Порох NobelSPORT

pashamykytyn

Мисливець
Хто підкаже, в неділю був на полюванні, вирішив вистрілити по сорочці, набій самокрут А1 688 пиж контейнер, дріб 3 зірка без докатки. Перший раз в мене таке був пшик дріб вилетіла на 10 метрів, пиж залишився в стволі заліз десь на 10 см. Добре що глянув, АТО була біда. Палкою єлі вибив, дуже туго ішов. Що може бути? Прорив газів. Набій робив 2 тижні тому.
 
Хто підкаже, в неділю був на полюванні, вирішив вистрілити по сорочці, набій самокрут А1 688 пиж контейнер, дріб 3 зірка без докатки. Перший раз в мене таке був пшик дріб вилетіла на 10 метрів, пиж залишився в стволі заліз десь на 10 см. Добре що глянув, АТО була біда. Палкою єлі вибив, дуже туго ішов. Що може бути? Прорив газів. Набій робив 2 тижні тому.
Порох где и когда брали? где и как хранился собранный патрон. Также Вы проверяли порох горел или не горел в стволе? Есть подозрение что вы в этот патрон просто не засыпали пороху :) Такое иногда бывает, это лучше чем пересыпать в два раза больше имхо :)
 

pashamykytyn

Мисливець
Порох тогорічний, зберігався в будинку в сейфі, якби не настав порох то пиж провалився, все піджалося полотно, інші набої стріляли норм
 
То що 688 капсуль 32 грама на 10 метрів штовхнув
Вариантов может быть много, и 100 процентов никто уже не скажет, так как опытный человек не держал ружжо после выстрела. капсуль толкает только пыж - видео есть у олейника но без дроби. с дробью не видел тестов. Хотя резкий рывок мог дать капсуль. Важный момент Вы порох видели горевший в стволе?????
 
Якщо залишилися такі ж самі набої - стріляти ще раз і по мішені.
Також спорядити такий самий набій тими ж компонентами і стріляти ним.
Розбирати патрон, який спорядили в ту серію, якщо не виявиться проблема при відстрілі.
Моя думка - постріл був лише капсулем.
 
Якщо залишилися такі ж самі набої - стріляти ще раз і по мішені.
Також спорядити такий самий набій тими ж компонентами і стріляти ним.
Розбирати патрон, який спорядили в ту серію, якщо не виявиться проблема при відстрілі.
Моя думка - постріл був лише капсулем.
Согласен за год релоуда сам раза 2-3 не сыпал пороха когда собирал много - теперь в одном месте без порохо патрона, в другом с порохом. :) Я думаю где то Топикастер один или не один патрончик пропустили добавить пороху. Хотя высота бы Вам неподошла даже под закрутку и вы увидели б это. Мой совет отсрелять патроны или разобрать и проверить, а то на ответсвенной охоте будет Вам пшик...
 

Panters

Снайпер
Якщо залишилися такі ж самі набої - стріляти ще раз і по мішені.
Також спорядити такий самий набій тими ж компонентами і стріляти ним.
Розбирати патрон, який спорядили в ту серію, якщо не виявиться проблема при відстрілі.
Моя думка - постріл був лише капсулем.
Дуже сумнівно що капсуль штовхне 32гр. дробу на 10м.
 

Каменяр

Слідопит
На якому станку збирали патрон?
В мене було таке з 206св. При пробних замірах 900 пв давав норму, при роботі порох почало меньше чомусь сипати, навіть 0,8 сипало. Ті де зірка провалена була відібрав, а декілька з недосипом попало. І було хлопок. І контейнер в стволі.
С7ув сипле ідеально. 206св тільки на 375 пв збираю.
 

pashamykytyn

Мисливець
Так вполював, але збірка була тижнева, комплетуха така ж сама, другий рік стріляю А1 таке вперше, попробую з тої партії на вихідних відстріляти, може капсуль з дефектом. Станок упс саморобний продають на олх, порох важив на вагах електронних
 

beloval

Новачок
Накрутил патронов с трёх видов порохов на 24 гр, 28гр, 30-32гр (соответственно 206sv, 206v, D20). Отстрелял на своём полуавтомате Бенелли М2 комфорт. Ружьё хорошо проглотило 28гр и 30-32гр. А вот 24 гр (206sv, 688, 1.25, BRB) не захотело, выстрел есть по звуку хороший, а гильзу не выбрасывает. Хотя, когда-то ходил на перепела с Тахо 24 Олимп было всё отлично. Хотел на перепела накрутить 24 гр, а теперь не знаю. Может что то посоветуете?
 

ATIS

Снайпер
Так вполював, але збірка була тижнева, комплетуха така ж сама, другий рік стріляю А1 таке вперше, попробую з тої партії на вихідних відстріляти, може капсуль з дефектом. Станок упс саморобний продають на олх, порох важив на вагах електронних
Паша, а може капсуль не спрацював....
Шкода зо в стволи зразу не глянув....
 
Зверху