Владельцы "курковок", Ваше слово.

2209

Мисливець
У мене Тоз 63 у художньому виконанні. Історія мені не відома.
Цього року почались осічки з правого ствола. При цьому не тільки по одній марці патронів.
Питання що це може бути і як усунути.
Думаю що проблема може бути в пружині. Чи я помиляюсь?
 

VS1975

Снайпер
У мене Тоз 63 у художньому виконанні. Історія мені не відома.
Цього року почались осічки з правого ствола. При цьому не тільки по одній марці патронів.
Питання що це може бути і як усунути.
Думаю що проблема може бути в пружині. Чи я помиляюсь?
Спробуйте помінять " свіженьку " пружину .
 

tyrist 1945

Тигр
У мене Тоз 63 у художньому виконанні. Історія мені не відома.
Цього року почались осічки з правого ствола. При цьому не тільки по одній марці патронів.
Питання що це може бути і як усунути.
Думаю що проблема може бути в пружині. Чи я помиляюсь?
Спочатку бойок. Потім пружина.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Думаю що проблема може бути в пружині. Чи я помиляюсь?
Возможно в брантрубру попало масло при чистке оно и
поттормаживает ход бойка при ударе!
Промойте её керасином,бензином с помощью мед.шприца!
Или попшикайте ВД-40. Если не поможет тогда МЕНЯТЬ ПРУЖИНУ!
 

2209

Мисливець
Я так зрозумів що бойки мають бути сухими?
До цього думав що їх теж треба змащувати:rolleyes:
 

kef

Зброяр
Відкрутіть трубки бойків.Почистіть все добре. Може там дійсно є якесь сміття. І гляньте на пружину амортизації бойка. Інколи причина може бути в ній, якщо стоїть не рідна а від авторучки чи чогось іншого. Причин може бути багато. Але через простоту розбірки механізму Ви самі усе зрозумієте в чому проблема.
 

2209

Мисливець
Відкрутіть трубки бойків.Почистіть все добре. Може там дійсно є якесь сміття. І гляньте на пружину амортизації бойка. Інколи причина може бути в ній, якщо стоїть не рідна а від авторучки чи чогось іншого. Причин може бути багато. Але через простоту розбірки механізму Ви самі усе зрозумієте в чому проблема.
Сьогодні, в таке свято, не хотів нічого крутити. Вже в понеділок гляну. Можливо дійсно там щось надзвичайно банальне.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Можливо дійсно там щось надзвичайно банальне
якщо зняти замкові дошки та придивитись до дерева всередині, то можна побачити чи є місця тертя частин замка до дерева - можливе затирання ладиги. така халепа може статись від надлишку мінерального мастила, від якого набухла деревина. місце затирання треба зачистити (зняти зайвий міліметр деревини гострим ножем чи стаместкою). ну і вже заразом перевірити бойову пружину, хоча її чути пуд час зведення курка. або на яку висоту підкидає пусту латунку - 40 см вважається дуже добре
 

2209

Мисливець
якщо зняти замкові дошки та придивитись до дерева всередині, то можна побачити чи є місця тертя частин замка до дерева - можливе затирання ладиги. така халепа може статись від надлишку мінерального мастила, від якого набухла деревина. місце затирання треба зачистити (зняти зайвий міліметр деревини гострим ножем чи стаместкою). ну і вже заразом перевірити бойову пружину, хоча її чути пуд час зведення курка. або на яку висоту підкидає пусту латунку - 40 см вважається дуже добре
Розкрутив бойки, почистив.
Латунки в господарстві нема, але пластикову гільзу пуляє десь 1-1,2 вверх.
Ps заодно дізнався про номери на курках, які збігаються з номером рушниці ))))
 

2209

Мисливець
значить не пружина сіла

не зношені - немає наклепів?
Трохи є сліди від експлуатації, але не критичні.
Самі бойки були в «іржавому» маслі. Може це й була причина. На вихідних, як поправлюсь, випробую.
 
Зверху