Новий наказ.

китай

Слідопит
Доброго дня, шановне панство, крига скресла, новий наказ про проведення полювання, Львівське міське товариство лісівник.
 
Останнє редагування модератором:

китай

Слідопит
Можливо і зарано куницю полювати з жовтня , але ось такий наказ на 2020-2021рік.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Взагалі, пан слідопит Китай, треба б було вже увесь наказ викласти, а не лише його першу сторінку!..
Щодо "зарано" на куницю, так, сподіваюся, нормальний мисливець почне добувати хутрового звіра тоді, коли його хутро буде у потрібному стані.
Стосовно полювання на самця козулі від 1 травня: а ліміти вже затвердили? Що така норма у наказі дає, якщо лімітів ще немає?..
 

китай

Слідопит
На жаль я наказ в своїх руках не тримав , мені скинув товариш лише першу сторінку , я показав її тут , що Вас не влаштовує?
Як що маєте весь наказ , то покажіть його тут , я що мав , то і скинув , чому в Вас до мене якісь притензії ? чи я писав цей наказ , коли відстрілювати цю куницю .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Щодо відстрілу куниці до Вас претензій не маю. Щодо повного показу наказу - тут, мабуть, зрозуміло, що від частки наказу все зрозуміти та оцінити неможливо. А що у Вас у самого "огризок" наказу - ну, звідки ж мені було знати?
Але, думаю, Ви ж могли свого досвідченого товариша спитати про те, про що я тут Вас спитав: друже, а чому не весь текст наказу?..
Чи Ви сподівалися, що у інших колег, як і у Вас, теж не виникнуть питання?.. Так що не треба дуже розпалятися.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, ще один момент "до відома": "Лісівник", наскільки мені відомо, не є організацією УТМР, незважаючи на певну схожість у повних назвах організацій.
Ну, то так - "до відома".
 

китай

Слідопит
Та я і не виставляв цей документ як наказ УРМР, в Львівській області є така мисливська спілка як Лісівник , часто там полюю , от і виложив наказ 2020р. про полювання , хоч і не весь наказ , але вже тішить це, що полюванню бути.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зрозуміло. Однак, бачите, скільки питань відразу виникає? А можна було упередити?
Щодо "Лісівника". Я не проти нього, як і не проти УТМР. Хай народ сам вирішує. Крім того, конкуренція - теж двигун прогресу!
Але ж не всі знають, що "Лісівник" - сам по собі.
А що краще - життя визначить.
До речі, у Хмельницькому облУТМР, наприклад, вже теж є наказ. Там слід врахувати, що керує цією організацією колишній керівник обласної Держекоінспекції, людина і розумна, і досвідчена, і зі зв'язками.
 

китай

Слідопит
Сам факт , що полювання 2020 відбудеться , вже радує , не важливо в якій структурі, від теперішньої влади можна було чекати різних сюрпризів , головне , що є надія , ми будемо полювати, з повагою.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Колего, ще не вечір: у нашій країні всі знають, що полювання для народу починається у серпні, до цього часу керівникам у державі багато що в голову зможе надійти... А ще з липня почне поширюватися "пожежний період", а віддуватися будуть мисливці!
Але не будемо по погане! ;)
НПНП!
 

Hovarf

Слідопит
Стосовно полювання на самця козулі від 1 травня: а ліміти вже затвердили? Що така норма у наказі дає, якщо лімітів ще немає?..
Звичайно, що поки не буде погоджених лімітів, то сам наказ не дає права полювати на козулю. Проте жодних порушень в наказі я не бачу - там встановлені терміни згідно ЗУ. Наказ датований ще 30 - тим березням. Хто тоді міг знати , що до кінця травня ліміти ще не будуть затверджені ? Та й ніде не вказано, що наказ про проведення полювання повинен видаватися ПІСЛЯ затверджених лімітів добування, а не ДО цього.Та я б не ставив питання лімітів на 1 місце. Є в нас ще одна проблема, про яку чомусь всі мовчать - це обмін контрольних карток. Наразі він в Львівській області не проводиться у зв'язку з карантином і невідомо коли буде проводитись. А без обміняної контрольної картки - яке може бути полювання.
 

HOWA

Слідопит
ЛІМІТИ
використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
16 травня 2019 року N 249
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 травня 2019 р. за N 529/33500
використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років. Вопрос тогда о лимитах, если нужны новые лимиты, какой год у нас сегодня там на улице? Вроде как 2020. Что утверждено тогда приказом N 249 ? См. текст выше. Кто сможет пояснить?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ЛІМІТИ
використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України
16 травня 2019 року N 249
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
21 травня 2019 р. за N 529/33500
використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2019-2020 років. Вопрос тогда о лимитах, если нужны новые лимиты, какой год у нас сегодня там на улице? Вроде как 2020. Что утверждено тогда приказом N 249 ? См. текст выше. Кто сможет пояснить?
Это - прошлогодний приказ на прошлый сезон. Теперь должен быть на сезон 2020-2021 гг.
 
Зверху