Собака в лісі.

VS1975

Снайпер
Доброго дня. На яких умовах може перебувати зі мною собака в лісі?
Запитання не зовсім зрозуміле ..... Собака якої породи, чи є на собаку паспорт? Ціль Вашого перебування у лісі: полювання, збір грибів, ще щось ? Опишіть ситуацію.
 

Visioner

Слідопит

Студент

Мисливець
Запитання не зовсім зрозуміле ..... Собака якої породи, чи є на собаку паспорт? Ціль Вашого перебування у лісі: полювання, збір грибів, ще щось ? Опишіть ситуацію.
Збір грибів, ягід, просто прогулянка. Собака лайка.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну це вже прирівнюється до полювання з собакою... Якщо вигул, то має бути повідок, намордник......, якщо без намордника чи повідка(якщо не помиляюсь) точно не пам"ятаю, має бути в якомусь документі(якщо не помиляюсь в реєстраційному свідоцтві) якась там відмітка.
А де гарантії, що Ваш пес не погонить ту ж козу, чи не чіпатиме мале дитинча кози....?
 

VS1975

Снайпер
Ну це вже прирівнюється до полювання з собакою... Якщо вигул, то має бути повідок, намордник......, якщо без намордника чи повідка(якщо не помиляюсь) точно не пам"ятаю, має бути в якомусь документі(якщо не помиляюсь в реєстраційному свідоцтві) якась там відмітка.
А де гарантії, що Ваш пес не погонить ту ж козу, чи не чіпатиме мале дитинча кози....?
Все правильно : перебування в мисливських угіддях з собакою мисливської породи прирівнюється до полювання. Це БЗ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
З повідком і намордником можна?
Гадаю, що самого повідка буде достатньо, принаймі по людські можна пояснити мету перебування в лісі з собакою, щоб не було питань. На мою думку, якщо Ви вигулювали б в лісі наприклад пекінеса чи пуделя, то ніхто й слова не сказав би, а лайка для лісу це вже, як не як а вагомий аргумент щодо полювання, те саме ж для дитинча косулі, не аби яка загроза.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Откройте Закон об охоте,почитайте и скромно закройте свою тему.
Не спорю, так воно і є, навіть повністю з Вами погоджуюсь. Вибачте, але для не мисливця, ну просто вийшла людина погуляти в лісі з песиком на повідку...., той закон до одного.....
Якщо не помиляюсь ст. 154 КУпАП. Вигул собак без намордника/без повідка дозволення на зазначених для цього ділянках, зонах. В іншому випадку повідок/намордник, якщо не помиляюсь там є перелік місць, таке як і ліси там є..... Але можливо помиляюсь.
Хоча щодо вигулу собак в лісі сам я проти. З ПОВ.
 

Schmied

Слідопит
Тогда ТС должен четко обозначить в вопросе свой статус, статус лесового массива , время года и суток и т.д. Мы понимаем, что гуляет он с лайкой без документов и ему предьявляет претензии егерская служба. Нам остается только гадать .Будет конкретика в вопросе-будет ответ, хотя я его озвучил выше.
 

Студент

Мисливець
Гадаю, що самого повідка буде достатньо, принаймі по людські можна пояснити мету перебування в лісі з собакою, щоб не було питань. На мою думку, якщо Ви вигулювали б в лісі наприклад пекінеса чи пуделя, то ніхто й слова не сказав би, а лайка для лісу це вже, як не як а вагомий аргумент щодо полювання, те саме ж для дитинча косулі, не аби яка загроза.
Я це розумію, тим паче планую стати мисливцем.
 

Slavic

Мисливець
Думаю, що Вам вже відповіли, що перебування в мисливських угіддях з собакою прирівнюється до полювання зі зброєю і на песика будуть вимагати всі необхідні документи як і Ваші документи на право полювання, тому беруть сумніви, що повідок замінить той необхідний перелік.
 

Schmied

Слідопит
Думаю, що Вам вже відповіли, що перебування в мисливських угіддях з собакою прирівнюється до полювання зі зброєю і на песика будуть вимагати всі необхідні документи як і Ваші документи на право полювання, тому беруть сумніви, що повідок замінить той необхідний перелік.
А именно ст.12 Закона об охоте
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Visioner

Слідопит

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Visioner

Слідопит
Зверху