Сверловка ствола и бой ружья

Отличается ли бой у ружей за 15 тыс. грн. и за 70 тыс. грн.

  • Да. Отличается. Чем дороже ружьё, тем у него лучше ( кучнее, резче, более дальний и т.д. ) бой.

  • Нет. Цена ружья не оказывает существенного влияния на бой ружья. Он будет примерно одинаков.


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
В силу опыта имею основания сказать следующее, спор о том какое ружье лучше дорогое или по дешевле это концептуально спор не о ружьях , точка. Основное требование к ружью в ходе эффективности применения это техническая исправность , достаточная надежность и совпадение его ТТХ с условиями охот которые планируются в рамках здравого смысла, все.
 

Varjag229

Слідопит
Під кожний ствол - свій патрон і регулярно полювати з ОДНІЄЮ рушницею (не міняти їх упродовж сезону) і все буде гарно.
Хоча можна перо - одна, пух - інша.
П.С. Недавно добирав підранка крижня з Іж-57Ш з лівого (1,0 мм) ствола з відстані метрів 45 минулорічним патроном у папковій гільзі на "жевело" х 1,5 г. NSI A0/28 №6 на КП х 2 ДВП х закрутка - дістав з першого пострілу! Хоча патрон зі швидкістю приблизно 365-380 м/с.
 

huntumy

Зброяр
В силу опыта имею основания сказать следующее, спор о том какое ружье лучше дорогое или по дешевле это концептуально спор не о ружьях , точка. Основное требование к ружью в ходе эффективности применения это техническая исправность , достаточная надежность и совпадение его ТТХ с условиями охот которые планируются в рамках здравого смысла, все.
Не могли Вы это написать вторым постом в теме?
 

shpak

Мисливець
Я,коли дивлюсь на зброю,за 5-15 тис.$,то бой мене найменш цікавить,я знаю,що правильний патрон виправить все! Це ж не нарізна зброя,в якій багато факторів впливає на кучність. Народ,це ж просто труби,вони мені однакові шо за 200$,шо за 5тис.$. Переплачую я не за бой і сверловку,мені всеодно яка вона(я дальше 35м.не стріляю)! Я переплачую за баланс,надійність,ергономіку,довговічність,красу,породистість і т.д... Коли береш в руки і відчуваєш задоволення від прекрасного,дух майстра,який днями гравіював данну зброю,відчуваєш піт чола,який капав).В дешевій зброї вищеперечислених якостей нажаль немає!
 

Panters

Снайпер
Є такі яким непоняти цього всього надійності благородності. Головне щоб стріляло ,,,️
Комусь не поняти, а комусь просто достатньо звичайної копійчаної
рушниці, яка виконує свої функції на полюванні не гірше за дорогі,
кожному своє, свої потреби та вподобання, і це нормально.
Конкретно я дорогі рушниці сприймаю більш як витвори мистецтва,
навіть якщо був би заможною людиною, не тягав би на полювання
без жалю, і справа не в ціні, просто не хотілось би вбивати гарну річ,
яка можливо перейшла б в руки внукам-правнукам.
 

huntumy

Зброяр
Є такі яким непоняти цього всього надійності благородності. Головне щоб стріляло ,,,️
Таких напевно немає. Естетика це діло не всім потрібно. Хтось цінує красу і сидить дома весь рік а хтось не пропускає мисливські дні.
А коли приїдуть на полювання то кабани між ногами пробігають. 48 пострілів 2 козулі. А було все. За то з ранку лікбези.....
У кожного свої погляди на полювання.
 

Виталий 2.

Слідопит
Є такі яким непоняти цього всього надійності благородності. Головне щоб стріляло ,,,️
А есть такие, которые всю жизнь на заводе или в поле за три копейки пашут! Владея при этом, двадцать лет одним 27м или 34м, собирая жене на подарок три месяца, откусывая от кровной зарплаты по кусочку! И таких не мало! Простых работяг, которых надежность и благородность ружей за тысячи килобаксов, вообще не интересует и дело здесь совсем не в понятиях - приоритеты немножечко другие.
 

Varjag229

Слідопит
Мисливська зброя має використовуватись на полюванні - інакше яке ж це задоволення, якщо вона лише у сейфі?
П.С. Пан Губенко (Остап Вишня) вже давно з Богом спочіває, а обидві його 20-ки Лєбо і Кураллі живуть і здраствують (одна у музеї, а інша - у нащадків). При тому, що людина з ними полювала.
 

Степанович 2

Снайпер
Простых работяг, которых надежность и благородность ружей за тысячи килобаксов, вообще не интересует и дело здесь совсем не в понятиях - приоритеты немножечко другие.
Так для кожного життя диктує свої пріоритети, в кожного своя планка. Важливо, при цьому, інше, вміти радіти життю і брати з нього те що дано кожному. Не дарма, коли публікують різні індекси, рейтинги, то більш щасливими виходять нації де дохід на душу населення та інші радості добробуту нижчі, ніж в розвинутих країнах.
 

Виталий 2.

