Чому зменшили строки полювання на качку.

Geco

Новачок
Шановне панство, хто може дати відповідь чому зменшили терміни полювання на качку, Баришівський осередок утмр, це неподобство вже другий сезон, з відкриттям на пушного закривають на качку, в цьому сезоні2020 з 8 листопада, а раніше було до нового року?
 

VS1975

Снайпер
Шановне панство, хто може дати відповідь чому зменшили терміни полювання на качку, Баришівський осередок утмр, це неподобство вже другий сезон, з відкриттям на пушного закривають на качку, в цьому сезоні2020 з 8 листопада, а раніше було до нового року?
Відповідь Вам мало б дати керівництво осередку. Ті особи, які готують і погоджують наказ про відкриття сезону полювання та терміни його проведення. УТМР це громадська організація. Тобто - не великі пани :).
 

Geco

Новачок
Та я вже два роки не можу отримати відповіді, я ж з утмр може тут внятну відповідь дадуть? Директор нічого не знає, а може нехоче казати,
 

VS1975

Снайпер
Та я вже два роки не можу отримати відповіді, я ж з утмр може тут внятну відповідь дадуть? Директор нічого не знає, а може нехоче казати,
Письмовий колективний запит на ім'я цього директора напишіть. Як це він може сказати, що нічого не знає ?
 

Geco

Новачок
Тут я з Вами згоден але терміни полювання прописані в наказі і мені цікаво, хто їх змінив і для чого, а за пораду дякую так і зробим для початку на місці.
 

Geco

Новачок
Дякую, за відповідь але мені потрібно розкрити по суті причини зменшення термінів полювання на 2 місяці без пояснень та обговорень, що призвело до того, що утмр зробив основну масу мисливців браконьерами за власною ініціативою, бо тепер коли ти йдеш на зайця на початку листопада качка починає свій проліт і її бьють, ніхто не дотримується наказу.
 

andryx1

Снайпер
Та я вже два роки не можу отримати відповіді, я ж з утмр може тут внятну відповідь дадуть? Директор нічого не знає, а може нехоче казати,
Якщо Вам не дали відповідь відразу,то вже і не дадуть.Значить так має бути. :)
тут надо радоватся что вообще не закрыли охоту.
 

Geco

Новачок
Якщо Вам не дали відповідь відразу,то вже і не дадуть.Значить так має бути. :)
Ні так не має бути, я в веду на чисту воду цих людей, країна повинна знати своїх героїв які кричать про захист інтересів мисливців, а самі закривають полювння, лицеміри.
 

Homa

Снайпер
тут надо радоватся что вообще не закрыли охоту.
В нас якщо справи підуть так як зараз то мабуть і закривати не буде що. Після минулого літа та всіх його "сюрпрайзів" все наче вимерло. Пересохли ті водойми, які ніколи до цього не пересихали.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, за відповідь але мені потрібно розкрити по суті причини зменшення термінів полювання на 2 місяці без пояснень та обговорень, що призвело до того, що утмр зробив основну масу мисливців браконьерами за власною ініціативою, бо тепер коли ти йдеш на зайця на початку листопада качка починає свій проліт і її бьють, ніхто не дотримується наказу.
Напишіть офіційний запит заказним листом з повідомленням про вручення на ім'я голови районного осередку УТМР.
"Згідно закону України про звернення громадян і т.д... коли, ким і на якій підставі були змінені терміни полювання на пернату (чи водоплавну дичину, чи як там у Вас в наказі)"
Щось типу того.
Голова, все-таки як юрліцо з печаткою, має в 30-денний термін дати відповідь на запит.
Інше питання, що він там напише...
От і почитаєте.
 

Geco

Новачок
В нас якщо справи підуть так як зараз то мабуть і закривати не буде що. Після минулого літа та всіх його "сюрпрайзів" все наче вимерло. Пересохли ті водойми, які ніколи до цього не Па ересихали.
Так і в тому річ коли відкрито качки взагалі нема і тільки листопад, грудень заявляється перелітна, звичайно на качку полюють, то для чого таке робити? Якесь безмозгле рішення, кричать що полювання закривають, а самі терміни ріжуть_ідіотизм.
 

кей

Мисливець
Для того, щоб скачать трохи грошенят - на зайця чи будете Ви брать відстрілку чи ні. А так хочете полювать -беріть на зайця, а там хоч трава не рости!
 

