Заяць і його популяція в Україні .

VS1975

Снайпер
Именно так все местные и поступают.
Таблички с мая месяца стоят.
А городские по их мнению должны открываться на площади возле центрального универмага. :)
Не треба усіх, як кажуть " під одну гребінку ".
 

huntumy

Зброяр
Когда то рассказывал как встретили охотника приехавшего за мясом.
У меня с под ног поднялся заяц. Позвал молодого выжлеца, поставил на след, тот пошел с голосом в лес. Перед лесом встрели охотника. Тот спрашивает почему я не стрелял зайца? Говорю молодую собаку собачку поставил, пусть работает. А вдруг не пригонит? Ну хрен с ним. Он смотрит на меня и не может понять как так можно! Подняли зверя и не стреляли! Отец спрашивает а за селом выстрел был, ты стрелял? Да, говорит. В кустах в конце огородов одичалый кроль сидел. Видать сбежал от кого то!
Ещё и с таким радостным видом рассказывает как будто мамонта нашел.
Это к тому, что быдло есть как в сельских охотниках так и в городских. Знаком с огромным количеством городских охотников, могу сказать очень редко кто ездит на охоту как на охоту. А так за мясом!
 

Mechanik

Снайпер
Спасибо , художественная форма Вашего творчества мне понравилась и собственно к самому стилю изложения у меня вопросов нет. Однако, я надеюсь Вы понимаете , что Ваш рассказ к действительности организации ведения охотничьего хозяйства отношения не имеет.
Дякую Вам за оцінку, Пане Владимирович78
Я знайомий і досить добре, з Херсонською областю.
Я там народився, я там виріс, я там працював, і початок мого мисливства, починався саме з Херсонської області, в далекі 70-ті роки.
Організація ведення мисливського господарства, для мене, не чужа справа, а добре знайома.
В одному із державних мисливських господарств області, я працював в свій час.
Наставником моїм був, ХОРОША та СВІТЛА ЛЮДИНА, ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи, мисливствознавець Щербак М.А.
Це була -хороша школа. Крашої школи, я ще не зустрів.

Низький уклін. Пам`ятаю.. Земля пухом, тобі Друже.

IMG_2601.JPG
 
Останнє редагування:

igor21

Слідопит
Так, у області є. Але якось нерівномірно, локально.
Поля всі навкруги " Райз " , після збору пшениці , підготував під соняшник. Все переоране, потім вирівняли, внесли у грунт добрива. .
Поля подібних агрохолдингів, зайняті однією монокультурою на величезних площах в тисячі - десятки тисяч га - також одна з основних причин відсутності зайця.
 

VS1975

Снайпер
QUOTE="VS1975, post: 1092120, member: 31337"]
Поля всі навкруги " Райз " , після збору пшениці , підготував під соняшник. Все переоране, потім вирівняли, внесли у грунт добрива.
Поля подібних агрохолдингів, зайняті однією монокультурою на величезних площах в тисячі - десятки тисяч га - також одна з основних причин відсутності зайця.
[/QUOTE]
На цих полях і мишей немає.
 

Степанович 2

Снайпер
:)
Почему бы и нет? Взять, например, фотоаппарат ;) Не за мясом же ходим))
Утрирую, конечно, как и Вы.
Но с целью сохранения зайчиков было бы логично разрешить охоту с собакой только в одиночку. Точнее вдвоём: охотник и собака. Добыли зайчика, получили удовольствие, пообщались с природой, воздухом подышали - и домой. Красота.
А когда собирается компания в 15 и более человек, да несколько собак, да несколько человек в засаду - это уже не охота, а геноцид зайцев. Тотальное истребление на участке проведения охоты.
Так, а хто в колективі вам заважає прийняти таке рішення, виходячи з ваших умов.
 

huntumy

Зброяр
Так, а хто в колективі вам заважає прийняти таке рішення, виходячи з ваших умов.
В слові собака дуже багато різного.
З легашем одне полювання, з норною друге, з гончаком третє.
Мало хто знає, заєць на льожці не дає запаху.
Заєць не боїться собаки. Собаку пропусте в метрі а від мисливця в 10м вискоче. 100 разів таке було.
Собаки (гончаком)як правило піднімають зайця по запаху зранку.
Цього сезону якби полював би з під лаптя, добув би більше десятка зайців. А так всього 5.
Хто полює з собакою той зайвого не бере. І це багато хто розуміє.
Гончатники самі запускають зайця в угіддя!
 

Mazaj 2018

Слідопит
:)
Почему бы и нет? Взять, например, фотоаппарат ;) Не за мясом же ходим))
Утрирую, конечно, как и Вы.
Но с целью сохранения зайчиков было бы логично разрешить охоту с собакой только в одиночку. Точнее вдвоём: охотник и собака. Добыли зайчика, получили удовольствие, пообщались с природой, воздухом подышали - и домой. Красота.
А когда собирается компания в 15 и более человек, да несколько собак, да несколько человек в засаду - это уже не охота, а геноцид зайцев. Тотальное истребление на участке проведения охоты.
Поддерживаю последние три приложения.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
З легашем одне полювання, з норною друге, з гончаком третє.
Мало хто знає, заєць на льожці не дає запаху.
Заєць не боїться собаки. Собаку пропусте в метрі а від мисливця в 10м вискоче. 100 разів таке було.
Собаки (гончаком)як правило піднімають зайця по запаху зранку.
Як з язика зняв....:);)
Хто не полював з собакою, той того не зрозуміє.....
Лягаш по зайцю стійку робить, але не всі зайці її витримують, плюс як , запаху дає мінімально, не кожна лягава і працює по зайцю. Як ти і написав, не боїться заєць собаки, якщо не вчула або наступила, то відлежався і все....
 

huntumy

Зброяр
Главное чтобы люди помнили о проблемах с наличием зайчика там где они есть!
Знаете, если запускать каждый год зайца и не охотится можно охоту бросать.
Попробуй его по морозу ещё и возьми. Далеко не все так просто. Собачка мороза не видела, заяц набьет троп в лесу. Ох как это не все просто. Это не поля топтать.Тут целая наука.
Со мной товарищ ходит уже 1,5 года. Он до сих пор не может понять как мы охотимся. Как мы знаем куда заяц пойдет и где пройдет и через сколько. У косого шансов на много больше чем бить с подъёма. Это совсем другая охота. В шахматы играли? Вот приблизительно оно....
 

kef

Зброяр
Як з язика зняв....:);)
Хто не полював з собакою, той того не зрозуміє.....
Лягаш по зайцю стійку робить, але не всі зайці її витримують, плюс як , запаху дає мінімально, не кожна лягава і працює по зайцю. Як ти і написав, не боїться заєць собаки, якщо не вчула або наступила, то відлежався і все....
Зайці без страшні . :D
А хто може спростувати чи підтвердити цей факт.що зайці собак не бояться . ? А якщо мисливець сам без собаки полює ?;). І не почув шарудіння у траві чи кущах.або наступив ...то відлежався і все .."значить і мисливців небояться" ;) . (Заєць).
:D
(Мав колись російського гончака, толковий був пес . ніколи його не доводилося шукати.сам повертався)
 

Корнилов

Снайпер
Зайці без страшні . :D
А хто може спростувати чи підтвердити цей факт.що зайці собак не бояться . ? А якщо мисливець сам без собаки полює ?;). І не почув шарудіння у траві чи кущах.або наступив ...то відлежався і все .."значить і мисливців небояться" ;) . (Заєць).
:D
(Мав колись російського гончака, толковий був пес . ніколи його не доводилося шукати.сам повертався)
Мои, в этом году, сопймали живого!
 
Зверху