Тоз-34,12к.1975року"Сувенірне"

Статус
Закрита.

Vov-1

Зброяр
Порівняння недоречне,мабуть.Купив тоз 34 ерш,за 10,власник був згідний на9.Але в мене ,,флажок" і рік 91...А так підтримую Ігора.700,якщо ,,повезе"...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Сувенирное исполнение, 1975 г.в.
По градации "круче" штучника, но ниже подарочного.
Год выпуска хороший, состояние ружья по фото-тоже. Если с ружьем все ОК, то от 700 у.е., не ниже, ИМХО.
Судя по всему, длина стволов еще 720 мм?
 
Останнє редагування:

Володимир0504

Слідопит
Сувенирное исполнение, 1975 г.в.
По градации "круче" штучника, но ниже подарочного.
Год выпуска хороший, состояние ружья по фото-тоже. Если с ружьем все ОК, то от 700 у.е., не ниже, ИМХО.
Судя по всему, длина стволов еще 720 мм?
По моїх крайніх темах. З цих 4-х рушниць мене зацікавила одна а саме МЦ-шка. Почав спілкуватись з людиною (власником) рушниць. На даному форумі людина ще не зареєстрована (виникають труднощі з реєстрацією). Оскільки рушниці на мій погляд цікаві вирішив допомогти власнику, щоб дані рушниці могли оглянути шановні форумчани. Після вихідних всеж таки думаю допоможу людині тут зареєструватись. Довжину стволів власник поміряє, можливо і завтра. Дякую за оцінку рушниці.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
По моїх крайніх темах. З цих 4-х рушниць мене зацікавила одна а саме МЦ-шка. Почав спілкуватись з людиною (власником) рушниць. На даному форумі людина ще не зареєстрована (виникають труднощі з реєстрацією). Оскільки рушниці на мій погляд цікаві вирішив допомогти власнику, щоб дані рушниці могли оглянути шановні форумчани. Після вихідних всеж таки думаю допоможу людині тут зареєструватись. Довжину стволів власник поміряє, можливо і завтра. Дякую за оцінку рушниці.
ТОЗ-34 самое интересное из 4-х
 

Володимир0504

Слідопит
Поспілкувався з знайомими мисливцями (часто бачимося) то всі одноголосно кажуть що на даний час не більше $500 щоб продати.В тому році да можна і $700 правити.
Так вірус нажаль поклав економіку. Тай багато людей постраждало прямо і опосередковано, і коли це занічиться нажаль не відомо.
 

Володимир0504

Слідопит
Якщо я правильно зрозумів що мається на увазі з цих рушниць що виставлені на оцінку то іж 59 перестреляє по всіх показниках т34. Тільки стан 59го не дуже веселий.
Так рушниця дуже гарна і антуражна. Від багатьох чув що ИЖ 27 не конкурент ИЖам 59 "Спутнік" і 12. Щодо порівняння з ТОЗ 34 то не знаю. ТОЗ 34 мав добра була рушниця трохи не лежала мені, тому віддав в хороші руки. Дякую за оцінку рушниці.
 

Володимир0504

Слідопит
Сувенирное исполнение, 1975 г.в.
По градации "круче" штучника, но ниже подарочного.
Год выпуска хороший, состояние ружья по фото-тоже. Если с ружьем все ОК, то от 700 у.е., не ниже, ИМХО.
Судя по всему, длина стволов еще 720 мм?
Тут ще думка одна до мене прийшла. Щодо сувенірного виконання. З одної сторони нема на гравіровках собак-крокодилів. Досить пристойні гравіровки. З іншої сторони не така вичурна рушниця як подарункова, з котрою вже шкода йти в поле. Думаю пристойний варіант саме для полювання а не для сейфу.
 
Останнє редагування:

Hunter 79

Слідопит
Добрий ТОЗ після вашоії реклами на сайті мишлю шо за 700 у.є піде :):):)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вова, так а что пробовать если ружье пока даже не продается? Пока только предварительно оценивается и даже не хозяином ружья :) А у хозяина вполне возможно по поводу стоимости его же имущества абсолютно свое мнение :)
 

Володимир0504

Слідопит
Добрий ТОЗ після вашоії реклами на сайті мишлю шо за 700 у.є піде :):):)
Я колись був в схожій ситуації як власник даної рушниці. На даному ресурсі, моя рушниця знайшла свого власника. Я тут знайшов також те що шукав це рушниці, ножі і різні приблуди-аксесуари. Саме головне люди тут перевірені. Багато форумчан знайомі особисто. Де мені не лячно купувати ну крім крамниць і особисто від людей це на УООР-і звісно. Придивляюсь собі рушницю тому і на цю натрапив. Теми з подібними рушницями живі так скажем тому що практично кожен мав або хотів мати ТОЗ тим більше вертикалку в штучному або іншому "елітному" виконанні. Сподіваюсь що дана рушниця також попаде у гарні руки.
 

Володимир0504

Слідопит
Вова, так а что пробовать если ружье пока даже не продается? Пока только предварительно оценивается и даже не хозяином ружья :) А у хозяина вполне возможно по поводу стоимости его же имущества абсолютно свое мнение :)
Координати власника можу надати, без проблем. З понеділка хочу допомогти з реєстрацією тому чоловіку. Якщо хтось має бажання терміново говорити з власником пишіть у приват. Моєї фінансової зацікавленості немає. Хобі просто таке. Як у всіх нормальних чоловіків зброя, авто, жінки. Певно вже щось зайве написав.
 
Статус
Закрита.
Зверху