Полювання на голуба

HOWA

Слідопит
Озимий? Я не знавець сучасних агропромислових рослин. Тому й запитую.
 

HOWA

Слідопит
Дякую, це означає що голуби збирали насіння яке не проросло? Чи як, що вони там робили? Оце і є головне питання. Бо посіяли те поле десь в кінці серпня. Потім, 4 вересня пройшов гарний дощ. Видно слід трактора, можливо чимось поле обробляли.
 

Fonex

Снайпер
Дякую, це означає що голуби збирали насіння яке не проросло? Чи як, що вони там робили? Оце і є головне питання. Бо посіяли те поле десь в кінці серпня. Потім, 4 вересня пройшов гарний дощ. Видно слід трактора, можливо чимось поле обробляли.
Что-то осталось поверх земли, наверное. В Англии на таких полях, я замечал и охотятся на них...
И имейте ввиду, на следующий год, они тут будут, следите за полем, его конечно до открытия уберут, но он там еще будет...
 

HOWA

Слідопит
Ось почитав у всесвітній паутині " ... Підгодівля. Рекомендовані зернові суміші для різних видів диких голубів - Просо - 40, ріпак - 5, суріпиця - 5, вівсянка - 10, канарки - 10, насіння лугових і бур'янів - по 5, насіння салатну - 5, лляне насіння - 5, відварна конопля - 5.
Просо - 20, ріпак - 10, вівсянка - 10, насіння лугових трав - 10, насіння соняшнику - 10, пшениця - 20, дроблена кукурудза - 10..." В процентному відношенні. Так що коллеги, приглядайтесь до поля з ріпаком.
 

Fonex

Снайпер
Ось почитав у всесвітній паутині " ... Підгодівля. Рекомендовані зернові суміші для різних видів диких голубів - Просо - 40, ріпак - 5, суріпиця - 5, вівсянка - 10, канарки - 10, насіння лугових і бур'янів - по 5, насіння салатну - 5, лляне насіння - 5, відварна конопля - 5.
Просо - 20, ріпак - 10, вівсянка - 10, насіння лугових трав - 10, насіння соняшнику - 10, пшениця - 20, дроблена кукурудза - 10..." В процентному відношенні. Так що коллеги, приглядайтесь до поля з ріпаком.
Просо и овес - не садятся они на такие поля - наблюдаю...
 

Panters

Снайпер
Дякую, це означає що голуби збирали насіння яке не проросло? Чи як, що вони там робили? Оце і є головне питання. Бо посіяли те поле десь в кінці серпня. Потім, 4 вересня пройшов гарний дощ. Видно слід трактора, можливо чимось поле обробляли.
По фото видно що всходи ріпаку рідковаті,
частина насіння не зійшла, от вони ним і харчуються.
 

2209

Мисливець
Повертаючись з кар'єрів десь о 9 годині ранку ( де полювали качку ) вирішено було перейти через поле до місця стоянки. Спостерігаючи все навкруги. Соняхи ще зеленуваті, голубів біля них не спостерігалось. А ось коли пішли через поле з зеленою рослинністю... ох вай вей... з нього було піднято близько півтори сотні голубів, в трьох зграях! Фото поля викладаю, що то там посіяне не знаю, що раніше там було також невідомо.Може хтось підкаже що то?І що вони, голуби там робили? . Більш конкретного фото рослинності зробити не вдалось, в телефоні розрядилась батарея... Переглянути вкладення 597820
Ріпак 100%
 

oliver

Слідопит
Среда, первый налет. Иж-54, порох Сокол, дробь √6, метров 30 законно. А можете и все 35. Самое прикольное-дисперсант. Перезарядиться времени не было. Переглянути вкладення 598134 Переглянути вкладення 598135
а я кажу вже давно, що дисперсант працює навідмінно від 10 до 35 метрів. я все ще полюю до сих пір №7 і №5 дисперсант.
 

oliver

Слідопит
Так, а что поменялось за месяц? Вяхири, вроде, бронежилеты не одели... :) Как падали, так и падают.
Не кажіть, бронежилети не одягли, але за цей місяць стали більш строжкі, збились в табуни, на близьку відстань приманити стало набагато важче.
 
Зверху