Ціна бланку ліцензії

Hovarf

Слідопит
Всім добрий день. Може хтось підкаже, з чого формується ціна бланку ліцензій на ліцензійні види тварин. Або де можна знайти цю інформацію.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Всім добрий день. Може хтось підкаже, з чого формується ціна бланку ліцензій на ліцензійні види тварин. Або де можна знайти цю інформацію.
Я подозревал, что диджитализация пробралась далеко не во все отдаленные уголки нашей прекрасной страны, но не предполагал, что настолько..
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0625-11#Text
 
  • Like
Reactions: pio

Hovarf

Слідопит
Я подозревал, что диджитализация пробралась далеко не во все отдаленные уголки нашей прекрасной страны, но не предполагал, что настолько..
Добрий день. Шановний Піротехнік, не можу зрозуміти Вашої чи то іронії чи то сарказму. Ви дали зсилку на наказ Міністерства аграрної політики і продовольства за 2011 рік "Про затвердження цін на ліцензії". Цей наказ я чудово знаю. Він встановив конкретні ціни на ліцензії по видах тварин. Але ж я про це не запитував. Уважно почитайте запитання теми. Хіба я питав ЯКІ ЦІНИ ВСТАНОВЛЕНІ НА БЛАНКИ ЛІЦЕНЗІЙ? Я запитав про зовсім інше - з чого ФОРМУЄТЬСЯ ціна бланку ліцензії, тобто що входить в ціну ліцензії. Простіше кажучи, чому номерний "папірець" з водяним знаком на білку коштує 15 грн. , а такий самісінький на оленя благородного коштує більше ніж в 60 разів.
 
Останнє редагування:

pio

Мисливець
з чого ФОРМУЄТЬСЯ ціна бланку ліцензії, тобто що входить в ціну ліцензії. Простіше кажучи, чому номерний "папірець" з водяним знаком на білку коштує 15 грн. , а такий самісінький на оленя благородного коштує більше ніж в 60 разів.
Це схоже на податок.
 

pio

Мисливець
Я також так думаю. Але десь вартість цього податку по кожному окремому виду (від білки до оленя) мала б бути вказана.
Наказ чинний, там і указана вартість. По правді кажучи, я то сам лише вивчаю, от і в перший раз цей документ побачив. Цікаво: є такі, хто більше поважають кабана, так і внесли вартість меншу за козулю.

На мій розум, там було так: підготували проект прайсу; узгодили, затвердили, прийняли. Все.
 
Зверху