Тоз 34 ер штучний СУПЕР

Статус
Закрита.

КУБА

Мисливець
Продаю Тоз 34ер штучний стан ідеальний без ніяких нарікань 91р. Територіально Львівська обл. м.Миколаїв 0972341141... рушниця в сімї була друга і зберігалася для естетики на полюванні була рідко попередній власник не стріляв з неї 10років просто змащувалася .... перший власник була непроста людина в ссср (при владі) тому рушницю вибрали саму кращу!
Вороніння рідне
Кому неподобаєттся приклад знаю хто хоче помінятися на новий простий ціна 17000грн
 

Вкладення

КУБА

Мисливець
Попереднiй власник напевно був лiвша i приклад робив для себе .Рушниця в гарному станi.Швидкого продажу.
Так був лівша зробив приклад і ніразу з рушниці нестріляв так як живе в штатах . Рідний приклад втрачено тільки цівка є по які видно що рушниця дійсно збережена... АЛЕ ПРИКЛАД прямий без будь яких відкосів
 

КУБА

Мисливець

КУБА

Мисливець
це важливо не при покупці, а при ціноутворенні... машину ж хочете не биту не фарбовану...
Шановний перше яка може бути причина зняття цієї тяги? Я навіть незнаю ... друге для заміни пружин бойка або інших пружин в тоз 34 які при недбалому користуванні лопають нетре ба ричаг відкручувати третє при знятті лба колодки також нетреба ... скажіть нахрена той речаг відкручувати?! Тільки коли вона нова ,нерозроблена ,речаг міг туго ходити ! Так ,чи я помеляюсь?ціна адекватна , на дорогу спущу, в такім стані в Україні виставлених рушниць незустрічав а якщо і зустрічав то за 800-1000у.о хто слідкує на форумі той знає. З повагою
 
Останнє редагування:

КУБА

Мисливець
Дякую за розуміння. Рушниця і зараз щільно закривається, відкривається треба трошки трошки більше зусилля ніж на розроблені рушниці .... а це все свідчить про малий настріл
 

Дюбель

Мисливець
Дякую за розуміння. Рушниця і зараз щільно закривається, відкривається треба трошки трошки більше зусилля ніж на розроблені рушниці .... а це все свідчить про малий настріл
ГАРНА. Яби руки повідривав тому хто з нею таке зробив.
 
Статус
Закрита.
Зверху