Звіти з риболовлі 2021

Статус
Закрита.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Посидів трохи з товаришами на льоду. За два роки, перший вихід.... Блін, що за зими пішли....
Окунь повний ігнор, щучка трошки покльовувала, але було багато холостих... Переглянути вкладення 638046 Переглянути вкладення 638032 Переглянути вкладення 638034 Переглянути вкладення 638037
Ото вже кАКлет накрутили))).
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Все пішло на вечір в Уху...
Теж варіант. Хай там що не кажуть, а Уха з річкової риби, особливо з хижака сама смачна. А ще якби туди йоршика або окуня добавити, то взагалі........
 

ATIS

Снайпер
Теж варіант. Хай там що не кажуть, а Уха з річкової риби, особливо з хижака сама смачна. А ще якби туди йоршика або окуня добавити, то взагалі........
Вибачаюсь, трохи помилився... :) Щучка дійсно пішла на котлетки, а от недільні окуні, та з головешками щуки на ушицу..... Ехххх і смачнюща була....;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Снова немного погулял с безмотылкой, потом нагнал дождь. Наверное на этом зимняя рыбалка ФСе), возле берегов местами есть приличные вымоины, дождь и + свое дело делают быстро. Улов, еще около 8 штук сперли вороны).
 

кудасов

Новачок
Клас! В мене вчора взагалі лише раз щось кивок смикнуло і все. Половина водойми була ще без льоду. Рибалок було багато, жерлицями весь лід був вкритий - і жодного підйому ми не бачили.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На выходных немного прогулялся на хищника с блеснами. Все что в улове, на фото). На ушицу вполне хватило).
 

Винтик

Мисливець

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Усім доброго!
Я хоч і не зимовий рибалка,але мені також вихід на лід не чужий...
Морози стояли добрячі до вчора і мене мій надійний товариш все ж таки затягнув на лід...Багата не вловив,але душу відвів...

image133278037617995.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху