Порох NobelSPORT

ТАР

Снайпер
По три шт в ряд. Зазор между картечью1,5мм
По 4шт не плохо. Внутренний диаметр пк 17,5мм
Я бы так уложил , но сужение 1.2 мм. ничего толком не летит. Два года назад попробовал по 2 в ряд на тахо результат понравился, а сейчас захотелось на АО попробовать и начались качели с навесками. Вообщем, крутанул на пробу 4 штуки ( 8мм, 10шт, 1,75АО, 688) и 4 штуки (7.2мм, 16шт, 1.85АО, 688) посмотрим что получится. Большое спасибо за советы.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Підкажіть будь ласка, кулю моноліт на 28гр. краще на с7л чи на максамі буран, в (70 гільзу), і з якою наважкою пороху. За конструктивні поради буду дуже вдячний
 

ldkukr

Снайпер
За конструктивні поради буду дуже вдячний
Ну не первый :)
из Риги привозили, там можно было купить свободно, по словам местных собирают их на СSB3, на тот момент такого у нас небыло. Скорость у неё реальная за 450 м/с со ствола со сверловкой 18,8 вообще не как. из мц2112 хорошо, на ровне с бреннеке.
собрал на Тахо - оригинал лучше, собрал на 206с кусается. А0 тогда еще не возили.
СSB3 уже есть можно на нем или А1 на 1,75г. но может бодаться.
 

huntumy

Зброяр
В тому набої що розряджав на порохі стояв обтюратор, зверху куля. Тобто куля ставиться не на порох.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
В тому набої що розряджав на порох і стояв обтюратор, зверху куля. Тобто куля ставиться не на порох.
Так, в неї хвост вилитий, обтюратор окремо, ще й хитрий, нажаль в мене їх не залишилось
16067616916154908501369804695106.jpg
 

вовцюгака

Мисливець
Шановні,не по темі,але хто підскаже де/в кого,купити еврокапсюль 688 по адкватній ціні?можна в особ.скриньку.Дякую
 

Виталя

Снайпер
Для Виталя. Навеска 1,55г С7/32 г рассчитана для мощного капсюля - М688, а не М686, как в Вашем рецепте. Для 686 ранее производителем предусматривалось по старым рекомендациям 1,58 г. С7/32 г., а для СХ2000 - 1,56 г. С7/32г.
Я использую Нобель С7 1,58 г./30 г. + М688 (осень) и 1,6 г. С7/30 г. + М688 (на "минуса").
Резкость и осыпь из ружья с тугими чоками дробью №№3-0 - отличная.
П.С. Порох - 2017 г.в.
Собрал патрон по Вашей рекомендации. Что могу сказать, патрон хороший, понравился очень благодарен Вам.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Собрал патрон по Вашей рекомендации. Что могу сказать, патрон хороший, понравился очень благодарен Вам.
На 30гр збирали? Теж треба щось видумувати, бо на рекомендованій виробником мені не подобаєтьсЯ
 

pashamykytyn

Мисливець
Хто підкаже, в неділю був на полюванні, вирішив вистрілити по сорочці, набій самокрут А1 688 пиж контейнер, дріб 3 зірка без докатки. Перший раз в мене таке був пшик дріб вилетіла на 10 метрів, пиж залишився в стволі заліз десь на 10 см. Добре що глянув, АТО була біда. Палкою єлі вибив, дуже туго ішов. Що може бути? Прорив газів. Набій робив 2 тижні тому. Це повторного що писав рівніше, цієї неділі знову 2 пшики, набої ті самі, в мене знову дріб на 10 м вилетіла, в товариша пиш не вийшов з гільзи, мабуть не станув пороху, хотя зірка закрилася пиж ставив навойником Гарі в стволі не було ось фото. Грішу мабуть що пороху не сипав, але зірка би провалилася.
 

Вкладення

Зверху