Сезон полювання 2020-2021 Львівська область!

Hovarf

Слідопит
Да, а какая разница между "лисицею" и "лисом": это два разных вида животных?
Ну, це як з якого боку подивитися. Хтось може зрозуміти , що лис - це самець, а лисиця - самка. Жартую звичайно, але Ви праві. Правильніше було б в наказі вживати якесь одне з цих визначень.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Правильніше було б в наказі вживати якесь одне з цих визначень.
Лыс (лиса), по отношению к лисице это то же самое, что дикая коза по отношению к косуле...:p:p:p:D:D:D
Единственно правильное, без вариантов, название зверя-лисица

Лисиця звичайна або руда (Vulpes vulpes, syn. Vulpes fulva) — найбільш розповсюджений та широко відомий вид роду лисиць (Vulpes) родини Псові(Canidae). Вона також є найбільшим видом роду: довжина тіла 60-90 см, хвоста — 40-60 см, маса 6-11 кг. У більшості випадків забарвлення спини яскраво-руде, часто з неясним темним візерунком, черево біле, іноді чорне. Забарвлення у тварин з південних районів ареалу тьмяніше. Поряд з типово забарвленими «вогнівками»зустрічаються особини з темнішим хутром: сиводушки, хрестовки, чорно-бурі. Зрідка в природі зустрічаються альбіноси.
 

Майстренко

Новачок
А мені б дуже хотілося почути від авторів наказу роз'яснення - що вони розуміють під словом "колективне полювання" на копитних.
Напевне мисливці розтягуються "підковою" і йдуть по лісі. На кого вибіжить кабан, той і стріляє.
 

Майстренко

Новачок
ну є індивідуальне, а є колективне.
Так в наказі ж чорним по білому написано - колективне та облавне полювання на копитних. Тобто мається на увазі , що облавне полювання на кабана - це один вид полювання, а колективне полювання на кабана - це інший вид полювання. Я так розумію.
 

Вік71

Снайпер
Вже піднімалось питання про різницю між облавними та колективними полюваннями!
До якогось конкретного висновку так і не дійшли. Суть така-" облаву" без колективу не зробиш,а полювати колективом без облави можливо!:)
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вже піднімалось питання про різницю між облавними та колективними полюваннями!
До якогось конкретного висновку так іне дійшли. Суть така-" облаву" без колективу не зробиш,а полювати колективом без облави можливо!:)
Мы перед коронакарантином сделали законопроект, в котором, кроме другого, внесли изменения в терминологию, где постарались объяснить, что такое индивидуальная и коллективная охоты. Послали его на регистрацию через нардепа. А ему такой отлуп "коллеги" вставили!
Пишут, в частности: а нафига разъяснять "коллективное и индивидуальное"? Я им подготовил ответ, что в Законе встречаются оба термина, но нет разъяснения, "что и как", и возникают вопросы и у охотников, и у контролеров, а ответа в БЗ нет, только инсинуации кого попало!
Так они, дилетанты, понять не могут, нафига это объяснять? Тупо поднимают цены на штрафы, не соображая, что таким образом только увеличивают коррупцию, а егерям мы попросили вернуть права составлять протоколы и по части второй ст. 85 КУпАП, так они нам просто законопроект хотят вернуть без рассмотрения в ВРУ!..
Сейчас пробуем им разъяснить их неправоту.
Видимо, после карантина, придется таки идти репетувать под ВРУ, КМУ и офис Президента.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, це як з якого боку подивитися. Хтось може зрозуміти , що лис - це самець, а лисиця - самка. Жартую звичайно, але Ви праві. Правильніше було б в наказі вживати якесь одне з цих визначень.
Все гораздо проще: лисица - правильное, официальное название вида охотничьего животного. А "лис" - это мы в сказках наслушались, но забыть не можем!
 

Hovarf

Слідопит
а полювати колективом без облави можливо!
Я з Вами згідний , полювати колективом "без облави" тобто без нагоничів - можна. Приклад цьому - колективне полювання на зайця, коли мисливці шеренгою йдуть по полю і піднімають звіра. Але яке КОЛЕКТИВНЕ полювання без нагоничів може бути в лісі на копитних? Мене дивує вперта тупість наших чиновників від мисливства, які в свої накази з року в рік вперто пхають разом з "облавним" оте "КОЛЕКТИВНЕ" на копитних. Може так вони хочуть здаватися розумнішими. І жодний з них не хоче включити мозги і написати просто - облавне полювання.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я з Вами згідний , полювати колективом "без облави" тобто без нагоничів - можна. Приклад цьому - колективне полювання на зайця, коли мисливці шеренгою йдуть по полю і піднімають звіра. Але яке КОЛЕКТИВНЕ полювання без нагоничів може бути в лісі на копитних? Мене дивує вперта тупість наших чиновників від мисливства, які в свої накази з року в рік вперто пхають разом з "облавним" оте "КОЛЕКТИВНЕ" на копитних. Може так вони хочуть здаватися розумнішими. І жодний з них не хоче включити мозги і написати просто - облавне полювання.
Любий Ховарфе! Зараз накази про відкриття полювання видають не "чиновники від полювання", а користувачі мисливських угідь! Просто вони теж погано навчені та й самоосвітою займатися не хочуть!
 

