Форумный календарь "100 лет УООР" ?

Статус
Закрита.

VS1975

Снайпер
Не знаю..
Я делал заказ в воскресенье.
В понедельник на Вайбер пришло сообщение с инфой и реквизитами.
Оплатил и ответил, как просили в сообщении. Добавил скрин оплаты.
Ничего не ответили, но вижу, что прочли.
А мене кинули :oops::D:D.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Календарь оплатил, после поступления мне на вайбер информации с реквизитами от магазина. По факту оплаты проинформировал и на вайбер, и в магазин. Жду выполнения заказа.
 

Slavan777

Снайпер
Всем добра) Думаю, если бы сюда привлекли представителя магазина, который бы принимал заказы напрямую отсюда то заказов бы было предостаточно. Сам хочу заказать 3 шт...
 

охотник 70

Новачок
Замовив через магазин.На вайбер прийшли реквізити ,оплатив,відіслав скрін .Там підтвердили,обіцяли перед відправкою перетелефонувати.Вроді все.
 

Ohotnik.kiev.ua

Новачок
Всем добра) Думаю, если бы сюда привлекли представителя магазина, который бы принимал заказы напрямую отсюда то заказов бы было предостаточно. Сам хочу заказать 3 шт...
Всі замовлення будуть проводиться тільки через сайт, тільки так можно нормально структоризувати всі замволення, позначити що оплачено, що ні, бо є замовлення які неоплачені вже три дні, і потім підятнуться всі оплачені замовлення для відправки, це колосальна робота, яка здається з боку все легко і просто.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А можна було на титульній сторінці не ставить Фотошоп зображення :)))) Ви багато бачили п/а з лівим викидом гільзи...
А то мисливець якийсь ліворукий - криворукий :eek:

П.С. До 100річчя можна краще фото знайти !
Причому дуже багато!! Так,сходу: https://ibis.net.ua/ua/products/oruzhie-gladkostvoljnoe/search/dlya-levshi/
Головне є зброя для шульги,а як "примоститься" до неї сам шульга,це вже його проблема і його результативність ведення стрільби!!Узаконених стандартіів для такої зброї немає. Це фото тим і є ексклюзивним,бо ставить в один поважний ряд всіх мисливців і з ліворукою і з праворукою зброєю!!
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
Доброго ранку !!!!Як оплатити за каклендар??????
Доброе утро!

В первом посту этой темы всё подробно описано.
Оплачивать, получать - через интернет магазин.

Ссылка на оплату календаря в этом магазине https://ohotnik.kiev.ua/aktsionnye-tovary/kalendar-2021g-utmr-oxot
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Дополнительно обращаю внимание:

1. При оплате от 10 шт - пересыл и упаковка бесплатно ( примерная экономия около 600 грн, если бы покупали по 1 шт ).
2. Для г. Киева - календари можно забрать и самостоятельно в магазине .
 

север

ветеран форуму
надійна команда
№ заказа: 4471
Дата заказа: 06.11.2020

Оплачивать можно?
 

markiv-bogdan

Мисливець
№ замовлення 4416. Проплату здійснив 06.11.2020р. за два календарі. Підтвердження про поступлення грошей не отримав.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Мы отказались от красивого фотошопа и профессиональных фото с интернета.
Все фото - пользователей нашего форума и подписчиков вайбер-канала.

Переглянути вкладення 612786
Дуже правильно вчинили! А моє фото випадково не попало? Це я так, чисто з цікавості питаю, просто цікаво.. :)
 
Статус
Закрита.
Зверху