Вінницька Міськ -районна організація УТМР

mulyavchik

Снайпер
За вересень може говорити людина далека до полювання. Полювання на перо включає не тільки водоплавну дичину. А у вересні по нашій області перепілка уже скотилась а дикий голуб уже на старті. Були роки коли в кінці вересня голуб уже відлітав. А перепел уходив ще на прикінці серпня. Тому думаю що відтермінування на вересень не має логіки.
Ігоре воно то так.Але з нашими керовніками можна чекати шо хочеш.Хоча я дуже сумніваюсь що якщо дозволять тільки перепела то не факт що будуть минати качку.
 
Останнє редагування модератором:

РЕКС

Мисливець
Доброго дня шановні. Так, що ж все-таки чути стосовно відкриття полювання?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня шановні. Так, що ж все-таки чути стосовно відкриття полювання?
Вітаю, Шановний! Так, що чути?.. Вже багато! Ось вже наше екологічне міністерство зареєструвало наказ про затвердження лімітів та норма добування у Мінюсті! Але наказ ще не набрав (ну, на першу половину дня) чинності через неопублікування. Накази користувачами (думаю - всіма) підготовлені. Але, думаю, що через не набрання чинності наказом про затвердження лімітів та норм, вони не всі погоджені в областях у держочільників.
І, як нерідко бувало, на вулиці жара, за яку у серпні може "відповісти" мисливец, особливо враховуючи пожежі весною цього року.
Так що - чекаємо... початку серпня!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Юрію Вікторовичу!
Можна порекомендувати Вашим виконавцям, що готували проект наказу, дещо?
Мені, наприклад, незрозуміло, про що йдеться мова у частині другій п. 1.1: чим "відстрільна картка усіх видів" відрізняється від "разових відстрільних карток".
У частині третій п. 1.3 вказаний наказ Міненерго, захисту довкілля дав би із більш повними реквізитами, хоча б - номером.
Пункт 1.5 - тільки для бобра? Іншого індивідуального полювання не буде?
Колективне - на зайця не можна? До речі, у наказі два пункти з № 1.5.
У частині другій п. 2.6, думаю,. краше б зазначити про полювання облавне.
Щось нічого не сказано про добування єнотовидного собаки... Вже скінчилися?
Пункти 2.4 і 2.7 я би скоординував.
Важко зрозуміти п. 3.2.
Пункт 3.7 некоректний - розумій, як хочеш...
Щодо "голів районних організацій": згідно із Статуту, є голови рад райорганізацій та голови президій рад райорганізацій, у той редакції, яка застосована, важко притягнути голову райорганізації до відповідальності за невиконання...
Коротко - то так...
Прошу не ображатися, але тут, на форумі, колег розумних немало, ми повинні це враховувати
З повагою
Володимир
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
І, як нерідко бувало, на вулиці жара, за яку у серпні може "відповісти" мисливець
Олексійовичу, дак при чому тут мисливці до спеки в серпні?Ну чого в нас так як тільки жара так мисливці винні. Мисливцям в угіддя зась. А як ті козли, що палили Чорнобиль, так там ніхто нічого не контролює і нікого не шукає.
 
Останнє редагування модератором:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Олексійовичу, дак при чому тут мисливці до спеки в серпні?Ну чого в нас так як тільки жара так мисливці винні. Мисливцям в угіддя зась.
Мисливці,можливо, й не до чого! Але прецеденти є, і не один, коли за всіх віддувалися мисливці...
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
От мені завжди було цікаво хто придумує такі ціни?Чому людина яка не встигла заплатити внески раніше має переплатити після 1 липня?Я знаю,що по статуту я маю це зробити ще в січні,але я за кордоном і приїду саме в липні,чому я маю переплатити 100 грн? І ціна на наступний рік вже буде рости від позначки у 600 грн. Така сама дурня з цінами на разові відстрільні картки,хто придумує ці ціни і чому вони різняться у кожній області у нас все ж таки всеукраїнська організація,чи як? Полювання знову перетворюється з хоббі простого народу,у забаганку багатих,бо ще трохи і більшість мисливців не зможуть витягнути з сімейного бюджету кошти для полювання,на тлі тотального зубожіння населення гнати такі ціни як мінімум нерозумно і як максимум безсовісно! Що добивається УТМР? Хочете вигнати рядового мисливця з угідь? Чому щорічно ростуть ціни на членські внески і відстрільні картки,за що ми платимо? За пусті угіддя? Хай наша рідна Вінницька обл.організація на чолі з паном Карвацьким дасть відповідь на ці питання! Де дичина випущена в угіддя,де охорона угідь? У нас в Барському районі весною випалили всі очерети і долини,де були єгеря? Хто покараний? На що полювати, якщо качці не було де гніздитися?Навчилися дерти гроші,а в угіддя порожні!
 

РЕКС

Мисливець
Доброго дня! Скажіть будь-ласка стосовно Постанови №7 від 10 червня 2020р. п.3.
Якщо я придбав відстрільну картку на пернату дичину Тиврівського району, а відстрільну картку на хутрового звіра придбаю Немирівського району, чи зможу я полювати на пернату дичину до 27.12.2020р. в Тиврівському районі?
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня! Скажіть будь-ласка стосовно Постанови №7 від 10 червня 2020р. п.3.
Якщо я придбав відстрільну картку на пернату дичину Тиврівського району, а відстрільну картку на хутрового звіра придбаю Немирівського району, чи зможу я полювати на пернату дичину до 27.12.2020р. в Тиврівському районі?
при наявності сезонної картки на хутрового звіра картку на пернату дичину треба подовжити (печатка роспис на картці.-безкоштовно) і можна полювати до 27грудня на пернату дичину.
 
Зверху