" ружье, изготовленное неизвестным кустарем-одиночкой (артелью?) из заготовок довоенного задела, по заказу офицера из Группы советских оккупационных войск в Германии. Возможно "наградное".
Вот подобное, практически близнец ружья ТС.
http://ohota.13verst.ru/viewtopic.php?id=748
П.С. И мнение по подобному ружью:
Кажется мне, что это барабан "Страдивари". Объясню почему. Модель Зимсон 76е одна из самых удачных и дорогих этой фирмы. Резьбу по дереву на самых топовых моделях на цевье и ручке пистолета они делали, но на прикладе никогда. Да еще с глазурью в цветах и стебельках, это почерк Тульских деревянщиков. Значит ружье припудривали в Туле.
http://ohota.13verst.ru/viewtopic.php?id=748&p=2
Насколько оно правильно, судить не берусь. Но, похоже на правду.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Думаю, если его кто и купит, то под реставрацию: полностью сменить дерево и максимально придать вид нормального ружья. А это тоже денег стоит. И немалых, ИМХО.
Тем более, что дульные сужения неизвестны. А как его можно оценивать без этого фактора?
 

kef

Зброяр
В мого товариша майже аналогічна. Тільки стан в рази кращий . Приблизно ціна буде до 1 т.дол. бо стан рушниці вже не той . А ті усі "візерунки" то замовлення .Любили офіцери старшого звання такі малюночки. Листочки.Дубочки ;). От і німаки малювали їх залежно від статусу майбутнього власника.:)
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Не было никаких хлебных ружей. Сколько можно тиражировать кацапский бред запущенный в начале 2000х. Могли просто заставить работать под угрозой расстрела, зачем хлебом делиться? По 1000 долларов дайте три таких, куплю
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Не было никаких хлебных ружей. Сколько можно тиражировать кацапский бред запущенный в начале 2000х. Могли просто заставить работать под угрозой расстрела, зачем хлебом делиться? По 1000 долларов дайте три таких, куплю
Вы разницу между хлебными ружьями и " т.н "хлебными" " ружьями улавливаете?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
За 1000 у.е.можно купить зауэровскую восьмёрку, но не Зимсон 76-Е
 

kef

Зброяр
Все залежить від стану рушниці. А по фото цінити то одне, а от купляти то зовсім інше ...;):)

P.S. - уже були "конфузи" продажу по фото та стану . Навіть ціла тема є на багато сторінок.
Та і є теми продажу рушниць в добротному стані ,за які декілька років тому готові були тисячі доларів платити а зараз навіть з великою знижкою не має продажу.:).
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Вы разницу между хлебными ружьями и " т.н "хлебными" " ружьями улавливаете?
Прочитайте внимательно мой пост выше про продуктовые ружья, там написано предельно ясно. Знаю
человека, который впервые запустил эту шнягу на ганзе. Есть такое слово победобесие...
 

Алік70

Новачок
Дякую за детальну експертну оцінку, (іржі немає це мастило, в лупу роздивлялися дерево, сучків не знайшли).
Якщо в когось ще є якась думка, не проти був би її почути. А загалом ще раз дякую усім!
 

Ингул

Мисливець
Когда это 76-й, да еще и с парой стволов стал "хлебником"? Хохлома стопроцентно наша, но глаз не сильно напрягает. Думаю тысяч пятьдесят просить можно смело
 

max_78

Мисливець
Добрый день! Как с хозяином ружья можно связаться? С Ув!
 
Зверху