Geco

Новачок
Для того, щоб скачать трохи грошенят - на зайця чи будете Ви брать відстрілку чи ні. А так хочете полювать -беріть на зайця, а там хоч трава не рости!
Я зрозумів,що ви мали на увазі,зайця нема і мисливці не купують відсирілку,а ходять з відстрілкою по перу ще й додаткові дні,середа і четвер,але що заважало прописати в наказі ,що без пушнини неможна ходить по перу,або дозволить полювпти на качку в суботу і неділю,щоб я мав вибір йти на качку,або за міфічним зайцем якого в угіддях Баришівського мг утмр нема.
 

HOWA

Слідопит
якого в угіддях Баришівського мг утмр нема.
Його там майже нема ще давніх давніх часів. Від Перемрги, Лукашів, Паришкова до Веселинівки, Поділля... А от на північний схід, кілометрів за 35-45; Зг...й р-н чомусь завжди був. Чому так не знаю.
 
Останнє редагування:

Geco

Новачок
Його там майже нема ще давніх давніх часів. Від Перемрги, Лукашів, Паришкова до Веселинівки, Поділля... А от на північний схід, кілометрів за 35-45; Зг...й р-н чомусь завжди був. Чому так не знаю.
Так ,а що дивного вже чернігівщина рядом більше лісів,а у нас сплошні поля.
 

кей

Мисливець
Так ,а що дивного вже чернігівщина рядом більше лісів,а у нас сплошні поля.
Справа не в тому - поля чи ліси. Коли починав полювать ( давно це було, з ИЖ-17 ), то зразу ( напочатку полювання) полював на лисицю. А добувши лисицю полював на зайця. Добути зайця можна було за ( хотів написать за 50 - " Правила"!) 200 метрів від села. Крайніх років 5 відстрілок на зайця неберу і неполюю - його в нас фактично немає. А ті залишки - жалко полювать. Тепловізори, нарізна, нова техніка,хімія і вседозволеність окремим - як наслідок зайця немає.
 

Geco

Новачок
Справа не в тому - поля чи ліси. Коли починав полювать ( давно це було, з ИЖ-17 ), то зразу ( напочатку полювання) полював на лисицю. А добувши лисицю полював на зайця. Добути зайця можна було за ( хотів написать за 50 - " Правила"!) 200 метрів від села. Крайніх років 5 відстрілок на зайця неберу і неполюю - його в нас фактично немає. А ті залишки - жалко полювать. Тепловізори, нарізна, нова техніка,хімія і вседозволеність окремим - як наслідок зайця немає.
Знаєте правда Ваша,мабуть і я в цьому році не буду брати відстрілку на зайця,нажаль така стара організація гине на очах,Ви не взяли ,я не візьму в результаті,в організації небуде коштів,а це основне джерело надходжень,утмр,якщо на куріпку треба ліцензія як на лося і на вальдшнепа,тоді буду мабуть закривати сезон на початку листопада,а листи напишу ,побачим ,що вони там нашкрябають.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
листи напишу ,побачим ,що вони там нашкрябають.
Можете "нешкрябать" , приберегите бумагу для других целей :D Строки охоты устанавливает лесхоз, но эти строки есть рекомендовано-запрещающего характера, то есть рамки, от и до, а уже на месте пользователи охот угодий устанавливают свои сроки, которые не должны выходить за эти рамки. А в вашем случае все проще, дни, которые можно охотится на утку, после открытия на пушнину, бракоши и охотнички используют под браконьерство, а ведь к каждому егеря не поставишь, по этому и закрывают.
 

VS1975

Снайпер
Можете "нешкрябать" , приберегите бумагу для других целей :D Строки охоты устанавливает лесхоз, но эти строки есть рекомендовано-запрещающего характера, то есть рамки, от и до, а уже на месте пользователи охот угодий устанавливают свои сроки, которые не должны выходить за эти рамки. А в вашем случае все проще, дни, которые можно охотится на утку, после открытия на пушнину, бракоши и охотнички используют под браконьерство, а ведь к каждому егеря не поставишь, по этому и закрывают.
Я вже колись писав тут : " Свекруха, яка крала, невістці не вірить ". Народна мудрість.
 
Зверху