Полювання на голуба

север

ветеран форуму
надійна команда
Не кажіть, бронежилети не одягли, але за цей місяць стали більш строжкі, збились в табуни, на близьку відстань приманити стало набагато важче.
Ну, так это же намного интересней! Добыть сторожкого, заматеревшего сентябрьского вяхиря, чем стрелять августовских несмышленышей, не правда ли? Кстати, действительно, в полях уже очень много стреляных голубей, а хочешь жить-будь втройне осторожен! Сегодня был удивлен: стреляю 3-й в контейнере дальнего голубя: перья и пух посыпались как из подушки! А он летит! Как?! Вторым мажу. Метров через 40 крен и падение. Нашел. Попадание 2-мя дроби нами насквозь по диагонали корпуса, верхушка сердца прострелена! Это ещё раз говорит, что за дичью нужно следить после выстрела.
IMG_20200916_162631.jpg
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Ну, так это же намного интересней! Добыть сторожкого, заматеревшего сентябрьского вяхиря, чем стрелять августовских несмышленышей, не правда ли? Кстати, действительно, в полях уже очень много стреляных голубей, а хочешь жить-будь втройне осторожен!
Це і є справжнє полювання, а не просто стрілянина,
сам процес трудового здобуття трофею і азарт.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Сегодня с коллегой проверили впервые посадки. Вяхирь весь там и активно линяет. Подняли штук 30. Причем после подъёма далеко не летит. Пересаживается в ранее 500 м. Все подъёмы с дальних расстояний (я бы сказал граничные). Мною добыт 1 красавчик (первый взятый в этом сезоне). Воло пустое время 16:30 (странно, даже практически не кормятся) наверное линька влияет.
IMG_20200916_221259.jpg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Поїхав я сьогодні на соняшник (зараніше уже було помічене поле), авто заховав під кукурудзу, щоб не блистіло, знайшов де ТОЧНО сідає голуб на соняшник, прямо знайдена, та сама точка серед соняшника, де всі голуби летять саме туди.
Їхав без профілів і маскування, проліз у соняшник приблизно 600-700 метрів, прийшов прямо на їх кормову точку. Сів між рядочками соняха і чекаю. А їх літає - ТЬМА! Від 6 шт., і до 20 шт. Деякі чуть на голову не сідали. Дуже багато нальотів пропускав за 40+ м, бо немає сенсу на такій відстані стріляти, спокійно пропускав і любуючись польотом голуба, бо знаю, що через 5 хв налетять на 15-30 м (як воно і було). Світлина була зроблена в процесі полюванні. І коли фотографував, упустив стаю з восьми голів, яка пролетіла в двадцяти метрах від мене.. :p
IMG_20200916_161215.jpg

Загалом за півтори години була добута норма - 7 шт. Стріляв набоями B&P - "F2 FLASH", #7.5/24. Набої - СУПЕР! Б'є голуба на раз-два!
Припутні в більшості були биті зустрічні (прямо в лоб летіли) і діагонально зустрічні. А два з них були бокові. Вечірній літ удався на славу. Всі хто був на полюванні, з Полем Вас!
IMG_20200916_173917.jpg
 

kef

Зброяр
Поїхав я сьогодні на соняшник (зараніше уже було помічене поле), авто заховав під кукурудзу, щоб не блистіло, знайшов де ТОЧНО сідає голуб на соняшник, прямо знайдена, та сама точка серед соняшника, де всі голуби летять саме туди.
Їхав без профілів і маскування, проліз у соняшник приблизно 600-700 метрів, прийшов прямо на їх кормову точку. Сів між рядочками соняха і чекаю. А їх літає - ТЬМА! Від 6 шт., і до 20 шт. Деякі чуть на голову не сідали. Дуже багато нальотів пропускав за 40+ м, бо немає сенсу на такій відстані стріляти, спокійно пропускав і любуючись польотом голуба, бо знаю, що через 5 хв налетять на 15-30 м (як воно і було). Світлина була зроблена в процесі полюванні. І коли фотографував, упустив стаю з восьми голів, яка пролетіла в двадцяти метрах від мене.. :p
Переглянути вкладення 598394
Загалом за півтори години була добута норма - 7 шт. Стріляв набоями B&P - "F2 FLASH", #7.5/24. Набої - СУПЕР! Б'є голуба на раз-два!
Припутні в більшості були биті зустрічні (прямо в лоб летіли) і діагонально зустрічні. А два з них були бокові. Вечірній літ удався на славу. Всі хто був на полюванні, з Полем Вас!
Переглянути вкладення 598395
У вас геть низький соняшник. У нас під 2 м. Так що якщо і зайти в міжряддя то лиш небо над головою видно.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
У вас геть низький соняшник. У нас під 2 м. Так що якщо і зайти в міжряддя то лиш небо над головою видно.
Підмітили правильно, але він не весь низький. У нас є низький, є високий. А той, що на фото - йде на одному полі "хвилями".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хорошие отчеты, всех с полем!
Выехал вчера на охоту, ПОДЕРЖАЛ на мушке 5 (!!!) верных вяхирей и...поехал, без выстрела, домой. Впервые полюбовался всем процессом водопоя у вяхиря: сразу садится поодаль- повыше от воды. Осматривается. Потом короткими прыжками спускается к воде. Раз 10 крутит головой во все стороны-осматривается. И только тогда- голову в воду и пьет вволю. Как курица, голову не запрокидывает. Заполошный, с треском, взмах крыльев- и птица в небе, красота!
Думаете-вяхири приелись или патроны дома забыл? Ни то и ни другое. Третьи сутки над полями, с 7 утра и до ночи, крутят черные МИ-2, раскидывая, с распылителей, химическую заразу над подсолнухом. Уже голова болит от их треска. Голуби тоже не в восторге от этого.
Хотя кормятся там же. Просто подумал: тонны этого дерьма, разбрызганного на поля, как отражаются на дичи? Типа, как грибы, собранные вдоль автотрассы? Ядовитые, ведь, вяхири, наверное? В час сбора подсолнуха? Какие будут мнения?
Мог настрелять птиц, только вот, зачем, захря, губить души? И нести заразу в дом?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
дефоліант/десикант вносять, щоб соняшник рівномірно дозрів, а не зайшов у дощі
Это я знаю. Как это дерьмо отражается на безопасности употребления в пищу человека мяса вяхирей, кормящегося обработанным им подсолнухом?
Стремно мне стрелять вяхирей с тех полей. Не знаю почему, но видя шлейфы яда, выливающихся из цистерн на МИ-2 через распылители, охота пропадает идти на охоту.... А ведь голуби там крутятся! А концетрация дисиканта там зашкаливает: по одному месту вертолет проходит по несколько раз!!!
 

VS1975

Снайпер
Это я знаю. Как это дерьмо отражается на безопасности употребления в пищу человека мяса вяхирей, кормящегося обработанным им подсолнухом?
Гірше магазинної ковбаси не будуть ;) :).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так, він просто висушує рослини.
не зовсім, основна діюча речовина - гліфосат, гербіцид широкого спектру дії (найвідоміший гербіцид на його основі - Раундап)
позиціонують як малотоксичний, але... хто ж правду скаже. + те що хто там знає концентрацію, та скільки його вже внесено.
 
Зверху