Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

pio

Мисливець
Даже пытаться не хочу..
Хочется пользоваться электроманком, "патамушта это не магнитофон" - да на здоровье. Это не надолго..
Всё-таки, посоветовал бы перечитать статью 20 БЗ повнимательнее, но то такое..
Перечитал. Про подсадных уток - ошибся. Про то, что манки не входят в перечень "звуковідтворювальних приладів та пристроїв;" по той причине, что нет процесса записи звука читал тут на форуме. Нет сомнений, что электроманок запрещен, сомнения в том, то эта категория не про все виды звуковых манков.
 

dubenhanter

Мисливець
Чому внeски дорожчають на 100 гривeнь з кожним роком.Вол.область К—Каширськ
Які в чорта 100 гривень? В Рівненській області цього року вони скочили майже вдвоє- з 600 гр на початку року до 1 тисячі тепер! Яка тут інфляція? Долар та основні ціни , на ГСМ наприклад, знизились . Що збільшилось, так це апетити керівництва облради УТМР, вони та іже з ними, вже навіть на переговори до приватників приходили з претензіями: а чого ви теж ціни не підвищуєте?
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Які в чорта 100 гривень? В Рівненській області цього року вони скочили майже вдвоє- з 600 гр на початку року до 1 тисячі тепер! Яка тут інфляція? Долар та основні ціни , на ГСМ наприклад, знизились . Що збільшилось, так це апетити керівництва облради УТМР, вони та іже з ними, вже навіть на переговори до приватників приходили з претензіями: а чого ви теж ціни не підвищуєте?
Де ви взяли такі цифри?
В минулому році внески були 600 грн, цього року 700 грн. Відстрілка на перо по області, в минулому році 900 грн, цьогоріч 1000 грн.
 

Genry

Снайпер
Де ви взяли такі цифри?
Мабуть там де й: "Що збільшилось, так це апетити керівництва облради УТМР, вони та іже з ними, вже навіть на переговори до приватників приходили з претензіями: а чого ви теж ціни не підвищуєте?"
Хтось казав, що хтось ходе до когось з притензією й запитуює про підвищення цін.
Одразу пригадалась школа, коли учень говоре аби що. Вибачте, але окрім хибної інформації в цьому повідомленні є з раціонального про курс доллара(що приблизно на рівні минулого року в цей період) та про зниження цін на паливо в звязку з пандемією.
Чи відбулось зменшення мінімальної заробітної птатні? - Ні й навпаки зросла. Список цей можливо продовжувати й продовжувати і це в суспільному аспекті...
То про що мова? Якщо про збільшення вартості членських внесків на 100гривень, а загальне збільшення вартості на 200грн. за сезон полювання, то це меньше вартості пачки патронів і чи слід цьому приділяти увагу сумнівно.
ATIS, на Вашу думку різниця між 1500 грн. й 1700грн. є суттевою? Здорожчання на 13.33(3) відсотки в порівнянні з минулим роком.
 

ATIS

Снайпер
ATIS, на Вашу думку різниця між 1500 грн. й 1700грн. є суттевою?
Рахую що це мізер. Плюс хто платить відразу в січні, як я;), то ще й внески сплачує за ціною минулого року.
Наприклад, поруч в приватному хазяйстві відстрілка на перо 200 грн день, без послуг. На фазана 300 голова + 1000 послуги єгеря, їх можна розбити на колектив який полює разом.
 

ATIS

Снайпер
Не сама матроска дорогая, а коммисия банка поиплатёжкам за гос пошлину и бланк. Суммы платежей мизерные ведь...
Я плачу через приват 24. Комісія 3 грн за платіжку. В укрпошті 5 грн за платіжку. А банки вже загналися геть.....
 

Корнилов

Снайпер
Рахую що це мізер. Плюс хто платить відразу в січні, як я;), то ще й внески сплачує за ціною минулого року.
Наприклад, поруч в приватному хазяйстві відстрілка на перо 200 грн день, без послуг. На фазана 300 голова + 1000 послуги єгеря, їх можна розбити на колектив який полює разом.
Звісно мізер!!! Взноси 550 плюс відстрілка 550 це 1100 гр. у рік,а я прокурюю(цигарок), 1200-1300 гр. у місяц:D:D:D
 

old hunter

Снайпер
Так у нас раньше эти шизоиды требовали чек (именно чек), платежка им не подходила.
А в этом году позвонил, говорят можно распечатанную платежку из Приват-24, на принтере.
Я заплатил через приват и в терминале распечатал чеки.
 

dubenhanter

Мисливець
Де ви взяли такі цифри?
В минулому році внески були 600 грн, цього року 700 грн. Відстрілка на перо по області, в минулому році 900 грн, цьогоріч 1000 грн.
Прощу пробачення за неперевірену інформацію, дійсно озвучені Вами цифри правильні.:oops: Виявляється, такими цінами на внески лякали тих, хто не заплатив їх до 1 липня ц.р.:( Решта сказаного (за перемовини ) я почув від працівника РР УТМР- як говориться: за що купив- за те і продаю!;)
 

ATIS

Снайпер
Прощу пробачення за неперевірену інформацію, дійсно озвучені Вами цифри правильні.:oops: Виявляється, такими цінами на внески лякали тих, хто не заплатив їх до 1 липня ц.р.:( Решта сказаного (за перемовини ) я почув від працівника РР УТМР- як говориться: за що купив- за те і продаю!;)
До першого липня лякали тих хто не заплатить, згідно статуту, перший етап внесків, тобто щорічні внески.
 
Зверху