Охота на фазана.

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Доехал до Термеза: за "речкой" уже Афганистан.... Фазана тут за дичь не считают - так, что-то навроде воробьев. В плавнях Амударьи ТЫСЯЧИ! Соблазняют меня аборигены на кеклика и улара - пока держусь.
ЗЫ. За 3 дня чая выпил больше, чем за 42 года...
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Чуть ли не самая мелкая купюра. 10 грн. Стакан на перевале...
Да, кекликов можно добыть "в огороде", а вот уларов нужно искать на вертикалях от 2800-3000 м. Уже интереснее. Кста, разрешены в УЗ к добыче из нарезного.
 

Вкладення

Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вы же должны знать: "Лучший способ избавиться от искушения - поддаться ему"(с) :) ;)
1. До сих пор "вареный" после перелета. В Стамбуле трансфер 8 часов.
2. Ооооочень болезнено переношу смену часовых поясов в сторону +. А в Ташкенте +3 часа. Боюсь, в горах скисну...
3. Ну, и время все "запротоколено" по минутам. На меня и так тут барашки смертельно обижены...
 

Fonex

Снайпер
1. До сих пор "вареный" после перелета. В Стамбуле трансфер 8 часов.
2. Ооооочень болезнено переношу смену часовых поясов в сторону +. А в Ташкенте +3 часа. Боюсь, в горах скисну...
3. Ну, и время все "запротоколено" по минутам. На меня и так тут барашки смертельно обижены...
Нууу, тогда по мере сил и возможностей...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Так то ж как наша куропатка. Просто с "накрашенными губами"....
 
Останнє редагування:

Faka.

Мисливець
И в этой теме отметился, со своими перелётами! Да летайте, кому какое дело к вашим перелётам. Пишите по теме!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не звертай увагу на цих голововідривачів. Він прийшов, вякнв фігню. розказав шо в їхній хаті роззуваються на вулиці, а ви в хаті, хоча ніхто його не питав про то, і думка диванного охотовіда, політолога, і спеціаліста по ковід19 в принципі нікого не цікавивть, а він побіг казати своїм землякам шо в вашій хаті, роззуваються в хаті і він вас залякав. І сказав шо вижене з області та ще й без голови. Вишли йому пігульки нововою поштою. Пройде.

Читати не дуже приємно таких крикунів. Замість того, аби запитати по розумному те шо ціквить, поверещав з переляку, і побіг, показавши свою невихованість та необізнаність.
то пост 2015 року. гляньте хто його написав і не совайте ногами. посту був написаний за 4 роки до появи вас на цьому форумі. не розкидайтесь пігулками - скористаєтесь самі при нагоді
 

Respekto

Мисливець
то пост 2015 року. гляньте хто його написав і не совайте ногами. посту був написаний за 4 роки до появи вас на цьому форумі. не розкидайтесь пігулками - скористаєтесь самі при нагоді
Шо вам до того шо я написав? Я писав не вам.
Шо вам до того коли я зареєйструвався? Тіпа якшо зараз мій кум зареєструється завтра тут, то він не зможе вас послати в кущі? Бо ви раніше знайшли цей форум? Чи ви впевнені шо у всіх як у вас лиш один аккаунт? Брєд сивої кобили. Йдіть собі з миром.

Стосовно поста, я не знаю коли був написаний передпост, я не еркюль-пуаро. Я відповів людині на свіжий пост. Можливо комусь потрібно не ритися в чужих трусах, а просто купити окуляри. https://c2n.me/49JUDGq
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Тоже первый раз вырвался на фазана. Количество птици порадовалла. И порадовал новый патрон. Порох 206V 1.31 ПК Пистол на 24,26 г. дроби #8. И конечна работа помошников
З Полем, Вас!
З Вашого дозволу, запишу собі рецепт на "погратись" і по тарілкам спробувати.. :) ;)
 
Зверху