Полювання на голуба

huntumy

Зброяр
В большие праздники даже дома хозяева кабанчика не колют и уток с курками не режут. И на охоту ходить не желательно. Но каждый сам решает. ;)
Как то довелось видеть картину
Молодая пара держала бесноватого ребенка перед батюшкой. Он орет как резаный, еле удерживают в двоем. Батюшка говорит а что вы хотели, когда все говорили Христос Воскресе вы ребенка в кустах делали.
К сожалению за все отвечать приходится нашим детям, внукам и правнукам.
 

Корнилов

Снайпер
В церковь хожу только пасху святить. Никакой я не религиозный. А то что по большим праздникам не хожу на охоту, это дело каждого индивидуальное. ;):)
Я тоже по большим праздникам, на охоту не хожу, а вот в церк
В церковь хожу только пасху святить. Никакой я не религиозный. А то что по большим праздникам не хожу на охоту, это дело каждого индивидуальное. ;):)
Я по большим праздникам, на охоту не хожу, а в церковь стараюсь регулярно. А Больших, в охотничьиий период не так уж много!
 

Panters

Снайпер
В церковь хожу только пасху святить. Никакой я не религиозный. А то что по большим праздникам не хожу на охоту, это дело каждого индивидуальное. ;):)
Я теж не релігіозний, а ще й як подивлюсь на ті жирні мордяки попів,
які ганяють на мерсах кубиках та мають маєтки на мільйони долярів,
то й взагалі про церкву й чути не хочеться, немає на них довоєнної
совдепії, бог і церква це різні поняття (для мене), зараз це просто
бізнес, нахабний до крайності, бог в душі, сорі за флуд.
По темі, в суботу голуб добре літав, трохи мазав та відпускав без
пострілу, все думав що далеко, але разок стрельнув і трофей, далі
хотів продовжити та голуб перестав літати, а в неділю геть глухо,
кілька одинаків зрідка пролетіли транзитом поза зоною пострілу.
 

Fonex

Снайпер
Пысы: стрелял сегодня дробью #5, 7-ка закончилась:( может это и было причиной моих промахав, мне кажется 7-ка прощает больше огрехов в стрельбе, а может просто стрелять нужно лучше, но как-то так...
Не подскажите, что за костюм на Вас?
П.С. Извините за не по теме.
 

oliver

Слідопит
Субота після обіду. Голуб практично не літав. Три нальоти, три постріли, три трофеї. Ідеальне полювання, так як я його бачу. Патрони №5 дисперсант. Відстань 25-35м. Вітер допоміг.
зображення_viber_2020-09-26_17-12-45.jpg
 

Корнилов

Снайпер
Я теж не релігіозний, а ще й як подивлюсь на ті жирні мордяки попів,
які ганяють на мерсах кубиках та мають маєтки на мільйони долярів,
то й взагалі про церкву й чути не хочеться, немає на них довоєнної
совдепії, бог і церква це різні поняття (для мене), зараз це просто
бізнес, нахабний до крайності, бог в душі, сорі за флуд.
По темі, в суботу голуб добре літав, трохи мазав та відпускав без
пострілу, все думав що далеко, але разок стрельнув і трофей, далі
хотів продовжити та голуб перестав літати, а в неділю геть глухо,
кілька одинаків зрідка пролетіли транзитом поза зоною пострілу.
Два вопроса, Вы хрещений? И дети есть?
 

kef

Зброяр
Вибачте.що перебиваю вашу таку "змістовну" дискусію . Але в суботу знайшов місце водопою припутня. Для качви раніше гарне було місце. А зараз вода майже на нульовій відмітці.тобто жабі по коліна. Але сюди голуб прилітає з полів та ближнього лісу . Там де ярка зелень на світлині раніше було насипано зернові відходи. Що теж напевно сприяло появі припутня.Бо качви зовсім мало.
IMG_20200926_160621~2.jpg
 

VS1975

Снайпер
Вибачте.що перебиваю вашу таку "змістовну" дискусію . Але в суботу знайшов місце водопою припутня. Для качви раніше гарне було місце. А зараз вода майже на нульовій відмітці.тобто жабі по коліна. Але сюди голуб прилітає з полів та ближнього лісу . Там де ярка зелень на світлині раніше було насипано зернові відходи. Що теж напевно сприяло появі припутня.Бо качви зовсім мало. Переглянути вкладення 601540
А результат ?
 

kef

Зброяр
Та ні. Думаю : якщо є водопій, припутень літає, бачу стволи ... то може і здобич була :);).
Так то треба або з ранку чи після обідньої пори. Та мати залізну витримку. А мені головне сам "процес" .Є трофей ,то і добре .А ні так теж не погано. Якось минулого року з ранку до обіду полював з рушницею - старим французом сист."лефоше". Було декілька можливих пострілів у бур'янах після підйому зайця на вмання.Тобто у напрямку тріскотні сухого різнотрав'я. Але зтримався.Хоть і азарарт та адреналін в крові зашкалював як у хлопчика при першому баченні ( самі знаєте чого). Коли зайшла мова .хто яким номером шроту та гільзами користується. Коли я повернув ричаг рушниці ,то навіть сам із себе розміявся.- Патронники в рушниці були пусті. Не тому .що роззява. А тому .що з ранку просто в азарті при виході в угіддя під час розмови забувся влажити патрони в патронник.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вы хрещений? И дети есть?
все він вірно сказав. Богу по барабану якої довжини свічку купити і де ти помолився - в лаврі чи в землянці. все це має значення для цілої структури нероб, яких навіть держава не оподатковує. якщо сани купуються на рівні з державними посадами, то про яку святість можна говорити... і ще, як сказав один ще не зіпсований батюшка, на запитання, яку ікону краще купити в дім: "Ми ікону поважаємо, а молимось Богу". так і тут - церква церквою - то культова споруда, як мечеть чи синагога, а молитва та Бог - то в середині кожного.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
старим французом сист."лефоше"
з таких рушниць не стріляють, з ними прогулюються. маю такий ІЖ-49. стріляю раз 5 на рік з нього, бо беру на полювання де 99% часу ношу його на плечі. а полювання вирішує 1 постріл - або попав або ні, або взагалі не стріляв - що найчастіше
Хоть і азарарт та адреналін в крові зашкалював як у хлопчика при першому баченні ( самі знаєте чого).
то тестостерон, якщо на побаченні
Степане, а то в тебе така реакція на зайців?;);):D:D
 

kef

Зброяр
Саме згадування політики та релігії потрібно заборонити в темі, а пости видаляти.
Ні до чого хорошого це не призведе
[/QUOT

Дискусія.Обговорення так ! А От образи .то вже інша не припустима дія.
 

kef

Зброяр
з таких рушниць не стріляють, з ними прогулюються. маю такий ІЖ-49. стріляю раз 5 на рік з нього, бо беру на полювання де 99% часу ношу його на плечі. а полювання вирішує 1 постріл - або попав або ні, або взагалі не стріляв - що найчастіше

то тестостерон, якщо на побаченні
Степане, а то в тебе така реакція на зайців?;);):D:D
Ну 49 -го пів дня поносити то трохи того... ;) :D
 
Зверху