Hovarf

Слідопит
Любий Ховарфе! Зараз накази про відкриття полювання видають не "чиновники від полювання", а користувачі мисливських угідь! Просто вони теж погано навчені та й самоосвітою займатися не хочуть!
Я знаю, що накази видають користувачі мисливських угідь. А цей термін я написав так , для узагальнення. Хоча державні лісогосподарські підприємства (лісгоспи) також є користувачами угідь. А там працюють люди - на державній службі, при формі і пагонах, часом навіть з фаховою освітою, які ті самі накази кожного року і штампують.То я вважаю що їх - "чиновниками від полювання" назвати можна цілком і повністю. А те , що погано навчені і самоосвітою займатися не хочуть - тут я з Вами погоджують.
 

Зверобой 60

Мисливець
Ховарт стопроцентно прав и спорить никто не будет.Но корыстувачи угидь как правило отталкиваються от государственных законов или наказов.И их манипуляции в своих приказах по угодиям это всего лишь манипуляции в своих интересах.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ховарт стопроцентно прав и спорить никто не будет.Но корыстувачи угидь как правило отталкиваються от государственных законов или наказов.И их манипуляции в своих приказах по угодиям это всего лишь манипуляции в своих интересах.
У государства теперь приказов об открытии сезона охоты нет! Это надо понять. Другое деле, что госЭкологи и госЛесники приказы охотпользователей согласовывают! И могли бы подправить!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
И из чего Вы такое решили?
Под Гослесхозом (дать точное название?) я подразумеваю областные управления лесного и охотничьего хозяйства, которые согласовывают приказы пользователей по охоте, а под экологами (тоже согласовывают) - соответствующие подразделения ОДА. И те, и другие - госслужба, но, главное, выполняют функции государства на своем уровне.
Кстати, и Госэкоинспекция Украины и ее подразделения - тоже госслужба и выполняют функции госоргана.
И где, в сказанном мною выше, видно, что я утверждал, что ОНИ не госструктуры?
Прошу пояснить!
А то, что ранее приказы об открытии сезона охоты издавали лесники (Минлесхоз, Госкомлесхоз), а теперь сами пользователи (согласно БЗ) - это факт!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але яке КОЛЕКТИВНЕ полювання без нагоничів може бути в лісі на копитних?
С гончими на косулю- почему бы и нет? Если коллективом хорошо окружить лес, то косуля не прорвется. Гончие и оленей хорошо держат... С лайками на кабана и т.д. Посмотрите видео в интернете. Это только у нас, в Украине-если на копыто-то только загонная охота под чутким контролем егерей: ни шагу без них.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вариант коллективной охоты на копытных без загонщиков: подковой, котлом. Глядишь, поднятая тварынка на фланг и выйдет или будет прорываться через линию стрелков. Все больше шансов, чем одному
 

HOWA

Слідопит
В Одесской , Николаевской, Винницкой, юге Хмельницкой обл., появился шакал. Вопрос знатокам. Нормативных документов по добыче, отстрелу, транспортировке, перевозке такого трофея и т.д. я не обнаружил. Или его отстреливать нельзя? Так и информации о запрете такового отстрела нигде нет. Как поступать?, видел в прошлом сезоне двоих (в Винницкой обл., юг , охотясь по зайцу) или может два раза, одного и того же.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
В Одесской , Николаевской, Винницкой, юге Хмельницкой обл., появился шакал. Вопрос знатокам. Нормативных документов по добыче, отстрелу, транспортировке, перевозке такого трофея и т.д. я не обнаружил. Или его отстреливать нельзя? Так и информации о запрете такового отстрела нигде нет. Как поступать?, видел в прошлом сезоне двоих (в Винницкой обл., юг , охотясь по зайцу) или может два раза, одного и того же.
На отстрел,одичалых котов ,собак,ворон,тоже нормативных доков нет;) Можно его отстреливать!
 
Зверху