Слідопит
Так для кожного життя диктує свої пріоритети, в кожного своя планка. Важливо, при цьому, інше, вміти радіти життю і брати з нього те що дано кожному. Не дарма, коли публікують різні індекси, рейтинги, то більш щасливими виходять нації де дохід на душу населення та інші радості добробуту нижчі, ніж в розвинутих країнах.
Так и я о том же. Получать удовольствие от любимого занятия, можно в данном случае с любым ружьем, хоть то иж, хоть косми. Я на пример, больше обращаю внимание на работу четвероногих помощников охотников, чем их ружья, для меня это главный показатель.
 

Охотник77

Снайпер
А есть такие, которые всю жизнь на заводе или в поле за три копейки пашут! Владея при этом, двадцать лет одним 27м или 34м, собирая жене на подарок три месяца, откусывая от кровной зарплаты по кусочку! И таких не мало
Я пішла вже така пляска)) рахую що в більшості випадків таке становище тих людей задовільняє. І то є свій недолік в наш час можливостей.Щоб я "сидів склавши руки" булоб теж саме))
 

Охотник77

Снайпер
А ще питання! На скільки оті кікси шмікси покращують бій . Можливо в них увесь секрет))
 

kef

Зброяр
Не варто ділити на бідних і багатих. А варто судити по вчинках . Коли приїзджають на полювання на дорогих авто і зброю мають за декілька тисяч доларів та свору породистих псів а нічого не вполювали а лиш море негативу.Бо дичини немає в такій кількості як хотілось та і сама природа якась чахла стала. А коли справа доходить до того щоб організувати роботу по охороні угіддя чи закупівлі дичини з метою розвитку популяції чи акліматизації .чи встановленню солонців .то у більшості одне лиш невдоволення. По типу : я заплатив внески .я оплатив сезонку. І нехай це роблять ті хто за це відповідає і гроші отримує.А ми будемо полювати там де схочемо.Маю на увазі угіддя УТМР .Які на даний час напевно самі найбільш підходящі по ціні для простого мисливця.
Я мав можливість за усі роки полювання користуватися різними рушницями . Майже усіма моделями Тоз та Іж. Старими іномарками серійного виробництва та майстрового. Навіть турецького виробництва та італійського . Але нічого мені так до душі не лягло як легкі по вазі та навскидку старі моделі іномарок в 16 калібрі.Які повністю перекривають усі види мого полювання.В темах є безліч моїх власних світлин та різних моделей рушниць .Окрім п.а.
А купляти чи не купляти за тисячі доларів рушниці вирішуйте самі. І не варто іншим людям навішувати ярлики.
(Без конкретики на персоналії в ту чи іншу сторону ).
Полюйте собі на здоров'я скільки душа забажає. Удачі Вам !
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
Я пішла вже така пляска)) рахую що в більшості випадків таке становище тих людей задовільняє. І то є свій недолік в наш час можливостей.Щоб я "сидів склавши руки" булоб теж саме))
Що тут скажеш, краще, як написано до нас.

106987299_601187997495564_2061016872448763925_o.jpg
 
Що тут скажеш, краще, як написано до нас.

Переглянути вкладення 602105
Точно так как и - демогогия. Другими словами , если у человека нет собственной устойчивой позиции ему можно навязать любое мнение, даже такой обман или полуправду такую , как - хорошо жить может каждый но не каждый хочет. Это дает выгодный эффект - формирует чувство стыда у бедных вместо желания справедливости.
 

Степанович 2

Снайпер
"если у человека нет собственной устойчивой позиции ему можно навязать любое мнение"

Так в тому то і справа, що не може бути поголовно у всіх людей в суспільстві (на планеті) власної твердої позиції, люди різні є. Але і їм потрібно жити ...
 
"если у человека нет собственной устойчивой позиции ему можно навязать любое мнение"

Так в тому то і справа, що не може бути поголовно у всіх людей в суспільстві (на планеті) власної твердої позиції, люди різні є. Але і їм потрібно жити ...
Ну собственно , так и с ружьями , есть дорогие предметы шика а есть просто доступные широким массам ружья и широким массам не должно быть стыдно за свои ружья и это правильная позиция.
 

shpak

Мисливець
Тут буде доречне,Українське народне прислів‘я-«Чого бідні-бо дурні,чого дурні-бо бідні»! Поняття як «прекрасне» і «естетичне задоволення»-вони класові...І від цього нікуди не дінешся,так було завжди,ще 150 років тому,писав про це Чернишевський. Одні люди отримують естетичне задоволення від творів мистецтва,картин,музики,архітектури,зброї і т.д..,а іншим воно не цікаво,вони отримують задоволення від того,що мають великого будинка і багато їжі... і їм до дупи ті картини і та «зброя високого розбору»,вони щасливі,коли тримають в руках,свою курковку,перемотаною ізолєнтою.)Але всіх об‘єднує одне-полювання,де всі рівні,так як і в бані. І питання стида чи зверхнього погляду,тут не стоїть(це окрема тема),а то,що людина розбирається в зброї і може позволити собі її купити...Але тоді-це вже «понти»і вихваляння!:(
 
Зверху