Начало работы форума УООР.

VS1975

Снайпер
І ще запитання: навіщо оці англійські коменти, коли мова Форуму українська та російська, згідно Правил ?
 

VS1975

Снайпер
От вы старперы, все вам не так, английский учите :p
Я, вибачте, не старпер. І англійською читать трохи УМІЮ, хоча вчив німецьку ( давно ). Я за дотримання " Правил Форуму ". P.s. Не хочу показаться занудою - я не такий.
 

yevgeniysl

Мисливець
Тепер всі вивчаємо англійську , бо на "Українському" форумі інакше не може бути.
Покращення бля...
 

Тарас80

Мисливець
Стало гірше. Почну хоча-б з того, що сторінки тем незручно перелистувати та шукати потрібну.
Старий формат краще інтуітивно побудований.
Зараз наляпали функцій та ускладнили. Все одно, що порівнювати Word2003 з останніми версіями)
99% часу заходжу на форум з мобільного. Незручна менюшка.
Не знаю, може зі стаціонарного компа це краще виглядає
 

huntumy

Зброяр
Общение на форуме с новым интерфейсом стало не интересным и проблематичным. Хотелось бы вернуть удобную версию, тем более большенство общается с телефона.
 

Олег Терн

Мисливець
Верніть старий формат...
Читабельність цього значно гірша, і непрактична.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як на мене то все добре.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
И я за старый дизайн ( с некоторыми улучшениями ).
По функционалу тоже подкорректируем.

В любом случае неделя уйдёт на корректировку форума....
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Повідомляю, що повідомлення з форуму потрапляють в спам (gmail).
Для оповещения ( которое попало в корзину СПАМ ) нажмите справа вверху Не Спам.
Понаблюдайте пару дней и напишите - оповещения начали попадать в Входящие или всё равно в СПАМ ?
 

CheshireCat

Мисливець
Я вже робив це раніше, кілька днів тому, після оновлення форуму.

Але ручна помітка "Не спам" впливає тільки на нові листи в треді.
Так, після цього наступні повідомлення з треду вже не в спамі.

А нові повідомлення з нових гілок форума йдуть в спам.
Screenshot from 2020-08-27 21-17-51.png
 

Vigilante

Мисливець
Доброго дня,
хочу запропонувати щоб модератори добавили кнопку " версия для друку". Відкриваєш любу тему, натискаєш кномку і маєш весь документ, по "ключовому слову" знаходиш все що про це писали, будь хто і будь коли в цій темі, дуже зручно, замісь того щоб перелистувати всю тему на 500 сторінок. Чи можливо це зробити?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Доброго дня,
хочу запропонувати щоб модератори добавили кнопку " версия для друку". Відкриваєш любу тему, натискаєш кномку і маєш весь документ, по "ключовому слову" знаходиш все що про це писали, будь хто і будь коли в цій темі, дуже зручно, замісь того щоб перелистувати всю тему на 500 сторінок. Чи можливо це зробити?
Поки що - ні...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Крайне плохо и неинформативно работает на форуме функция ПОШУК. Например, набираешь "ИЖ-5" и кто-то где-то сталкивается с таким:

На жаль! Ми зіткнулися з деякими проблемами.
Пошук неможливо завершити, оскільки ключові слова пошуку були занадто короткими, занадто довгими або занадто загальними.

Так в чем проблема?! Неужели этого нельзя исправить?!
ЧТО мне набирать в поисковике, чтобы найти ВСЮ информацию на форуме по ИЖ-5?
Сколько буков-кнопок и каких нужно еще нажимать?
 
Зверху